Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Arkadiush

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Arkadiush

  1. Najlepszego Grzesiu
  2. no ja dam mu skończyć ale sam kazał o 15 dzwonić :kox:
  3. 3.0 MPI jeszcze nie skończone. Dziś analizowałem hydraulikę i olej. Jutro jak wstanę będzie dalsza część prac - wytargam skrzynkę zaworów i będę szukał usterki. no to może wyrobisz się ... w niedziele będę telefonował do Ciebie
  4. Dokładnie tak Bartek jak ogarnąłeś temat ?
  5. Jeszcze na nogach - po wczorajszym powinieneś już spać a jak ---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:23 ---------- Jeszcze na nogach - po wczorajszym powinieneś już spać Bartas z Tobą rezanie w -10 jest nawet za***iste :grin: Widziałeś jak przy lutowaniu ręcę mi się trzęsły? Nie dziwię się że BT nie działa No widziałem własnie :polew:a Slo dowiózł Ciebie bezpiecznie ? A audiczka ogarnięta? Tak wszystko za***iście. Opisałem tę cudowną podróż tutaj : http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-avf-a4-avant-1-9tdi-131km-s-line-recaro-projekt-full-opcja-22733/index215.html#post3242797 a to czytałem ale mówię o tej CT ?
  6. leci z górki aczkolwiek te mrozy doprowadzają człowieka do kur....
  7. To mówisz że będzie bananowe szaleństwo
  8. Jak tam Grześku b5 ?
  9. Jeszcze na nogach - po wczorajszym powinieneś już spać a jak ---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:23 ---------- Jeszcze na nogach - po wczorajszym powinieneś już spać Bartas z Tobą rezanie w -10 jest nawet za***iste :grin: Widziałeś jak przy lutowaniu ręcę mi się trzęsły? Nie dziwię się że BT nie działa No widziałem własnie :polew:a Slo dowiózł Ciebie bezpiecznie ? A audiczka ogarnięta?
  10. Jeszcze na nogach - po wczorajszym powinieneś już spać a jak ---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:23 ---------- Jeszcze na nogach - po wczorajszym powinieneś już spać Bartas z Tobą rezanie w -10 jest nawet za***iste :grin:
  11. Aczkolwiek z niedzielą jest u mnie znak ? ponieważ u Bartasa mogę być
  12. spać idź a nie na kompie jeszcze ;P
  13. i tak lipa bo klubowe musza być
  14. Bartku w domu jesteśmy aku podładował się
  15. Ankieta jest i będzie trwała do 31 stycznia !
  16. no teoretycznie by mi pasowało więć wstępnie się piszę.
  17. :hi:Witam ja też w razie czego mogę zabrać 2 osoby ze sobą
  18. Chińska wersja B5 Oferta - Audi A4 - Witam mam do zaoferowania ładna audi a4 z 97r. WYPOSAZENIE : -ABS -autoalarm -immobiliser -2 poduszki powietrzne -wspomagani
  19. pracuje w sobote
  20. jak w Paryżu na Wsi ---------- Post dopisany at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany at 23:45 ---------- Coś na poprawienie humoru Pany Oferta - Fiat Punto - Witam, mam do sprzedania P2 z 2001r - fajne autko w szczególności po mieście... e nie chwila. Jeszcze raz. Dawno, dawno temu, gdy Czytajcie opis mnie rozyebal :grin:
  21. Rygiel 16zł, gałka 38zł. To ja chyba sam rygiel potrzebuję.. Dziadek, kiedy będzie widoczna Bukowina dla niebieskich ? Slo lecimy obowiązkowo
  22. Volvo nie daje rady?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.