Treść opublikowana przez Arkadiush
-
montaż kratek nawiewu z lifta do przelifta
kolego jak ja to robiłem podłączyłem wszystko pod oświetlenie świateł przeciwmgielnych i działa wsio dobrze
-
[A4 B5 ARG] Jaki gaz do 1.8 możecie polecić
wiesz 100 km/h może Ty jeździsz ale ja na glebie 62 cm i po 180. Jechałem do BT na zlot i jakoś 180 km na liczniku i podejście do tematu tańsza instalacja gorsza błąd panowie ;] jakoś mi nic nie uszkodził silnika ani nic ;]
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
nie żałuje że go kupiłem osobiście wole PC
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
musisz częściej Kriss wpadać na Wlkp do Poznania i wtedy zobaczysz ekipe Poznań a4
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
[A4 B5 ARG] Jaki gaz do 1.8 możecie polecić
no wiesz kolego ja za taką cene zrobiłem na glebie itp i przejechałem w roku ponad 45 tys km i bez problemów ;] ja za stag 4 dałęm 1830 zł ;DBardzo dobra cena. Jak dawno temu?(nie mogę przywyknąć do braku Sarkozyego) około rok temu w Poznaniu mam namiary na faceta mogę podać
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Józek ja kupiłem xboxa 360 i powiem nie żałuje pytanie czy chcesz używane czy nowe ja kupiłem używkę z 14 grami 2 padami kierownicą za 600 zł ;D
-
Podświetlany emblemat tylnej klapy jak go zamontować?
no tak jakby ktoś dał neon pod auto ala szybcy i wściekli
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
do batalionu daleko
-
Spoty Słupecko - Konińskie
- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Czemu batalion?- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Ceny paliwa marzec 2026
Autostrada to co innego tam zawsze będzie drożej- Audi A4 B5 1.6 Falujące obroty, odpalanie
spróbuj zrobić ręczną adaptacje przepustnicy. Odłącz aku na 30-40 minut całkowicie po tym podłącz włóż kluczyk do stacyjki przekręć na kontrolki i poczekaj tak 1 minute wyjmij zamknij otwórz auto odpal auto pozostaw na 1 minute daj trochę gazu itp po minucie powinno pomóc- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy - Nowicjusz - wątek powitalny