Treść opublikowana przez kes
-
Dwie żółte kontrolki, co one oznaczają?
nie, właśnie to jest manual A licznik czasem nie był od automatu? Znasz historię auta? auto brane z salonu jako nówka (pierwszy właściciel)
-
Dwie żółte kontrolki, co one oznaczają?
nie, właśnie to jest manual
-
Dwie żółte kontrolki, co one oznaczają?
A3 benzynka z 2010r
-
Dwie żółte kontrolki, co one oznaczają?
Dzięki wrclaguna ale niestety jest tylko o tym symbolu światła a o "bucie" nie ma nic kontrolka żółtego światła mówi "Niesprawność dynamicznej regulacji zasięgu świateł" to tylko serwis mnie czeka? coś do wymiany, ktoś to już kiedyś przerabiał? Będę wdzięczny za odpowiedzi.
-
Dwie żółte kontrolki, co one oznaczają?
Panowie. Świecą mi się dwie żółte kontrolki (patrz foto), jedna to jakiś but w kółku (w aucie jest skrzynia manualna) a druga to symbol światła . Co one oznaczają? Będę wdzięczny za odpowiedzi. Pozdrawiam
-
Czy silnik BKD jest ok
no jesli maja mozliwosc wyboru miedzy 8V a 16V to ten pierwszy ma lepszy popyt, a prawda jest taka, ze nie ma go tyle na rynku co 16V, wiec jak ktos moze "uciec" to ucieknie a raczej zakupi 8V, ale to wszystko kwestia gustu a na ten temat sie nie rozmawia. Ja generalnie mialem 8V 140koni ale mi "uciekl" bez mojej wiedzy tzn skradziono mi 2tyg temu niech im sluzy ---------- Post dopisany at 15:02 ---------- Poprzedni post napisany at 13:52 ---------- ok dzieki Panowie temat zamkniety! pozdrawiam
-
Czy silnik BKD jest ok
Panowie mam mozliwosc zakupienia auto z silnikiem diesla 20TDI z symbolem BKD, wiem, ze sa tam dwa walki ale jak z jego zywotnoscia? Bo generalnie uciekaja ludzie od silnikow diesla 2.0TDI z 16V z grupy VW. Jakie jest wasza opinia na ten temat. Prosze o podpowiedz. Nadmienie, ze to auto jest od pierwszego wlasciciela i wciaz serwisowane, przejechane ma 120 000km. Produkcja 31 grudzien 2007 auta . Dzieki z gory Pozdrawiam KES
-
Skradzione
Skradziono mi bryczkę-proszę o pomoc!!! DRODZY KOLEDZY W NOCY Z DNIA 9.08-10.08.2012 KTOŚ SIĘ NIE BAŁ I ZAJEB… MI A4 Z HALI GARAŻOWEJ W GDYNI, GDYBY KTOŚ COŚ WIDZIAŁ LUB SŁYSZAŁ PROSZĘ O KONTAKT PONIŻEJ FOTY <br /><br /> TABLICE REJ. GA2410P, ROCZNIK 2007, SILNIK 2.0TDI 140PS BYŁ NA JEDNYM WAŁKU (teoretycznie bezawaryjny), SKRZYNIA 6-CIO BIEGOWA, BEŻOWA SKÓRA W ŚRODKU Z DREWNEM, FOTELE PODGRZEWANE I W PEŁNI ELEKTRYCZNE, MULTIFUNKCJA Z SYMPHONY II, NAGŁOŚNIENIE BOSE, SENSORY DESZCZU I ZMIERZCHU, COMMING LEAVEING HOME, PARKTRONIC TYŁ, CAŁY PAKIET S-LINE ZEWNĘTRZNY WŁĄCZNIE Z PRZEDNIM ZDERZAKIEM (oczywiście czarna podsufitówka w środku), ALU 17", ELEKTRYCZNE SZYBY X4, ELEKTRYCZNE LUSTERKA PODGRZEWANE, ITP ITD BĘDĘ WDZIĘCZNY ZA WSZELKIE INFORMACJE POZDRAWIAM
-
Skórzana beżowa tapicerka-czyszczenie
Witam wszystkich. Mam pytanko, chętnie bym dał do wyczyszczenia-odświeżenia całe wnętrze (deska, skóra, słupki, boczki, pasy, dywan, podsufitówka i cały bagażnik) mojej A4-KAMUT-BEIGE beż skóra, kogo polecacie w trójmieście? Będę wdzięczny za wszelkie odpowiedzi. Pozdrawiam
-
Podswietlane klamki zewnetrzne
No fajny bajer. Wiecej detali prosimy-foto story.
-
Dobrzy chiptunerzy
Panowie... Kogo polecacie w trojmiescie? z gory dzieki za odp pozdr
-
Jakie radyjko najlepsze
dzieki panowie
-
Jakie radyjko najlepsze
Panie i Panowie mam zapytanie (na prosbe kolegi) Mianowicie jakie radyjko jest najlepsze do b7(pomijajac RNS) z tych modeli: SYMPHONY II, CONCERT CZY MOZE CHORUS? Nadmienie, ze kolega ma system BOSE. I jesli ktos jest na czasie z cenami tych radyjek ile kosztuja, bede wdzieczny. Jeszcze jedno pytanie ze zdjecia na allegro CONCERT i CHORUS wygladaja identycznie, wiec czym one tak naprawde sie roznia? Pozdr
-
Symphony II coś z CD a4 b7
ok dzięki za rade, tylko jak rozkręcić i spirytusem lekko czy kupić płytę czyszczącą?
