Treść opublikowana przez gregory
-
1.8T BEX lajtowy soft plus TIP
Rogal chyba ma miernik AFR :gwizdanie: To by to przecież widział
-
1.8T BEX lajtowy soft plus TIP
To nie dobrze jak cofa zapłony przy lajtowej jeździe nawet. Moje stare AEB jeszcze zapłonów nie cofało, a jeździ na 1,5Bar. Myślę, że warto szukać bo to nie jest normalne żeby tak cofał, to co się będzie w lecie działo :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Patrikos sprawdź czy oby na pewno wszystkie kostki siedzą do końca, bo te kostki to łapią na zapadkę i zapadka musi siedzieć dobrze :gwizdanie: IMO się nie mogło rozkodować przez odpięcie zegarów.
-
[ALL B5] Ciśnienie sprężania
Kanał 002
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witojcie! A ja tu sam jestem, ileż tu miejsca i przestrzeni No i nie naspamowane wiele, jak miło Wpadłbym do Kato, ale kończę TIP-a do 300 konnej ośki, a poza tym coś moje gardło złapało i nie chcę aby się pogorszyło, bo sylwester tusz tusz Impreza się szykuje fajna Jutro chyba pojadę do Jastrzębia
-
[ALL B5] Świece do LPG - temat inny niż wszystkie
Każdy jeździ na tym na czym chce, bo po raz kolejny w tym temacie złotego środka nie da się znaleźć. Ja mam swoje świeczki które uważam, że są najlepsze.
-
[ALL B5] Ciśnienie sprężania
cisnienie sprężania sprawdza sie tylko na zimnym silniku Ty se sprawdzaj na zimnym i remontuj se silniki ile chcesz! Ale nie wprowadzaj innych w błąd. Poczytaj trochę literatury to zmienisz zdanie.
-
[ALL B5] Ciśnienie sprężania
Sprężanie może się nieco różnić na zimnym jak na ciepłym. Najbardziej się liczy wynik sprężania na ciepłym bo w takich warunkach pracuje normalnie silnik. Niektórzy maniacy (ja )sprawdzają również na zimnym. Norma VW dla silnika 1.8T AEB to 7-13 Bar. Tak więc jak widzisz producent nie podaje konkretnej wartości. Czy będzie 9 czy będzie 12 nie robi katastrofy. Ważne, aby nie było zbyt dużych różnic pomiędzy cylindrami. Różnica od 1Bar w górę to już niezdrowo dla silnika. Tak wogóle to było to już pisane na forum i nie powinienem tego pisać. Na pewno piszę ostatni raz o sprężaniu.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ten filmik był pokazywany w wiadomościach za granicą. Parkingowy jakiegoś luksusowego hotelu wyprawiał takie rzeczy autami klientów hotelu na parkingu podziemnym i się kiedyś wydało. Był skandal z tego.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ten który będziesz zmieniał na RSa był kilka dni temu na allegro za 200 zł :gwizdanie: wysłałem kilka smsów - nikt nie chciał, nie wiedziałem, że tez polujesz :wallbash: bo nie poluje, ale może bym sobie taki sprawił, muszę przypasować na spocie Nie pierdziel To miało być normalne cichociemne A4
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- 1.8T BEX na K04-15
Ten post to kpina i fake. Żadno normalne K04-15 nie wypluje takiego wyniku, a wykres wcale nie opada na tak małym turbo. I pomyśleć że większość dała się nabrać- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To i tak szybko ci dali/dadzą a Ty to ciekawe za co go masz... :gwizdanie: Przeca Poziek już mu zapowiedział, że go zdegradują- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a Ty się nie śmiej i dowiaduj się o wiesz czym :gwizdanie: nie wiem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Coś ciekawego. Takie tam Audi, nowszej technologii: http://www.racingforum.pl/RS6-950KM-t72605.html- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
TIP będzie w środę- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A co ma być z tą ośką? Jak na to patrzeć a tak, który różowy w klubie ma najszybsze auto, chodzi o czas 1/4.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam najszybszego różowego na gliwickich A może i w klubie? Ktoś to sprawdzał?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Szanowni- [B5 AGA] Problem z odpalaniem
Jeśli auto długo stało a było w baku jakieś paliwo to najlepiej wymienić to paliwo, wymienić filtry wszystkie, sprawdzić i przeczyścić świece, jak będą kiepskie to wymienić. Prawdopodobnie może być problem z wilgocią, jeśli auto stało na zewnątrz. Trza Vag-a podłączyć i zobaczyć czy jakie błędy pokaże. Jeśli te wszystkie operacje nie pomogą to sprawdzić kompresję na cylindrach.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spadam w kimę jak wybije 1700 :> narta- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kaloryfer bez żeberek został :polew: I brakło szyneczki w lodówce- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
buehehe za krótka :polew: i leje - ale po kołpakach Ciiiii bo Krolu się zbulwersuje- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
taaaaa i dlatego tak wcześnie w sobotę spać poszedłem :kox: - 1.8T BEX na K04-15