Treść opublikowana przez Arkadiush
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry podkład do tego i dokładki pomalujesz spoko
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Spoty wrocławskie
- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy kolego nie ten dział- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spray i jazda- Wybór TV
Kolego napisz do niego : http://a4-klub.pl/index.php?/user/73922-darek995/ pracuje w sklepie z RTV pomoże- [B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
brać kredyt i kupować auto widziałem i słyszałem jest moc i potwór z niego- Siemka chłopaki doradźcie mi co mogę zrobić na początek by wyglądała ładniej!!??
możesz np pod guziki np świateł przeciwmgielnych ja tak miałem- Spoty Słupecko - Konińskie
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/294712-adr-b5-avant-moje-pierwsze-audi/- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja też wyszedłem wczoraj ze szpital- [ADR B5 Avant] Moje pierwsze Audi
Dbaj o nią oby dobre mody były na pokładzie- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- [ADR B5] A4 b5 1.8 new projekt SSR alu 17..
kolego nie tędy droga... Dużo pracy przed Tobą.. nie rób tylko wieś tuningu- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
sprawdzaj jutro bo ja chyba we wtorek lece- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Spoty Słupecko - Konińskie
panowie a może ktoś ma z was dostęp do fotek ze spotów to będziemy wrzucać wsio w jeden folder i dam go w temacie wyżej ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mogę nawet odebrac Ci go bo bede leciał w środe na Pz to wpadne mam po drodzę- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wydaje mi się że raczej nie wina bezpiecznika bo jak mi raz siadł bezpiecznik to nie działało podświetlenie żadne kompletnie- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
kto mnie odbierze z Cb Głównej na fordon?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Slo najlepszego - Nowicjusz - wątek powitalny