Treść opublikowana przez gregory
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja pije tylko na Zlotach tj. 2 razy w roku To dlatego miałeś non stop butelkę pełną na zlocie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chyba taki duży klucz co się wsadza z przodu :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak ja bym musiał jutro do roboty to bym na pewno tu nie siedział
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jakiej roboty? ja mam urlop Ja też do 7 stycznia
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Adam dziś gorączka po świąteczka, w pały ludziom bije bo jutro trza do roboty :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Co tyle myślisz? tyle dziś naklikałeś że literki sklikałeś z klawiatury i tera nie wiesz co jest co
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Byłem nalać sobie szklankę wody Łukaszu ale tera zima i jeziora zamarznięte
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
W kiblu byłeś miałeś zatwardzenie, że tak długo pisałeś?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a potem poleciałeś do Japonii.. I nagrał Tokyo Drift- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
http://nasza-klasa.pl/profile/6322849- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Polska......................- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Poziek a wiesz że to ja obracałem matke Stiffa? Taaaa...., chyba z boku na bok- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Poziek w tym siedzi lepiej niż w A4 jestem tolerancyjny, poza asfaltami najbardziej lubię les Poziek jest jak Stifler z American Pie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
E a ja co tam robię Ty masz 500 w Newbie i 22 w technicznym- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No co.., dzięki nam macie możliwość przetestowania forum na pełnych obrotach- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Taaaa..., ty szczególnie. A zwą cię chodzący na krawędzi- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zaczniemy pisać po śluńsku to nie zrozumieją i se pójdą- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Scarlett to Ty zostaw w spokoju jest i nasz PAN admin z wielkim uśmiechem na ustach siema :tongue4: :tongue4: :tongue4: spoko od jakiegoś czasu tutaj czuwa To przez to miałem wrażenie że mnie ktoś podgląda To pewnie ten ukryty, to teraz będziemy wiedzieli- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
musimy o tym pogadać :> Chcecie zostać sam na sam?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wiesz ile to ma kalorii Chcesz być grubasem?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
SoMeS umiemy czytać- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czy ja napisałem, że masz coś niezgodne z regulaminem ? Zwróciłem tylko uwagę, że to, co piszesz wcale nie jest zabawne, bo my chcemy jakoś to forum trzymać w normalności, a takie teksty nam nie pomagają. Czy to tak ciężko zrozumieć ? Łukaszu tutaj przeważnie panuje taki lanserski i ironiczny nastrój Trzeba to wybaczyć chyba :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No właśnie kiedy nam zamkną te Śląskie i będzie płacz i zgrzytanie zębów - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE