Treść opublikowana przez Arkadiush
-
Spoty Słupecko - Konińskie
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tam panie? na wyspach siedze już a u Ciebie jak tam ledy ? ;] ogarnięte prawie to pracuj zarabiaj i wracaj na spota najpierw muszę czymś jechać na spota bo na pieszo nie pójdę- Spoty wrocławskie
Bondzorno- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tam panie? na wyspach siedze już a u Ciebie jak tam ledy ? ;]- Spoty wrocławskie
i jak poradziłeś sobie z kanapa?Prawie. Jeszcze dwa górne Gniady musi mi przerobic. Ale to już na spokojnie.nadane z nory szczura czekam na jakies info- Spoty wrocławskie
i jak poradziłeś sobie z kanapa?- [ADR B5 Avant] Moje pierwsze Audi
wlepy moim zdaniem sa ok- Spoty Słupecko - Konińskie
oczywiście nie ma problemu- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Co tu taka cisza ? ;]- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- Spoty Słupecko - Konińskie
Siema Panowie wywiało mnie na wyspy w celu pracy ale nie na długo z powrotem bede targał może 2 auta na części także jak coś zamówienia do mnie można składać jak znajdę dwa dobre auta- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Spoty Słupecko - Konińskie
Tymczasem na wyspach- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00