-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Zbieramy ekipę na niedzielę o 18. pod expertem w tarnowie może jeszcze dołączą do nas koledzy z a3klubu ale na 100% odpowiedzi jeszcze nie ma ale goście pomalu się zbierają będę powiadamianiał o wszystkim Pozdro
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Drugi raz zadaje pytanie i ostatni tylko dwóch zgadza się na spota z a6 czy was jest tylu co nas pozdro kolego co do auta kup sobie leona cupra 250KM chip stoi na wprost cpn w Ładnej jest czym jeździć
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Witam co myslicie o spocie z a6 bo nas jest niewielu a jak byśmy połączyli siły to było by znacznie fajniej a nie 3 lub 4 auta
-
[B5] Srebrny Avant, maly lift :)
bardzo ładna alu są extra pozdro paweł
-
[B5 APT] Oto moje autko - str.6 - nowy zderzak
audiana jest w ci...e zaje fajna zawiech co dla mnie jest genialna ja też mam obniżonego ale nie daje rade tak ja twój pytanko ile jest posadzony więcej niż 50mm pozdro paweł :>
-
[ALL B6] Podwyższenie zawiechy
ladne masz zawieszenie Jesli chcesz obnizac auto więcej niz 5 cm musisz miec do tego sportowe amortyzatory. ale jesli obnizasz w granicach 40-20 mm to podchodza standardowe
-
[B5 1Z] GT Cupline - warto kupic ten zestaw (amory + sprezyny)???
Bo sprezyna jest góra szersza niz orginalna i nie pasuje do nasady gumy nadwozia!!!!!!!!!!!!!
-
[B5 1Z] GT Cupline - warto kupic ten zestaw (amory + sprezyny)???
ja mam takie spreżyny i nie mogę ich zamontować ale obniżają 40mm i mam je zamiar sprzedać
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
prawdopodobnie drodzy Panowie pojawię się oczywiscie jako nowicjusz, ale mam tez nadzieje ze nie po raz ostatni
-
kto cos wie o zawieszeniu GT cupline ???????????
sprawa wyglada nastepujaco kupilem tego rodzaju sprezyny na allegro tylko jest problem gosc ktory mi to sprzedawal nie wyslal mi gumowych nakladek na sprezyny do tylu szukam pomocy odnosnie tego gdzie moglbym takie nakladki dostac bardzo prosze o pomoc pilne!!
-
kto cos wie o zawieszeniu GT cupline ???????????
czy ktos zakladal takie zawieszenie o ktorym mowa w temacie watku???? Szukam pomocy w tej sprawie Jest ona bardzo pilna licze na pomoc Popraw temat zgodnie z Regulaminem [spedyt]
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam bardzo serdecznie wszystkich milosnikow Audi:) pozdrowienia
pawelkudron
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta