Treść opublikowana przez gregory
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja tylko chciałem sprawdzić jak wygląda napis gregory na różowo No i wygląda gejowo Pie$%&le wypisuje się
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pitek Skąd ty takie fora znasz. No i mamy uzasadnienie dlaczego nazywamy cię pitek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek, ale widzieć to, to nie to samo co samemu skakać :doh1: Powiedz czy jak widzisz porsche jak popierdziela gdzieś na drodze to już wiesz jak to jest siedzieć w nim, przyspieszać i jeździć nim?? :> Pytanie retoryczne w sumie.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Somes wystarczy użyć kilku zmysłów oglądając filmik, aby się wczuć w to co może przeżywać skakający. I masz jakieś przybliżenie co się tam w górze może dziać i jakich wrażeń to może dostarczyć [br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 14:23_________________________________________________ Do żucia
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mnie się podobał ten skok w New York z hotelu, niezła jazda Ale to wysoka szkoła jazdy bo przypuszczam, że można się szybko o budynek roztrzaskać, kierowanie chyba podstawa. Ale dla kogoś szukającego takich wrażeń pomysł skoczenia z hotelu świetny, nic nie trza płacić i takie dzikie to jest Pucek nie piernicz, że słabe wrażenia bo przypuszczam, że ty nawet nigdy na wysokości 50m nie byłeś, a co dopiero mówić o skakaniu. 50m już robi wrażenie Dla mnie laika to skakanie ze spadochronem ma większą duszę, bo wysoko w powietrzu ma się dużą swobodę, a skakanie na gumie to jakieś takie jałowe. Przynajmniej dla kogoś kto poszukuje takich wrażeń, myślę że szybko mu się to znudzi ta guma i tak jak pisze skydiver bez gumy czuje się wolny
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jakbyś miał AEB to by nie szumiało :polew:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2009, 22:04_________________________________________________ AFF... chcesz mieć uprawnienia do dosiadania fury z moim silnikiem :shocked: jesteś kozak :polew:
-
[B5 AEB] Falowanie obrotów podczas jazdy na jałowym
No właśnie Guru ile kosztuje taki czujnik? Jeśli macie falowanie obrotów na biegu jałowym, ale tylko podczas jazdy a gdy zatrzymacie pojazd falowanie ustaje spróbujcie odłączyć wtyczkę sygnału prędkości pojazdu ze skrzyni biegów. Jak odkręcicie zbiornik wyrównawczy płynu chłodzącego i go odchylicie do przodu to widać na skrzyni niewielką 3 pinową(chyba) wtyczkę, wyłączyć i sprawdzić co się będzie działo. Komp załapie błąd o impulsywnym sygnale prędkości i licznik nie będzie wskazywał prędkości, ale zobaczycie czy dalej będzie falowało.
-
[B5 AEB] Falowanie obrotów podczas jazdy na jałowym
Guru, a ty naprawiłeś już swoją usterkę?? Bo temat twój pisany w 2007r. Czyli stary kotlet
-
[B6 AVJ] Prośba o analize - logi 003 oraz 011 - możliwy spadek mocy?? 1,8T AVJ
Chcesz powiedzieć, że Poziek mnie sprawdza? Taki NIK A4-klubu
-
[B6 AVJ] Prośba o analize - logi 003 oraz 011 - możliwy spadek mocy?? 1,8T AVJ
Można jedynie sprawdzić czy silnik ma odpowiednią dawkę paliwa i zasysa tyle powietrza ile powinien. Można też sprawdzić czy lambda poprawnie pracuje, czyli czy jest przeskok z ubogiej mieszanki do bogatej. Poza tym to niewiele powiedzą Logi statyczne o pracy silnika. DZIĘKI GREGORY to pytanie było retoryczne ale fajny jest ten dydaktyczny ton twojej wypowiedzi :tongue4: No, ależ proszę bardzo [br]Dopisany: 18 Grudzień 2009, 20:54_________________________________________________ To nie trzeba się nad tym zastanawiać tylko czuć
-
[B6 AVJ] Prośba o analize - logi 003 oraz 011 - możliwy spadek mocy?? 1,8T AVJ
Można jedynie sprawdzić czy silnik ma odpowiednią dawkę paliwa i zasysa tyle powietrza ile powinien. Można też sprawdzić czy lambda poprawnie pracuje, czyli czy jest przeskok z ubogiej mieszanki do bogatej. Poza tym to niewiele powiedzą Logi statyczne o pracy silnika.
-
[B6 AVJ] Prośba o analize - logi 003 oraz 011 - możliwy spadek mocy?? 1,8T AVJ
Chyba tak, bo sonda potrzebuje też odpowiedniej temp. do pracy.
-
[B6 AVJ] Prośba o analize - logi 003 oraz 011 - możliwy spadek mocy?? 1,8T AVJ
Termostat do wymiany jeśli faktycznie łapie temp. koło 80st. Na logach tego jednak nie widać bo jest 92st. Co do logów z kanału 34 to jeśli w polu nr. 4 odpowiedz jest powyżej 1ms to według technologi serwisowej sonda nie jest już tak sprawna jak powinna. Niby powinno być poniżej 1ms. Dominik może sprawdzić np. ile on ma u siebie też ma AVJ, lubi się przecież bawić Vag-iem Co do pozostałych logów to nic nie widać. Auto jakoś odżyło po wymianie filtra i świec?? Silnik ma większą kulturę pracy? Bo nic na ten temat nie napisałeś.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja też już się pożegnam, chętnie bym jeszcze pospamował trochę, ale mam taką robotę i taki dojazd do roboty, że muszę o 5 rano wstawać dziennie. Wkurza mnie to trochę, ale co zrobić, już się z leksza przyzwyczaiłem do tego wstawania. Wcześniej do roboty jeszcze nie wstawałem jak o 5:00 No i będzie 1500 okrągły wynik Dobrej nocki drifterzy fantaści i pozostali
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cżyżbyś nie doczytał
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Na sucho podobno boli .......... nie rezygnujcie z wazeliny :gwizdanie: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki za wyklarowanie, coś mi się rozjaśniło
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kiedy po zimie 2010 roku :> Nie wiem czy jeszcze będę miał wogóle tą oskę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek oglądaj uważnie Ta scena z dwoma d*pami w aucie i numerem fona , jak tak będziesz umiał zrobić to będę ci się kłaniał
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spaliny z benzyny są gorętsze. W Dieslu ciężko rozpalić suszare
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć Patryk.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Poczekam aż się nazbiera i wystawię zbiorczy rachunek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ty wiesz ile + bonus za to że pojechałeś ośkę Bonus tak jak zwykle liczony.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Taki wypad na pewno trza zorganizować z A4-klub dla ekipy ze Śląska, być może jeszcze innych regionów jak będą chętni. Na pewno jestem za i na pewno będę do tego dążył.