Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Arkadiush

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Arkadiush

  1. a jedziesz na Bukowine ?
  2. chyba nie bo ekipa się wykruszyło
  3. Też dobry pomysł Jedzie ktoś na Bukowine ?
  4. jak zawsze nasza organizacja jest the best ---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ---------- ale to miał być spot na zakończenie roku 2012
  5. może ogarniemy coś na PWR ?
  6. chyba że zrobimy gdzieś bliżej żebyśmy spotkali się konkretnie ekipą
  7. może o datę Ci chodziło:doh:no mi pasuje cały dzień w niedziele bo mam wolne ale pytanie gdzie
  8. chodzi Ci o godzinie tej wieczornej?
  9. Panowie to jak coś w niedziele organizujemy ?
  10. a w 3 śpisz układ porządny
  11. No to grubo to jeden pokój na spotkania klubowiczów? na spoty ?
  12. to daleka przeprowadzka !
  13. ja miałem tak prawie tak samo. Ja oddałem do swojego elektryka i mi ją przeczyścił. Osobiście sam się nie podjąłbym czyszczenia
  14. Weź kilku z nas w kombi i zapakujemy Ciebie całego:grin:
  15. nie ogarniesz trochę czasu w niedziele ?
  16. mi się wydaje że przepustnica najpierw bo ja miałem czyszczoną a jak nie to używkę kupi elektryk i zrobi ---------- Post dopisany at 09:42 ---------- Poprzedni post napisany at 09:40 ---------- a świece też możesz wymienić
  17. Wydaje mi się jak obroty skaczą Tobie to przepustnica bo ja miałem coś w podobnie i byłem u elektryka i wyczyścił mi przepustnice i jest wszystko si:naughty:
  18. Na razie zderzak to odległy temat; ) chce zrobić najpierw porządek w środku na 4 stronie nowe foto
  19. wstępnie jestem za .... W niedziele coś na zakończenie i podsumowanie roku 2012 fajnie by było jakbyśmy zebrali ekipe ---------- Post dopisany at 23:40 ---------- Poprzedni post napisany at 23:34 ---------- piszesz się na niedzielne pożegnanie 2012 roku? ;D
  20. Jednak to prawda co mówią o polakach Polak potrafi :grin: ---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ---------- Panowie może w niedziele zrobimy jakieś spotkanie na zakończenie roku 2012?
  21. ale ekipa no nie ma co Tomek a Ty jak tam już wytrzeźwiałeś?
  22. Polish tuning wieś :grin:
  23. Jeśli widziałeś Audi to tak - jeśli ktoś szedł piechotą, to nie ja. Nie widziałem audi właśnie ---------- Post dopisany at 10:28 ---------- Poprzedni post napisany at 10:28 ---------- ---------- Post dopisany at 10:31 ---------- Poprzedni post napisany at 10:28 ---------- Samochód mistrzostwo Oferta - Audi A4 - Witam stan bardzo dobry !! możliwa zamiana !! nie odp na meile !!! wszelkie info pod numerem 889366706 :grin::grin:
  24. dobry polski film ---------- Post dopisany at 01:01 ---------- Poprzedni post napisany at 00:59 ---------- jechałem ulica Zamysłowskiego i wydawało mi się że właśnie Ciebie widziałem:banan:
  25. no nie wiem jak się nazywa ta ulica dowiem się i dam znać ale kurde dałbym rękę odciąć że to Ty byłeś koło 22

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.