Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Arkadiush

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Arkadiush

  1. no także może być spot ciekawy może w końcu coś większego będzie ---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ---------- No to zapraszamy Jakubie ekipa z Poznania niech zbierze się w jednym miejscu i dzida wszyscy my pewnie Ci co jadą z Konina i okolic na Słupcy się spotkamy i dzida ---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ---------- Może tak napiszę kto wstępnie by był chętny na spot 28.10.2012 w godzinach mniej więcej 16-17 ?
  2. a części w miarę w miarę ?
  3. akurat nie byłem u Pana "G" ale to mój dobry kolega.. Byłem u Pana "..." w Drą... i nie uczciwy koleś... bo kręci i nie chce mi oddać kasy za wahacze który jeden był rozyebany a drugi nie taki
  4. co racja to racja ---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ---------- no dałem 120 ale koleś kręci coś z kasą ;/ niby ma podrzucić mi jutro do roboty ale zobaczymy ;/ ---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 21:01 ---------- u mnie taka lipa że żadnej części do A4 nie ma nic ;/
  5. Jakbyś jechał ze Ślesina to możemy zebrać ekipę na orlenie w Słupcy i razem jechać na spot
  6. nie mówię o odkryciu amaryki ale fakt że sprzedają takie gówna... bo to nie jest kratka nawiewu tylko coś co trzyma koło... na szrotach można znaleźć fajne w dobrym stanie rzeczy ale nie wsio....
  7. to przepraszam spoty także jeżeli Pasuje Panie/Panowie to możemy coś zorganizować
  8. Witam. Ostatnio na przeglądzie facet wykrył u mnie że prawe wahacze mam do wymiany prosty i banana. No ok. Powiedział że na szrocie powinienem dostać w miarę dobrym stanie. Pojechałem na jeden szrot i mi powiedzieli że nie mają same lewe no to dzida do drugiego. Znalazłem takie wahacze jak chciałem zapłaciłem za banana i prostego 100 i jadę do mechanika... Okazało się że prosty był tej wyebany masakra wkur.. się i jazda do sklepu po nowy a banan okazał się nie od tego modelu także porażka na całego... dzwonie do ziomka ze szrotu i mówię że przyjadę po kasę i oddam wahacze bo za takie to nie on mowi nie ma problemu spoko spoko i kazał mi przyjechać o 18. I dzisiaj jadę. Także Panie/ Panowie ze szrotu nie polecam wahaczy
  9. no i pasuje nie ma problemu ale mi pasuje niedziele only ---------- Post dopisany 17-10-2012 at 15:32 ---------- Poprzedni post napisany 16-10-2012 at 23:24 ---------- wrzuciłem hasło na spoty poznańskie o zlocie w niedziele za tydzień
  10. : Bry: Panie/Panowie może zorganizujemy jakiś spot? Wstępnie z chłopakami z spotu konińskiego gadaliśmy żeby za tydzień w niedziele tj. 28 października zrobić spotkanie we Wrześni gdzieś mniej więcej w godzinach 16-17. Piszecie się na to ?
  11. zawsze można się spotkać popołudniu żeby wszystkim pasowało
  12. Ja mógłbym 28 no i dobry pomysł Norbercie
  13. No i chyba jest gicior ---------- Post dopisany at 12:16 ---------- Poprzedni post napisany at 12:14 ---------- zapraszamy na kolejny zlot
  14. wstępnie coś na Wrześni chcemy zorganizować większą ekipa ktoś z kolegów pisał o podpięcie naszego tematu ? ---------- Post dopisany 16-10-2012 at 12:10 ---------- Poprzedni post napisany 14-10-2012 at 21:32 ---------- Temacik już podpięty nazwa jest ok ?
  15. Arkadiush odpowiedział(a) na Arkadiush temat w 1.8
    no to może do elektryka pójdź
  16. Arkadiush odpowiedział(a) na Arkadiush temat w 1.8
    NO to nie wiem co masz z tym.. może odłącz i podłącz od nowa aku to moze to pomoże; )
  17. Witam w klubie to widać że nie tylko ja pracuje w niedziele ;/ a gdzie robisz? W Gestampie - karoserię dla VW... łe to lipa widzę ;/
  18. Arkadiush odpowiedział(a) na Arkadiush temat w 1.8
    no to lipa widzę ;/ ---------- Post dopisany 14-10-2012 at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany 28-09-2012 at 22:50 ---------- mlody i jak tam licznik lub climatronic ? ;D
  19. Witam w klubie to widać że nie tylko ja pracuje w niedziele ;/ a gdzie robisz?
  20. : Bry:: Lol1: wszystkim Ja idę do pracy dzisiaj niestety ale tak się nie chce że masakra ;/
  21. slo widać nocny haker
  22. Widzę że temat się kręci nastepnego spota zrobimy coś większego Panowie prawda? znikający punkt 2.7bit ---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:33 ---------- Zapraszam na fejsa jak coś Arkadiusz Ruszkowski | Facebook
  23. Norbert slo i ja lecimy razem i spotykamy się na ferio

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.