Treść opublikowana przez kes
-
A4 B7 zaślepka w bagażniku jaki nr
Na drugiej mam nr >PC\ABS< 900 12 01
-
A4 B7 zaślepka w bagażniku jaki nr
Witam Bardzo dobrze patrzysz, tylko, że teraz to mam dylemat, ponieważ steve69 twierdzi, że to jest [8E9 863 905] 09/01-12/04 MRJ jive/twist LE czy możesz się ustosunkować do tego hellbean będę wdzięczny. THX ---------- Post added at 11:54 ---------- Previous post was at 11:53 ---------- a jeszcze jedno zaślepkę potrzebuje tylko na lewą stronę bo na prawej jest pozdro
-
A4 B7 zaślepka w bagażniku jaki nr
wielkie dzięki za ustalenie części i koloru, jutro jadę do ASO mam nadzieje, że nie będę czekał na to tygodniami POZDRO ---------- Post added at 11:45 ---------- Previous post was at 11:26 ---------- Witam ponownie Jestem troszkę zakłopotany-mały problem, ponieważ hellbean twierdzi ze to kolor „kamutbeige” o nr 8E9 863 905 1GK czy możesz się ustosunkować do tego steve69 będę wdzięczny. THX
-
A4 B7 zaślepka w bagażniku jaki nr
Witam! Na wstępie chce powiedzieć, że nie mam możliwości sprawdzenia po nr koloru tapicerki… ponieważ jest ona wymieniona na skórzaną, dlatego poniżej jej fotki. Mianowicie chodzi mi o… Czy może mi ktoś rozszyfrować tą taperce symbol czy nazwę żebym wiedział o czym mowie w ASO no i oczywiście tą zaślepkę w bagażniku jaki nr części-będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam http://img534.imageshack.us/img534/8562/img1217bl.jpg http://img193.imageshack.us/img193/8756/img1218tt.jpg http://img190.imageshack.us/img190/2808/img1214e.jpg THX!!!
-
A4 B7 zaślepka w bagażniku jaki nr
Witam! Na wstępie chce powiedzieć, że nie mam możliwości sprawdzenia po nr koloru tapicerki… ponieważ jest ona wymieniona na skórzaną, dlatego poniżej jej fotki. Mianowicie chodzi mi o… Czy może mi ktoś rozszyfrować tą taperce symbol czy nazwę żebym wiedział o czym mowie w ASO no i oczywiście tą zaślepkę w bagażniku jaki nr części-będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam http://img534.imageshack.us/img534/8562/img1217bl.jpg http://img193.imageshack.us/img193/8756/img1218tt.jpg http://img190.imageshack.us/img190/2808/img1214e.jpg THX!!!
-
[ALL B6/B7] potrzebuje numeru wiazki do pakietu oswietlenia podsufitki
cała wiązka w ASO to koszt ok 520zł
-
Nowe forum - wątek dla narzekaczy
dokładnie miałem tak samo-problem z zalogowaniem, poza tym wszystko straciłem co miałem na pirva... brak zdjęć w wątkach (większość)... paranoja
-
A4 B7 Jaki nr...? Prawa kratka wlotu w s-line przy halogenie i plastikowa ob
Czyli twierdzisz, ze śmiało moge kupic ta obudowe i zamontować bez żadnych przeróbek, tak? Wielkie dzięki za wszelkie podpowiedzi :>
-
A4 B7 Jaki nr...? Prawa kratka wlotu w s-line przy halogenie i plastikowa ob
Wielkie dzięki!!! Nie mam wiecej pytań odnośnie prośby-zapytania nr 1. Co do 2pytania to tam jest model b6 wiec nie wiem czy to jest taka sama procedura i czy te same części są potrzebne do wykonania tego zabiegu. Poza tym nie myślałem ze to tyle zachodu myślałem ze tylko zakup osłony, a tu przerabianie zbiorniczka itp itd
-
A4 B7 Jaki nr...? Prawa kratka wlotu w s-line przy halogenie i plastikowa ob
Witam wszystkich! Mam pytanie ponieważ byłem w ASO kilkakrotnie i nie są w stanie wyszukać część o którą mi chodzi. Mainowicie po lewej stronie w zderzaku s-line za grillem-kratką od halogenu jest kierownica wlotu powietrza na chłodnice, zaś po prawej powinna być zaślepka (silnik 2.0 TDI) nie wiem jak to fachowo nazwać "półmisek" . Wizualnie przedstawia, że niby jest tam też jakiś wlot. Bardzo proszę o pomoc i podanie mi nr tej części bo bryczka nie wygląda apetycznie z jakimiś widocznymi przewodami. Druga sprawa to interesuje mnie plastikowa zabudowa-element przy zbiorniczku do spryskiwaczy jak na foto poniżej, oczywiście w ASO też miał problem ze znalezieniem tego. POZDRAWIAM
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich Klubowiczów