Treść opublikowana przez Arkadiush
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
VW CC R36 by KERCZI
fajne autko
-
Spoty Słupecko - Konińskie
dlatego trzeba kupować auto z napędem Quattro
-
Problem z licznikiem
kupuj angola licznik wsad ogarną CI na forum i wszystko ustawisz mi wyszło ze wsio 70 zł licznik cały lift
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Zwykły Avant w TDI by Matt. dokładka przód Oettinger
Kolego pracuj pracuj
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
A zwiedzam można się styknać jak coś jak masz czas ;]
-
Montaż tempomatu A4 B5
Ja w 1.8 miałem tempomat i okazało się że przy czujnikach jest uszkodzone gniazdo że po wciśnięciu pedała czujnik wysuwał się ;/
-
Problem z licznikiem
koledzy z licznikiem zróbcie okręćcie licznik i sprawdźcie położenie wskazówek i wtedy zróbcie test licznika poprzez VAG.. powinno to pomóc poprawne ustawienie i powinno być ja miałem podobnie tak jak zmieniłem licznik przedlift na całego lifta ;]
-
Wycina oponę na gwincie
kolego ja tak samo miałem ;/ wydaje mi się że to od tarczy hamulcowej ja miałem tak z 2 oponami ;/ sprawdź czy nie obciera coś ;/ albo lekko do góry bo ja tak zrobiłem i było ok
-
[A4 B5 ARG] Jaki gaz do 1.8 możecie polecić
miałem taki sam i śmigało że hej
-
[ADR] Szarpie na wysokich obrotach.
albo dolejcie dodatku do paliwa i też może pomóc
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja jutro tam będę od rana ;]
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
po wymianie sprężyn z przodu coś stuka
kolego być może sprężyna obciera o wahacz ja tak samo miałem
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
B6 by Armi - sesja s.25
jest ogień
-
Czy układ wydechowy z 1.8T pasuje do 1.8?
kolego nowy łącznik a używany wydech i mniej kasy wyjdzie