-
Symphony II coś z CD a4 b7
WITAM. Dłubałem sobie w aucie i odłączyłem radyjko, po podłączeniu nie chce mi czytać płyt CD, czasem jest napis NO CD, innym razem CD1 error3, a czasem SLOT EMPTY po tym jak nacisnę load nic się nie dzieje, nadmieniam iż jest w środku w zmieniarce 6płyt i co... kompletnie ich nie widzi? Coś się uszkodziło, ale co? Jakieś rady? Czy jest ktoś w 3city od takich rzeczy kogo polecicie. Dzięki za info. a to foty na wyświetlaczu http://img687.imageshack.us/img687/7019/img1319nf.jpg http://img707.imageshack.us/img707/562/img1320c.jpg POZDRAWIAM Panowie okazało się, że pękła mi płyta w środku-zmieniarce. Elektryk powiedział-dziwny przypadek ale najważniejsze, że teraz już wszystko ok.
-
Parktronik tył
mam tylko w tyle okazało się, że padł głośniczek
-
Domykanie szyb
Problem przestał istnieć po podłączeniu kompa, inne próby nie dały żadnego efektu. Jednak co komp to komp. Pozdrawiam
-
Domykanie szyb
raczej tak, takiego już kupiłem ---------- Post dopisany at 16:39 ---------- Poprzedni post napisany at 16:39 ---------- nic nie odpinałem, otwierają i zamykają się szybki tylko poprzez przekręcanie kluczyka (lewo lub w prawo-w zależności czy chce otworzyć czy zamknąć). A czy wcześniej miał-ciężko powiedzieć bo zakupiłem go w grudniu 2011 i tak już miał
-
Parktronik tył
Mam wrażenie, ze cos mogłem rozlaczyc bo wyjmowalem przycisk ESP, radio i climatronic, chyba ze w koszu Din nie ma nic wspólnego z parktronikiem żadna wiazka. Nie wiem juz... cos odwalilem. Muszę jechac do elektryka. Tylko nie wiem ktory jest dobry w Gdyni. Może ktoś kogoś poleci? Pozdrawim
-
Domykanie szyb
Koledzy przytrzymuje długo na pilocie zamykanie drzwi po to aby domknely mi sie szybki ale nic sie nie dzieje;( zaś jak wloze kluczyk do wkladki-zamka i przytrzymuje długo opcje zamknięcia drzwi szybki idą w górę. Prosze Was o poradę w tej sprawie. Dlaczego nie działa mi to funkcja z pilota tzn kluczyka? Z góry dziękuje!
-
Parktronik tył
Koledzy mam problem bo prestal mi działać parktronik. Bawilem sie radiem i czy możliwe zebym cos wyłączył? Nie chce mi sie w to wierzyc ale wole sie zapytać ekspertów. Nie mam zadnego dźwięku sygnału-dźwięku jak sie zblizam do przeszkody czy nawet jak włacze wsteczny bieg. Prosze o poradę.
-
Podłączenie oświetlenia do kubka i wizytownika
WITAM. Gdzieś wyszukałem o podłączeniu oświetlenia do wizytownika i kubka z przycisku ESP. Teraz nie mogę tego odszukać. Czy ktoś będzie tak miły i powie mi jak to podłączyć? Ja oczywiście myśle nad swoim patentem i pochwale się nim jak wypali, generalnie nie chce wkładać żadnej plexy a symbole kubka i wizytownika będą się świecić nawet jak będą wysunięte-taki plan . Teraz wracając do podłączenia się do ESP, proszę o podanie konkretnie koloru kabla czy numeracji do jakiego pinu się podpiąć, a jeszcze jedno znalazłem u siebie taką niebieska nigdzie nie podpięta kosteczkę i czy to czasem nie służy ona do zasilania diod od kubka i wizytownika? Bo z tego co "wymacałem" idzie ona z centralnych nawiewów. POZDRO
-
Montaz Podgrzewanych zewnetrznych lusterek A4 B6 B7
Witam wszystkich. Na wstępie chce powiedzieć, że po włączeniu ogrzewania tylnej szyby lusterko kierowcy grzeje ale PASAŻERA niestety NIE. Rozebrałem je i okazało się, że nie ma maty grzewczej. Czy tak jest ori, że jedno z lusterek ma tylko mate? Moim zdaniem nie, dlatego chce się upewnić czy mam racje . Do tego czytając wcześniejsze wypowiedzi dowiedziałem się, że GB 10S mata zdaje egzamin i śmiało pasuje bo B6/B7 i mogę ją zakupić, podłączyć. Pytanie-czy nie będzie to w żaden sposób kolidowało w czasie grzania z ori matą bo oczywiście nie ma sensu wkładać maty do lusterka kierowcy skoro działa? Będę wdzięczny za odpowiedzi. Pozdrawiam wszystkich co lubią dłubać
-
Obudowa na podszybie i jeszcze 2 osłony w komorze silnikowej.
Witam. Odebrałem dziś klamoty z ASO i... bajka efekt-lala zabudowana plastikami Co prawda jeszcze jeden plastik powinien być założony (przy filtrze paliwa) ale podarowałem sobie ten zabieg. Jeśli jest ktoś zainteresowany tym plastikiem odsprzedam go po niższej cenie niż w ASO!!! Oczywiście plastik-obudowa przy filtrze nówka funkiel!!! A oto fotki: 1)lala moja http://img33.imageshack.us/img33/3650/audivu.jpg 2) tu plastik-obudowa o nr 8E0 103 928 B http://img862.imageshack.us/img862/8756/obudowau.jpg POZDRO
-
[ALL] Opadajacy daszek, mrugajace "auto", antena
dokładnie-koniec diody, należy wymienić na nowa koszt za szt ok 30groszy, dioda 3mm