Treść opublikowana przez Daro32
-
Dystanse na zimę
A mógłbyś wrzucić jakieś zdjęcia jak wygląda z dystansami?
-
Dystanse na zimę
Chciałbym założyć dystanse do kół zimowych 17. Czy jest sens? Obecnie przy zimowej pogodzie mam samochód ubrudzony prawie pod klamki. Boję się że po założeniu dystansów 17mm tył i 13mm przód będą koła brudziły szyby. Może ma ktoś doświadczenie z dystansami na zimówkach i mógłby podpowiedzieć
-
2.0 TDI CGLC chip
Też jestem ciekaw co wyszło. Byłem swoją A4 na pomiarze w v-tuning.pl tylko w innym oddziale (Leżajsk). I wartości mocy i momentu całkiem inne niż u tunera który robił mi program
-
B8 CAGA+hybryda+IC
Problem rozwiązany?
-
ciśnienie w kołach
2.4 powinno być ok. Ja w A4 na 19 mam przód 2.5 i tył 2.4
-
Dwie hamownie - dwa różne wykresy
Otóż chodzi głównie o moment obrotowy. Na pierwszym wykresie max moment to 439 przy 2400 obr. , a na drugim 403 przy 2970 obr. Porównując obroty to na pierwszym wykresie przy 2000 obr. jest 435NM, a na drugim 385NM (50NM różnicy) Pomiary były wykonywane w odstępie kilku dni. Pierwszy jest od tunera który montował turbo z CGLC i robił tzw. chipa. Drugi jest robiony na innej hamowni tylko i wyłącznie z ciekawości. Różnica temperatur to 7 stopni na nie korzyść drugiego pomiaru Jestem bardzo zdziwiony gdzie się podziało prawie 40NM przez kilka dni Chyba że któryś pomiar był źle wykonany Może ktoś ma jakiś pomysł?
-
Silnik sam odpala [B8]
Działa. Gasi tylko jak jak przycisk nie świeci Tylko chyba ja mam jakby jego odwrotne działanie (tak zrobione przez wcześniejszego właściciela). Gdy odpalam samochód to od razu s/s jest wyłączone (świeci przycisk), a żeby było włączone musiałbym za każdym razem jak gdzieś jadę wciskać przycisk
-
Silnik sam odpala [B8]
Przycisk świeci a na fisie nie świeci
-
Silnik sam odpala [B8]
Właśnie nie miałem aktywowanego, a sam odpalił
-
Silnik sam odpala [B8]
Mam start-stop, ale przy wyłączonym chyba nie powinno samo odpalać? A jak już to za każdym razem jak zgaśnie samochód
-
Silnik sam odpala [B8]
Może ktoś wie jak to działa, przykład: Ruszamy na wzniesieniu, puszczamy sprzęgło ale samochód gaśnie bo daliśmy za mało gazu ale po chwili sam odpala Zdarzyło mi się to dwa razy, a gdy próbowałem specjalnie ruszyć tak żeby mi zgasł to już nie odpalał
-
Dopuszczalny luz turbo
Witam. Chcę kupić używkę turbo od CGLC. Wszystkie jakie oglądałem miały luz wzdłużny od 0,5 do 1mm. Czy taki luz jest dopuszczalny?
-
Turbina, sprzęgło A4 B8 120KM
Sprzęgło z CGLC pasuje, tak samo jak turbo. I w tedy okolice 210KM i 450NM
-
Top tether w Audi A4 B8
I jak poradziłaś sobie z tym uchwytem?
-
Audi A4 CJCA 208 KM / 441 Nm
Wymieniałeś sam. Pytam bo zastanawiam się czy robić to samemu czy dużo komplikacji i lepiej oddać mechanikowi
-
Audi A4 CJCA 208 KM / 441 Nm
Turbo od CGLC?
-
A4 B8 2.0TDI CJCA 177KM/422NM
Auto zostało kupione z takim chipem. Korekta będzie jak jak zostanie zmienione turbo od CGLC
-
A4 B8 2.0TDI CJCA 177KM/422NM
-
Ciężko chodzi sprzęgło
Może ktoś poratuje: Po wymianie kompletnego sprzęgła na nowe ciężko/ciężej chodzi pedał sprzęgła Pacjent to wersja 143KM, a sprzęgło ze 177KM Wcześniej było sprzęgło Sachs teraz jest LUK Jak dla mnie to tragedii nie ma ale po jeździe w korku zaczyna noga boleć
-
dwumasa regeneracja
Mam na sprzedaż w dobrym stanie dwumas
-
Wypełnienie wnęki pod koło dojazdowe w Audi A4 B8
Tak. Tylko 19 pasuje
-
A4 B8 2.0tdi CJCB stage 3 czyli 220/445
Tak w CNHA i CGLC są delikatnie mocniejsze sprzęgła niż w CAHA
-
Sprzęgło się ślizga po chip tuningu w Audi A4 B8 2.0 TDI
Wykres ok. Czwartym rozwiązaniem jest sprzęgło z silnika CGLC. Jeśli masz dobry dwumas to ja bym obił kevlarem i wymienił łożysko, a jeśli dwumas do wymiany to kompletne sprzęgło od CGLC jak dobrze poszukasz to znajdziesz za 3500zł
-
[S4 B9] - S4 Avant Black Edition
Mniej więcej o taką odpowiedź mi chodziło. Dzięki
-
[S4 B9] - S4 Avant Black Edition
Niektórzy oszczędzają kilka lat żeby kupić sobie wymarzony samochód, a s4 b9 nie trzeba brać w leasing bo można już kupić z drugiej ręki np. półtoraroczne 80 000 taniej jak nie więcej.