Treść opublikowana przez Daro32
-
MMI Navigation Plus 3G+ (bez sim) aktywacja funkcji autotelefonu
Czy jeśli połączę się przez wifi to mogę w jakiś sposób wyświetlać film z telefonu w mmi? Narazie udało mi się tylko słuchać muzyki
-
czy w słupkach przednich sa głosniki wysokotonowe audi a4 b8 czy niema
Odświeżam temat. Jeśli u mnie na podszybiu nie ma głośnika centralnego to czy mam tam wyprowadzone kable żeby go sobie dołożyć? MMI 3g+ wersja z 8 głośnikami
-
Gdzie Chip Tuning
Tak jak w temacie... Gdzie lepiej zrobić chip tuning HP Performance z Rzeszowa czy Gregor10 z Jasła?
-
Montaż i działanie Audi Lane Assist w Audi A4 B8 2007-2011
Jak to zrobić? VCDS em? Nie mam
-
Montaż i działanie Audi Lane Assist w Audi A4 B8 2007-2011
2012 poliftowe
-
Montaż i działanie Audi Lane Assist w Audi A4 B8 2007-2011
Czy ktoś tak ma, czy to normalne?
-
Montaż i działanie Audi Lane Assist w Audi A4 B8 2007-2011
Mam line assist w b8 po lifcie i gdy włączę asystenta i wykryje pasy to nie trzyma się równo miedzy nimi tylko jeździ od lewej do prawej. Co z tym zrobić?
-
Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana
Nie wiem jak innym, ale mi wzór zimowych felg się bardziej podoba *Proszę uzupełnić profil.
-
Jaki to typ nawigacji MMI?
Odświeżam temat. Czy w B8 po lifcie są te same i takie same mmi co w B8 przed liftem??
-
Jaki silnik 2.0TDI wybrać w Audi A4 B8?
Jeśli chciałbym kupić wersje poliftową z silniekiem 2.0tdi z 2012r to na jaki wydatek się nastawiać? Za 55000zł coś kupię? Gdzie mógłbym sprawdzić jakie silniki miał polift i jakie oznaczenia?
-
Jaki silnik 2.0TDI wybrać w Audi A4 B8?
Silniki o mocy 143KM i 177KM w przedliftowym i polifotowym B8 mają inne oznaczenia?
-
Kupuje BRD
Dzięki wszystkim za pomoc, a czy wie ktoś czy w ASO Skody mogę sprawdzić czy były wymieniane pompowtryskiwacze na akcji serwisowej czy muszę jechać do ASO Audi?
-
Kupuje BRD
Witam. Zastanawiam się nad kupnem A4 B7 2.0TDI 170KM z roku 2007- 2008. W związku z tym mam pytanie czy mam się czego obawiać Przyjmijmy że samochód będzie miał prawdziwe 260 000km przebiegu. Czy mogę się spodziewać jeszcze w nim usterek które tak często występują w tych silnikach (pęknięta głowica, awaria pompy oleju...)? Czy raczej po takim przebiegu i bez tych awarii (lub już po tych awariach) mogę mieć szczęście i trafić na egzemplarz wolny od tych wad? Czy ewentualne 140KM było by lepszym wyborem? Z góry dziękuję za pomoc.