Treść opublikowana przez gregory
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
My się tu witamy praktycznie codziennie tak samo jak na każdym spocie też jakoś tak wychodzi że warto sobie powiedzieć cześć Jak inni są pijani to Guru trzyma fason Podjedź kolego pogadaj, a na pewno się dogadamy jak jesteś prawdziwym fanem motoryzacji
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Narazka do dzisiaj [br]Dopisany: 25 Grudzień 2009, 00:35_________________________________________________ Ja to zostawię bez komenta może inni ci wyjaśnią o co biega Polecam servis Audi, na prawdę się znają tam, my to tylko amatorzy Pojedź po świętach
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak siostre przewiozłem to też jej się niedobrze zrobiło więc to żaden miernik przyspieszenia i powiedz Patrykowi, że soft unitronica to się jeszcze bardziej podkurwi Poziek co tam wogóle z siwym, bo nic nie słychać. Nowy właściciel to albo taki małomówny, albo nie korzysta wogóle z internetu Jeździ to wogóle jeszcze ten siwek?? Tak mogę zrobic nawet teraz siedzac na forum :polew: :kox: Możemy się założyć że nie dasz rady nawet w Bukowinie Guru Evo to nie biały glut z j**niętym czujnikiem halla To normalnie jedzie Zdrowych i Wesołych Świąt wam życzę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
takie nowe trendy Tak jak malinka u dziewicy
-
[ALL B5] A4 B5 3.0 TDI, da się to zrobić?
2.0 TFSI robią bez kucia na 400KM w USA Kończę z R4
-
[ALL B5] A4 B5 3.0 TDI, da się to zrobić?
Coraz więcej będzie jeździć tych eSSS porobionych, nie ma wyjścia muszę rezać coś innego
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mireczek wszystkich tekstów uczył się ode mnie Huga to też ty nauczyłeś kłamać? Czasem się ma wrażenie, że nic na forum się nie dzieje bez udziału Poźka :> Siema Somes
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gejowy ten kolor co nie A o przelewach nic nie wiem, wysyłałeś jakieś przelewy? Ja dostałem w takim razie landryna w gratisie na święta [br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 15:55_________________________________________________ no kojarzę, że dałem mu rozmiar XL ale po chwili poprosił o mniejszy bo mu się tam wszystko majtało dostał S i był zadowolony :polew: O jak tu Miron wejdzie to się zacznie jazda Pamiętaj, że Mirka nie można przegadać :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie, Evo ma w bagażniku pieluchy dla pasażerów :kox: Czy oby Miron na pewno zdążył założyć [br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 15:27_________________________________________________ Taaaa...........
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spoko, Evo ma pewnie samo czyszczące fotele, bo takie rzeczy tam dzieją się częściej :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Apropo dawnych czasów, niedawno natrafiłem gdzieś na peryferiach mojego dysku w komputerze zapis strony z bardzo.. bardzo dawna. Widząc to wyraźniej widać jak wiele się zmieniło, szok Mirek to były czasy jak się B5-tką jeździło co Tylko nie wiem jak wkleić teraz na forum kompletną stronę zapisaną na dysku.
-
[ALL B5] A4 B5 3.0 TDI, da się to zrobić?
