Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Daro32

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Daro32

  1. Czy jeśli połączę się przez wifi to mogę w jakiś sposób wyświetlać film z telefonu w mmi? Narazie udało mi się tylko słuchać muzyki
  2. Odświeżam temat. Jeśli u mnie na podszybiu nie ma głośnika centralnego to czy mam tam wyprowadzone kable żeby go sobie dołożyć? MMI 3g+ wersja z 8 głośnikami
  3. Daro32 opublikował(a) temat w Podkarpackie
    Tak jak w temacie... Gdzie lepiej zrobić chip tuning HP Performance z Rzeszowa czy Gregor10 z Jasła?
  4. Jak to zrobić? VCDS em? Nie mam
  5. Czy ktoś tak ma, czy to normalne?
  6. Mam line assist w b8 po lifcie i gdy włączę asystenta i wykryje pasy to nie trzyma się równo miedzy nimi tylko jeździ od lewej do prawej. Co z tym zrobić?
  7. Nie wiem jak innym, ale mi wzór zimowych felg się bardziej podoba *Proszę uzupełnić profil.
  8. Odświeżam temat. Czy w B8 po lifcie są te same i takie same mmi co w B8 przed liftem??
  9. Jeśli chciałbym kupić wersje poliftową z silniekiem 2.0tdi z 2012r to na jaki wydatek się nastawiać? Za 55000zł coś kupię? Gdzie mógłbym sprawdzić jakie silniki miał polift i jakie oznaczenia?
  10. Silniki o mocy 143KM i 177KM w przedliftowym i polifotowym B8 mają inne oznaczenia?
  11. Daro32 odpowiedział(a) na Daro32 temat w 2.0TDI
    Dzięki wszystkim za pomoc, a czy wie ktoś czy w ASO Skody mogę sprawdzić czy były wymieniane pompowtryskiwacze na akcji serwisowej czy muszę jechać do ASO Audi?
  12. Daro32 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam. Zastanawiam się nad kupnem A4 B7 2.0TDI 170KM z roku 2007- 2008. W związku z tym mam pytanie czy mam się czego obawiać Przyjmijmy że samochód będzie miał prawdziwe 260 000km przebiegu. Czy mogę się spodziewać jeszcze w nim usterek które tak często występują w tych silnikach (pęknięta głowica, awaria pompy oleju...)? Czy raczej po takim przebiegu i bez tych awarii (lub już po tych awariach) mogę mieć szczęście i trafić na egzemplarz wolny od tych wad? Czy ewentualne 140KM było by lepszym wyborem? Z góry dziękuję za pomoc.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.