Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gregory

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gregory

  1. Spoko idę na prywatkę do kumpla który niedawno kupił se mieszkanie i się wprowadził i tak się składa, że nie ma jeszcze drzwi poza frontowymi
  2. Pucek, ja mam ori Valeo ale wolałbym mieć Depo bo mimo, że podróbki to mają przynajmniej homologację na xenon. Nie wszystki auta mające seryjnie Xenon miały spryski. W pierwszej kolejności pały patrzą na to czy klosz ma homologację na xenon. Mnie raz zatrzymali i właśnie o to się czepiali.
  3. Egon zakładaj Depo D2S bo lampy mają homologację na Xenon i nie mają się o co czepiać, sprysków też nie ma w każdym aucie co ma Xenon, a czy masz układ samoregulacji to oni nie są w stanie sprawdzić na miejscu Ori lampy Valeo nie mają homologacji na xenon i się pały czepiają o to od razu.
  4. Łłłłłeeeeee......, to nudy
  5. Proponuje nasmarować obficie narty jak masz zamiar ludzi objeżdżać Ja idę się komprendo i po woli czas się szykować na bal
  6. Wyspawać ci TIP-a i Test Pipe na wtorek? [br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 16:30_________________________________________________ Podziękował, Dosiego Dosiego!!!!!!
  7. Pucek najwyżej pojedziesz alfabetem morsa: dwie kreski i kropka
  8. Będzie dobrze, po prostu musisz się oswoić z tym że będziesz glebał, nawet się nie staraj nie glebać bo nauka na tym polega żeby się przewracać i znów wstawać [br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 16:20_________________________________________________
  9. Guano Apes - Lords of the boards (Snow) Niegdyś Hit
  10. Poważnie ja jeżdżę dopiero kilka sezonów. A są tacy co jeżdżą od dzieciństwa
  11. Na Pilsku czyli w Korbielowie to jest hardcor. Moja pierwsz jazda na nartach była na pilsku, od razu na głęboką wodę. Ale dobre zahartowanie nie jest złe. Ja też jestem początkującym Pucek więc nic się nie martw
  12. Pucek obawiam się, że d*py to będą koło ciebie.................. ale przejeżdżać z zawrotną prędkością
  13. Myślisz, że na desce będzie lepiej :polew:
  14. Szczerze, dwa lata temu
  15. Biorę ze sobą aparat,.....albo lepiej kamerę nie ma bata
  16. Pucek w marko spodnie narciarskie są już bodajże od 70zł, a kurtka od 150zł czy jakoś tak. Tak więc nie musisz wydawać od razu tysiaka żeby na nartach pośmigać
  17. Mirek według nazewnictwa forumowego to boazeria to narty, a parapet to deska Przynajmniej ja tak wyczytałem.
  18. Jedź se do makro. Tam kupisz bardzo tanio spodnie i kurtkę narciarską. Taki einfach ale do nauki dobry, bo kto wiec czy nie rozedrzesz :gwizdanie:
  19. Wróciłem z obiadu Bierz Siorkę, może ze mną jechać Pucek googli nie potrzebujesz jak nie będzie sypać śnieg. Ja jeżdżę bez, tylko jakieś okluary sportowe No i w sumie to jeśli się zdecydujesz na narty to myślę, że to będzie dobra decyzja, bo na nartach łatwiej jest zaczynać jak na desce Zapodamy po grzańcu se i ci się nogi rozluźnią Najważniejsze właśnie są spodnie i rękawiczki Potem kurtka, okulary, kask.
  20. No to lipa, a miał być hardcor
  21. Z tego co przeczytałem to wczoraj się już większośc zdeklarowała, że we wtorek im pasuje : SoMeS, APUcek, Keżor, Ja, Miron, Majki, Krolu i ktoś tam jeszcze ale nie pamiętam.
  22. Keżor glebę to każdy musi na orczyku zaliczyć i to nie jedną, od tego nikogo nie uchronisz
  23. No to proponuję jeszcze miejsce spotkania i godzine ustalić, bo ja mam najdalej I i tak nawet jakbym miał z kimś się zabrać to tam muszę podjechać
  24. Organizuj na wtorek A o APUcka się nie martw poradzi se ktoś mu coś podpowie i będzie GIT. Ja się sam nauczyłem i nikt mnie nie instruował

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.