licze na jakies 12l max przy pełnym bucie, kilka osób które posiadają A4 B7 z tym silnikiem twierdzą że jeszcze 12l nie udało sie przekroczyć choć bardzo sie starali... wiadomo że mocno modzona benzyna bedzie palic jak smok... i nie 95 i nie 98 tylko przynajmniej V-power bo wiadomo że przy takich mocach wysrywają sie zapłony... to chyba nie podlega dyskusji... B5 Q z silnikiem 3.0TDI będzie na pewno mniej palić niż B7 bo będzie lżejsze. Pisanie, że lepiej wsadzić 2.0TFSI nie ma za bardzo sensu bo myślę, że autorowi nie chodzi o wyrezanie jak największej ilości KM, a o niskie spalanie i ogromny moment. Projekt może z powodzeniem powstać, a nie jest niemożliwym dostosowanie elektroniki 3.0TDI do B5, więc może to kosztować więcej czasu, ale na pewno da się zrobić. Po zmianie wydechu, założeniu FMIC(jak będzie jeszcze na niego miejsce :gwizdanie: ) może dobije się do 300KM i ~600Nm, a to już będzie powalać.. powalać w budzie B5. No i te 300KM może być w miarę bezobsługowe. Nie piszcie tu nawet o 1.9TDI/2.0TDI bo przy tej mocy to połknie tyle co to 3.0, a będzie wysoce awaryjne bym powiedział Co do spalania 1.8TQ/2.0TFSIQ -300KM to przy spokojnej jeździe na pewno można zejść do 10l/100, przy pełnym bucie natomiast to może i przekroczyć te 15l/100. Co do tego V-Power to nie koniecznie trzeba na tym jeździć. Po Modyfikacjach jeździ się na takim paliwie na jakim auto zostało wystrojone. Czyli jak zostanie wystrojone na 98 to można spokojnie na 98 jeździć bo zapłon odpowiednio będzie ustawiony do tego paliwa.[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 14:40_________________________________________________ Bo BMW to nie Audi, kwestia gustu i etyki [br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 14:46_________________________________________________ Czyli jednak jak doczytałem nie chodziło i niskie spalanie i moment Swoją drogą bardzo duże skrajności, najpierw piszesz o 3.0TDI- całkiem inna filozofia i przeraża cię duże spalanie benzyn, a potem o S4 B5, sam chyba nie wiesz czego chcesz :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 14:49_________________________________________________ Bo Bm-ki są ciężkie, E46 2.0D 136KM waży 1600kg i to wcale a wcale nie jedzie w porównaniu z B5 TDI 130KM.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
THX
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ooo.., qr** pierwsza w nocy już, to ja też się zmywam. Do jutra pany
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobre :>[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 00:50_________________________________________________ Narka Dimek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
U mnie na szczęście temat sprzęgła jest chyba zamknięty bo raczej się już nie uślizgnie, nawet na wyścigach (chyba :gwizdanie: , mam taką nadzieję, ale wierzę w P. Radzikowskiego)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To co wpada na moje konto to już bezpowrotnie Rozumiem, że to premia? Czy tak na przyszłość już?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Może być tak, że auto szybsze na strefie w rzeczywistości zrobi gorszy czas na 1/4. Takie porównania/zestawienia poszczególnych aut mnie ciekawią bardzo. Pucek wybacz [br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 00:35_________________________________________________ No właśnie o tym piszemy z Mirkiem o profi imprezie takiej jak np. w Kamieniu Śląskim na dobrej nawierzchni
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czyli Mirek ma teraz ośkę :gwizdanie: To mi pasuje Dziwne, że nie zauważył różnicy we właściwościach trakcyjnych Coś czuję Mirek, że będziesz tera mielił a mielił z tymi 560Nm ale tylko do 4 biegu - zaraz potem bedzie meta i czas przejazdu na 1/4 mili 18,7 Czasy na 1/4 Mili to mity które musimy obalić w nadchodzącym sezonie i porobić jakieś porządne profi czasówki, bo wyścigi na strefie to nie wszystko. 400m jest długie i fajnie byłoby znać swoje czasy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czyli Mirek ma teraz ośkę :gwizdanie: To mi pasuje Dziwne, że nie zauważył różnicy we właściwościach trakcyjnych Coś czuję Mirek, że będziesz tera mielił a mielił z tymi 560Nm
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Aaaaa...., ty wiesz gdzie się tam maskę podnosi?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czyli Mirek ma teraz ośkę :gwizdanie: To mi pasuje Dziwne, że nie zauważył różnicy we właściwościach trakcyjnych
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
I ty przeciwko mnie.... mam cie wpisać na ta listę osób, które objadę za 2 miesiące ??? :mysli: Pucek nie drwij z kolegi, bo kolega coś kombinuje pod maską w garażu z Keżorem :gwizdanie: Chciałem zobaczyć twoją minę jakby cię AFF objechał, bezcenne :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A najlepsze jest to że Cuber zaś nie będzie wiedział który z nas jest który :polew: Dasz mi swoje okulary, a ja dam ci trochę tajemnej wiedzy o rezaniu 1.8T i już wogóle będzie pojechane :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki koledzy, dzięki