Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Arkadiush

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Arkadiush

  1. będziesz z laskami, czy może chcesz je gdzieś odstawić na ten czas ... ? mam nadzieję ze oprócz WC będzie Karcher ... jak mam wrzucać kase do automatu to mogę VARIOwi wrzucić Bede z Zaneta , małe u rodziców - my mamy ten weekend dla siebie , o to chodzi żeby choć troszkę się odstresowac i zresetowac bo dzień w dzień to samo: praca,dom ... ... A co chciałeś poznać ? ---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 20:41 ---------- Widzę ze może 3 auta bedą ah naszę spoty na spocie konińskim chyba było 6 lub 7 :banan:
  2. Arkadiush odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    aha no dobra czaje a w ogóle EKU to jaka miejscowość ?
  3. Arkadiush odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no nie wiem może jakiś klubowicz jechał bo mrugał mi światłami może jeszcze ktoś się odezwie bo EKU to łódzkie prawda?
  4. mi cały week odpada moim zdaniem dogadajmy się całą ekipą gdzie można zrobić spocik konkretny a nie 4-6 aut a konkret tylko konkretna data żeby każdemu pasowało
  5. Jestem ale do około 12 więc krotko ---------- Post dopisany at 19:42 ---------- Poprzedni post napisany at 19:40 ---------- A wy cala sobotę jesteście zajęci? Bo można wieczorkiem spocik w sobotę zrobić - godzina do dogadania ja jestem do 20 w robocie zanim bym dojechał do Poznania to jakaś 21:30 lipnie:kwasny:
  6. Arkadiush odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witam kolegów z Województwa Łódzkiego takie pytanko do was. Czy ktoś wczoraj nie jechał 92 w strone konina Audi A4 B6 na rejestracjach EKU ?
  7. Byłem dzisiaj w sklepie i kupiłem cb radio midland z anteną i zapłaciłem około 370 zł i jestem powiem zadowolony ładnie odbiera ściąga itp zasięg do 20 km president z anteną kosztował około 600
  8. trzeba by było ogarnąć dobry temat jak wszyscy znajdą czas na pizze coś
  9. Proponuję najbliższą sobotę chętnie ale ja pracuje week
  10. witam Panowie ---------- Post dopisany at 09:42 ---------- Poprzedni post napisany at 09:34 ---------- Moja taka propozycja żebyśmy przed świętami zrobi jeden wielki spot ale nie żeby było 5 aut tylko kilkanaście przed świętami w jednym terminie spotkać damy radę ?
  11. I później ludzie kupują jakieś najtańsze i się męczą. Z mojej strony mogę ci polecić parę zestawów. 1. - Yosana 120 + Sirio AS 100 2. - Uniden 520XD + Sirio Omega 27/Sirio Turbo 1000, Sirio ML-145 - wszystko na magnes 12cm od Sirio 3. - Intek HR 5500 + Anteny jak wyżej z sirio. [TABLE=width: 100%] [TD=align: left][/TD] [TD=align: right]http://www.cb-forum.pl/templates/phore/images/lang_polish/icon_ignore.gif[/TD] [/TABLE] 4. - President Walker + sirio TURBO 2000 albo sirio MAG 145 PL [TABLE=width: 100%] [TD=align: left][/TD] [TD=align: right][/TD] [/TABLE] 5. - President Harry/Jonny II ASC + Antena Sirio Ml 145 albo sirio TURBO 2000 Wiadomo, za 100 zł nie kupisz dobrego zestawu. Lepiej dozbierać i poczekać. Wybrałem ci parę zestawów w których ja bym wybierał. Anteny wg wyboru o różnych długościach. ja chce zestaw i tak liczę do 250 zł da radę coś dobrego ?
  12. Witam. Mam pytanie. Chciałbym zakupić CB radio cały zestaw. Chodzi mi głównie żeby było dobre ale nie kosztowało nie wiadomo ile.. Doradźcie mi gdzie można w miarę fajny ale nie drogi CB
  13. ogarniemy ale trzeba chęci
  14. ja akurat byłem usprawiedliwiony bo leżałem z wenflonem w ręce i ruszyć się nie mogłem ale po prostu zrobić coś konkretnego.. a nie tylko słowa słowa a tak naprawdę nie dzieje się spoko, ale ktoś miał przyjechać z Konina i okolic, a tego co pamiętam był tylko Slo, który tak czy tak przyjeżdża do Poznania na napisałem akurat na forum że chory jestem itp i byłem usprawiedliwiony
  15. ja akurat byłem usprawiedliwiony bo leżałem z wenflonem w ręce i ruszyć się nie mogłem ale po prostu zrobić coś konkretnego.. a nie tylko słowa słowa a tak naprawdę nie dzieje się
  16. Lista spotowa dopisywać się 1 daniel_sen4 2 slo 3 jaguś 4 zen86 5. Arkadiush a chodzi o niedziele i gdzie ? Panowie gdzie ten spot? :hi:Poproszę o wpis w pierwszym poście Niedziela 25 listopada godzina 16ta,miejsce KC chętnie bym przyjechał ale nie mogę do Pzn coś na PWR zróbmy żeby zebrać trochę ludzi
  17. Lista spotowa dopisywać się 1 daniel_sen4 2 slo 3 jaguś 4 zen86 5. Arkadiush a chodzi o niedziele i gdzie ? Panowie gdzie ten spot?
  18. a sobie zmieniłem lekko tamten jakoś dziwny był a ten jest moim zdaniem ok
  19. Lista spotowa dopisywać się 1 daniel_sen4 2 slo 3 jaguś 4 zen86 5. Arkadiush a chodzi o niedziele i gdzie ?
  20. Tak Panowie ośmielę się powiedzieć że stypa lekka się zrobiła u nas

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.