Treść opublikowana przez Arkadiush
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Co tam jak tam Panowie w wielkim świecie ?
-
Spalanie w 1.6
no to ja w 1.8 na glebie i 18 za 30 zł robiłem 110 km ja miałem staga 4 i nie narzekałem
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Spalanie w 1.6
no jest różnica moim zdaniem.. Mimo wszystko ten 1.6 spali mniej. Po samym mieście (czytaj światła i korki) 1.8 z LPG wypije około 13-13,5 ltr co w przypadku zdrowej 1.6 jest nie realne, chyba że na wariata. Te silniki są paliwożerne, ale mimo jednakowej wagi ten 1.6 wypije troche mniej. mi jakoś na glebie 18 po mieście tyle nie spalił szczerze ;/ a jeżeli chodzi o spalanie na LPG to samo wychodzi...
-
Spoty wrocławskie
głodzila zjadła
-
Spoty Słupecko - Konińskie
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Panowie ale u was cisza ;D- Spoty wrocławskie
Siemanko Panowie- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Montaż tempomatu A4 B5
A już rok wcześniej ci mówiłem żebyś sprawdził czujniki przy pedałach, bo one mogą ci go wyłączać dlatego sprawdziłem- 1.8 ADR PB+LPG Po odpaleniu gaśnie
spróbuj dolać paliwa nowego z 5 10 litrów i zobacz może... bo mi się wydaje że miałem podobnie- Spalanie w 1.6
no jest różnica moim zdaniem..- podswietlane Klamki
ja tak miałem ale ile to czasu potrzebna na to ? chwila i jakoś to nie przeszkadza ;] każdy robi jak chce ale ja miałem od góry i dioda świeciła ładnie rozproszona po całej klamce ;] - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00