Treść opublikowana przez maciejtr
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Witam Potrzebuje pomocy w doborze sprężyn do swojego samochodu Z racji tego że mam peknietą 1 sprężyne stwierdziłem że wymienię komplet. Mam zawieszenie 1ba chciałbym zmienić na sprężyny niższe z odpowiednią kategorią wagową, Wysłane z mojego SGP621 przy użyciu Tapatalka
-
Pin,kod rns e
Masz jakiś pomysł na odpalenie tego? Wysłane z mojego SGP621 przy użyciu Tapatalka
-
Pin,kod rns e
Witam wszechobecnych użytkowników, mam problem z kodem do rns e. Radio mam podłączone po za samochodem, jak próbuje wpisać kod wyskakuje komunikat falsche pin. Radio przyjęło pin tylko 1 raz na powiedzmy 30 prób, niestety po dwóch probach trzeba czekać godzinę aż się odblokuje. Czy jest ktoś na forum kto może sprawdzić poprawność kodu? Wysłane z mojego SGP621 przy użyciu Tapatalka
-
Po otwarciu prawych tylnych drzwi nie zapala sie oswietlenie w srodku
Sprawdź vag-iem czy są jakieś błędy w module komfortu Wysłane z mojego SGP621 przy użyciu Tapatalka
-
Klapa tylna światło
Dziwne jest to opóźnienie z oświetleniem, sprawdzales błędy vag-iem w module komfortu? Wysłane z mojego SGP621 przy użyciu Tapatalka
-
Awaria zamka
Sprawdź przewody między drzwiami a kabiną, czy są całe czy przerwane Wysłane z mojego SGP621 przy użyciu Tapatalka
-
Klapa tylna światło
A jak otwierasz klapę i oświetlenie się nie świeci to na FIS pokazuje otwartą klapę? Wysłane z mojego SGP621 przy użyciu Tapatalka
-
światło tylne
Bezpieczniki sprawdzales? Wysłane z mojego SGP621 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AVB] Czy padło sprzęgło alternatora ?
Najlepiej żeby to sprawdzić to trzeba zdjąć pasek micro i na sucho zakręcić rolką napinacza lub sprzęgło alternatora, w tedy nie będzie żadnego naprężenia i będzie można szybciej zdiagnozować Wysłane z mojego SGP621 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AVB] Dziwny dzwięk na luzie
Trzeba by było sprawdzić rolkę napinacze paska micro lub sam napinacz, czy nie wpada w wibracje Wysłane z mojego SGP621 przy użyciu Tapatalka
-
Drzwi Tylne prawe
Kolego Sprawdź przewody między drzwiami a nadwoziem najprawdopodobniej są przerwane Wysłane z mojego SGP621 przy użyciu Tapatalka
-
Tołdi 1,9TDI [168KM/381Nm][BOSE][BIXY A6C7][BILSTEIN B6] [EIBACH PRO KIT] [AVF] LZ9W Sedan
Jakie et mają te felgi? Wysłane z mojego SGP621 przy użyciu Tapatalka
-
[TDI PD] Świece żarowe - zasada działania, diagnoza.
Witam Panowie Jakie świece do mojego silnika? Wauzzz8e25a040094 2004 1,9 Wysłane z mojego SGP621 przy użyciu Tapatalka
-
Audi a4 b6 - Wkręcona linka nie działają obydwie szyby.
Zajmie tapicerkę i posprawdzaj kostki czy wszystkie wskoczył ja trzeba Wysłane z mojego SGP621 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AVF] Ubywa Olej :( Proszę o poradę
Kolego, jak stwierdzić że pierścienie się kończą, skończyły? Wysłane z mojego SGP621 przy użyciu Tapatalka
-
Czujnik maski, brak komunikatu na Fisie
Kolego sprawdź moduł komfortu, czy nie jest zawilgocony, najlepiej odczytać błędy Wysłane z mojego SGP621 przy użyciu Tapatalka
-
Pranie aut Wrocław
Cześć Jestem świeżo po odebraniu auta, jestem mega zadowolony, nie wiedziałem że w moim autku są takie ładne fotele :-) Jeszcze raz wielkie dzięki za dobrą robotę. Wysłane z mojego SGP621 przy użyciu Tapatalka
-
Pranie aut Wrocław
Witam Czy pranie jeszcze aktualne? Wysłane z mojego SGP621 przy użyciu Tapatalka
-
Nie działa oświetlenie bagażnika i brak sygnalizacji na fisie
U mnie woda narobila szkód, zalała moduł komfortu Wysłane z mojego SGP621 przy użyciu Tapatalka Wszystko działało oprócz otwierania klapy z przycisku w klapie,oświetlenie bagażnika i na FIS nie informowalo o otwartej klapie, Wysłane z mojego SGP621 przy użyciu Tapatalka
-
Nie działa oświetlenie bagażnika i brak sygnalizacji na fisie
Kolego Zaglądnij do modułu komfortu Miałem taką sytuację i tam był problem Wysłane z mojego SGP621 przy użyciu Tapatalka
-
Nie działa oświetlenie bagażnika i brak sygnalizacji na fisie
Krancowka znajduje się w zamku klapy bagażnika, jak zdejmiesz plastiki od środka z klapy do do zamka prowadzą dwa przewody- one są od krancowki Wysłane z mojego SGP621 przy użyciu Tapatalka I jak kolego sprawdzales krancowke? Wysłane z mojego SGP621 przy użyciu Tapatalka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich forumowiczów