Treść opublikowana przez Arkadiush
-
Wasze przebiegi benzynowców
Profesjonalna diagnostyka licznika czyli 100zl dajesz i 100tyś km jestes do tyłu pojedziemy żeby cofneli do 1000:grin:
-
Wasze przebiegi benzynowców
Profesjonalna diagnostyka licznika
-
Wasze przebiegi benzynowców
no a kto tu kręci ?
-
Wasze przebiegi benzynowców
ja mam 252 tys z 95r i jak dla mnie to juz raz 250tys chodzil do tyłu nie które sa kręcone a niektóre nie także nie można każdego oceniać że każby był kręcony
-
Wasze przebiegi benzynowców
chociaż niektórzy mają ori przebiegi:wink:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
neo-angin
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
kozy są fajne
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
wszystko w swoim czasie w miarę moich funduszów od razu chop siup nie dam rady:facepalm:- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
ja nie zarabiam milionów jak Ty- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
no to przymierzymy Twoje- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
za duże lekko:wink: Lekko za dużo 20 by były 17 starczy- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
za duże lekko:wink:- Spoty Słupecko - Konińskie
Panowie w niedziele może zorganizujemy zakończenie sezonu 2012? Piszcie na spocie poznańskim bo tam dogramy ekipe ! ---------- Post dopisany 05-01-2013 at 16:42 ---------- Poprzedni post napisany 28-12-2012 at 00:00 ---------- Halo halo a tu ktoś żyje ? cisza od dłuższej chwili co jest czyżby Klubowicze z konina itp wycofali się z naszej organizacji ?- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
widać także mamy warsztat Audi Słupca w którym można :drunk:oraz- Wasze przebiegi benzynowców
to malutko jeździsz ---------- Post dopisany at 16:12 ---------- Poprzedni post napisany at 13:25 ---------- ciekawe czy wszystkie są kręcone nasze liczniki- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
NO to właśnie jak tam H7 ?- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
wyjmij lepiej z kieszeni postojówki- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
nie a dlaczego ?- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
co chińskie ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panie na zeszyt oddam w następnym miesiacu:grin:- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
na zimę 16 a na lato 17 będzie ---------- Post dopisany at 15:15 ---------- Poprzedni post napisany at 15:11 ---------- taka na lato może co wy na to?- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
tu narazie brak pomysłów.. na zimę będzie coś takiego 16 calowe- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
wszystko w swoim czasie :wink:ogarnę trochę wnętrze a później gleba i fela- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na kreske dajesz? - [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !