Treść opublikowana przez gregory
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spoko idę na prywatkę do kumpla który niedawno kupił se mieszkanie i się wprowadził i tak się składa, że nie ma jeszcze drzwi poza frontowymi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek, ja mam ori Valeo ale wolałbym mieć Depo bo mimo, że podróbki to mają przynajmniej homologację na xenon. Nie wszystki auta mające seryjnie Xenon miały spryski. W pierwszej kolejności pały patrzą na to czy klosz ma homologację na xenon. Mnie raz zatrzymali i właśnie o to się czepiali.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Egon zakładaj Depo D2S bo lampy mają homologację na Xenon i nie mają się o co czepiać, sprysków też nie ma w każdym aucie co ma Xenon, a czy masz układ samoregulacji to oni nie są w stanie sprawdzić na miejscu Ori lampy Valeo nie mają homologacji na xenon i się pały czepiają o to od razu.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Łłłłłeeeeee......, to nudy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Proponuje nasmarować obficie narty jak masz zamiar ludzi objeżdżać Ja idę się komprendo i po woli czas się szykować na bal
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wyspawać ci TIP-a i Test Pipe na wtorek? [br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 16:30_________________________________________________ Podziękował, Dosiego Dosiego!!!!!!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek najwyżej pojedziesz alfabetem morsa: dwie kreski i kropka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Będzie dobrze, po prostu musisz się oswoić z tym że będziesz glebał, nawet się nie staraj nie glebać bo nauka na tym polega żeby się przewracać i znów wstawać [br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 16:20_________________________________________________
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Guano Apes - Lords of the boards (Snow) Niegdyś Hit
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Poważnie ja jeżdżę dopiero kilka sezonów. A są tacy co jeżdżą od dzieciństwa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Na Pilsku czyli w Korbielowie to jest hardcor. Moja pierwsz jazda na nartach była na pilsku, od razu na głęboką wodę. Ale dobre zahartowanie nie jest złe. Ja też jestem początkującym Pucek więc nic się nie martw
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek obawiam się, że d*py to będą koło ciebie.................. ale przejeżdżać z zawrotną prędkością
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Myślisz, że na desce będzie lepiej :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Szczerze, dwa lata temu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Biorę ze sobą aparat,.....albo lepiej kamerę nie ma bata
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek w marko spodnie narciarskie są już bodajże od 70zł, a kurtka od 150zł czy jakoś tak. Tak więc nie musisz wydawać od razu tysiaka żeby na nartach pośmigać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mirek według nazewnictwa forumowego to boazeria to narty, a parapet to deska Przynajmniej ja tak wyczytałem.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Boa-zeria.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jedź se do makro. Tam kupisz bardzo tanio spodnie i kurtkę narciarską. Taki einfach ale do nauki dobry, bo kto wiec czy nie rozedrzesz :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wróciłem z obiadu Bierz Siorkę, może ze mną jechać Pucek googli nie potrzebujesz jak nie będzie sypać śnieg. Ja jeżdżę bez, tylko jakieś okluary sportowe No i w sumie to jeśli się zdecydujesz na narty to myślę, że to będzie dobra decyzja, bo na nartach łatwiej jest zaczynać jak na desce Zapodamy po grzańcu se i ci się nogi rozluźnią Najważniejsze właśnie są spodnie i rękawiczki Potem kurtka, okulary, kask.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to lipa, a miał być hardcor
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Z tego co przeczytałem to wczoraj się już większośc zdeklarowała, że we wtorek im pasuje : SoMeS, APUcek, Keżor, Ja, Miron, Majki, Krolu i ktoś tam jeszcze ale nie pamiętam.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Keżor glebę to każdy musi na orczyku zaliczyć i to nie jedną, od tego nikogo nie uchronisz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to proponuję jeszcze miejsce spotkania i godzine ustalić, bo ja mam najdalej I i tak nawet jakbym miał z kimś się zabrać to tam muszę podjechać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Organizuj na wtorek A o APUcka się nie martw poradzi se ktoś mu coś podpowie i będzie GIT. Ja się sam nauczyłem i nikt mnie nie instruował