Treść opublikowana przez Daro32
-
[S4 B9] - S4 Avant Black Edition
Cześć, mógłbyś napisać ile kosztuje utrzymanie S4? Myślę, że nie tylko mnie to zainteresuje. Ile Twoim zdaniem trzeba zarabiać żeby sobie pozwolić na taki samochód
- Płukanka
-
Korozja błotników w Audi A4 B8
U mnie ruda pojawiła się pod tylną lampą w klapie bagażnika. Normalnie nie było jej widać, ale chciałem wymienić żarówkę i wyciągnąłem lampę, a tam bąbel 1x1cm. Wyczyściłem, odtłuściłem i zamalowałem. Jak na razie (z zewnątrz) nie zauważyłem innych ognisk rdzy
-
Zaślepka airbag kierownicy
Wymieniłeś tą zaślepkę? Mógłbyś napisać jak to zrobić?
-
Sprzęgło się ślizga po chip tuningu w Audi A4 B8 2.0 TDI
Chętnie ale trochę za daleko 700km
-
Sprzęgło się ślizga po chip tuningu w Audi A4 B8 2.0 TDI
Dzięki. Czyli jest różnica na pedale sprzęgła między serią a performance
-
Jaki olej polecacie do A4 B8 2.0 TDI CR?
Koledzy ile oleju biorą wasze silniki 2.0 tdi od wymiany do wymiany? Ja u siebie po wymianie zrobiłem około 6000km (z czego 2500 po autostradzie) i musiałem dolać 200-300ml. Leje olej Liqui Moly Top Tec 4200 5W30
-
Problem z obniżeniem lusterka podczas cofania w Audi A4 B8
Odświeżę temat. Czy ktoś wie czy da się zapisać ustawienie lusterka przy cofaniu? Robię tak jak na tym filmiku z A6 ale nie zapamiętuje
-
Wyjęcie chłodnicy klimatyzacji w Audi A4 B8
Czy ktoś się orientuje czy da się wyjąć chłodnicę klimatyzacji bez wypuszczania gazu? Chciałbym ją wyjąć/odchylić żeby trochę przedmuchać z owadów tylko plastiki zaznaczone na zdjęciu przeszkadzają rurce gdy chcę ją wyciągnąć do góry
-
2.0 TDI CR co wymienić przy rozrządzie
Dzięki
-
2.0 TDI CR co wymienić przy rozrządzie
178 000
-
2.0 TDI CR co wymienić przy rozrządzie
Tak jak w temacie co warto wymienić przy okazji wymiany rozrządu w tym silniku? Zastanawiam się nad termostatem ale nie wiem czy jest sens skoro jest dobry
-
Czy fegli wejdą do b8??????
Tutaj masz z et40, a et42 czyli takich jak szukasz będzie 2mm bardziej schowane w nadkolu czyli prawie nie będzie różnicy I jeszcze zdjęcie z et40 A tu masz z et45 http://www.zweimassenschwungrad.at/vmcategorielist/4519/4078/zf-sachs-performance-race-sport-kupplung-sportkupplung-clutch-parts-act-exedy-f1/luk-sachs-kupplungssätze-repset-zweimassenschwungrad-dmf/motec-tornado-alufelgen-9-5x19-et45-5x112-66-5-audi-a4-b8-8k-limo-avant-1-8-2-0-tfsi-2-0-2-7-3-0-tdi-quattro-allroad-8kh-mct9-9520-detail
-
Czy fegli wejdą do b8??????
Odkręciłem dzisiaj specjalnie koło i okazało się że mam 9j et33 Przepraszam za wprowadzenie w błąd
-
Czy fegli wejdą do b8??????
-
Czy fegli wejdą do b8??????
Nie wiem co quattro na to. Wydaje mi się że nic by się z nim nie działo ale mogę się mylić
-
Czy fegli wejdą do b8??????
Podejdą (zmieszczą się w nadkolu), ale głupotą było by je zakładać 3,31% różnicy w średnicy
-
Czy fegli wejdą do b8??????
Tak
-
Czy fegli wejdą do b8??????
Mam takie felgi i jak dobrze pamiętam mają et chyba 45 i pasują bez problemu Opony Pirelli P Zero Nero GT +Dobrze trzymają na suchym +Dobrze wyglądają +Dobra cena -Słabe odprowadzanie wody -Głośne Na przyszły sezon będę kupował Dunlop Sport Maxx RT 2 albo Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 Dlaczego? Wyższa klasa hamowania na mokrej nawierzchni Niższe opory toczenia Są cichsze Minusem jest tylko to że są droższe i według mnie gorzej wyglądają Na pewno nie kupie już więcej tych opon które mam, a Dunlop'y albo Goodyear'y będę testował w przyszłym roku. Czytając opinie to ludzie są z nich zadowoleni
-
Modyfikacja sprzęgła A4 B8 FL 2.0TDI
Widać dobrze że w docisku performance jest dodatkowo ten rant wewnątrz. Ciekawe w jakim celu
-
Modyfikacja sprzęgła A4 B8 FL 2.0TDI
Dzięki. Teraz już wiem o co chodzi. Bo wcześniej to się tylko domyślałem. Przy toczeniu trzeba tylko pamiętać żeby dobrze zamontować docisk w tokarce żeby później w samochodzie nie było bicia
-
Modyfikacja sprzęgła A4 B8 FL 2.0TDI
Pisałem do firmy która zajmuje się sprzęgłami i odpisali mi na pytanie czy seryjna tarcza pasuje do docisku performance: Czekam na zdjęcia.
-
A4 B8 2.0tdi CAGA STAGE 2 +210ps #sprzęgło
Dzięki za pomoc
-
A4 B8 2.0tdi CAGA STAGE 2 +210ps #sprzęgło
Okazało się że nie zawsze pasuje zwykła tarcza do docisku performance. Jeśli nie pasu to trzeba przerabiać tarczę. Łożysko miałeś w A6 zwykłe czy performance?
-
A4 B8 2.0tdi CAGA STAGE 2 +210ps #sprzęgło
Niestety nie ma zdjęcia Jedni piszą, że docisk performance pasuje do zwykłej tarczy inny że nie pasuje że trzeba na tokarce wytoczyć docisk żeby pasowała "zwykła" tarcza. Sam już nie wiem. Ciekaw jestem ile wytrzyma Nm zwykły docisk z tarczą obitą kevlarem