Treść opublikowana przez Arkadiush
-
[ALL B5] Audi S4
mega wygląda
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Spoty Słupecko - Konińskie
najlepszego Dariusz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siema jak gadalem z gwertym na OEM to mowi ze czasu nie ma na forum ;]
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Spoty Słupecko - Konińskie
- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Zamontowano mi wlew gazu w zderzaku (chciałem pod klapką wlewu paliwa).
kolega mial podobna sytuacje tylko w b5 tak samo bylo jak u Ciebie pojechal zrobił awanture itp i powiedzial ze jak mu nie zrobi tego do konca tygodnia sprawa bedzie w jakimś organie czy coś i koles mu zrobil mowie Ci tylko przykładowo- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- [ADR] Szarpie na wysokich obrotach.
ja tak mialem ale to byla ewidentnie wina paliwa takze moze spróbuj paliwo inne zatakowac- podswietlane Klamki
koledzy jak robicie klamki podświetlane dawajcie diody czerwone i rezystor i od góry dawajcie diode wtedy bedzie fajne rozproszenia światła i nie będzię razić w nocy- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siema Łotry- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ktos z okolic Evesham ?- Kratki do halogenów do A4 B5 przed liftem.
idzie dostać kolego w ASO cena chyba 1400 zł na komplet jak pytałem- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy - Nowicjusz - wątek powitalny