Treść opublikowana przez gregory
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemka![br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 20:46_________________________________________________ Pod sklepem czy jak
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja chcę onyx! Tak jak od początku proponowałem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja mam dziś smaki, a jedno piwko to jakby cię panienka połechtała po wacku i tak zostawiła
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To jak mam się szykować, przyjeżdżacie czy jak??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek nie wiem czy byłeś już w Onyxie, ale na pewno spodoba ci się na dolnym parkiecie Tam jest non stop nuta za***ista On był pewnie u somesa na w**ku :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dziś w Onyxie Ja namawiam Pucka na Onyx, ale powiedział że nie da rady :gwizdanie: W Rybniku jest pewnie przyrost naturalny po stronie kobiet więc same wyrywają i gwałcą i łomocą :polew: Dimek 4 kawy 6 red bulli i będziesz się trzymać na nogach jak byk Ty go tam targej żeby na T.G. wpadliście do Onyxu to się pobawimy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czyli Nitrometan ma się rozumieć
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dżindybry
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek zaś zalałeś komorę spalania wczoraj i jechałeś na bogatej mieszance :> To prawda jechałem wczoraj przez Rybnik, ale myślałem że jeszcze w robocie jesteś, a tam to ja nie będę raczej zjeżdżał Widziałem bilborda w Rybniku, że macie nowe lodowisko , same d*py na nim są, pewnie wszystkie najfajniejsze z Rybnika zawołali do zdjęcia Fakt reklama zachęcająca do odwiedzenia tego lodowiska
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To co panowie dziś powtórka w Onyx-ie w Tarnowskich Górach??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Uuuuu........, ktoś chyba wstał dziś lewą nogą :gwizdanie: Albo szef go wku**ił
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Guru przyszedł i zaraz będzie czyścił Śląskie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
qr** nic nie gadam już........................ Znów 20 stron napisane. Wy na serio nie macie innego zajęcia??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A ja się zmywam, bo jutro będę miał oczy na zapałkach chyba. Z tak długim siedzeniem jak wy siedzicie jest jak z piciem, jednego wieczora pijesz i cię wali to co będzie jutro( tak se to tłumaczysz), a rano jest płacz i obietnice, że nigdy więcej.... :> A jak minie ten dzień to zaś to samo robisz Dobrej nocy, synek przyszedł a ja już muszę iść papa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
W sobotę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Który to liczył Ktoś się ciulnął
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
;( ;( mam nadzieję, że pójdzie ci szybko j**ani ludzie, j**ane pieniadze - w dzisiejszych czasach chyba nikt nie ma skrupułów :/ mam ochote sie rozplakac normalnie No Qri współczuje sytuacji jeśli nie chcesz się autka pozbywać, ale jednak musisz.... .Oddaj w dobre ręce
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
myślisz, że jakaś zorganizowana akcja na kropka ?? :naughty: Hhmmm......., a jest tu jakiś cwaniak? jak ktoś jest cfaniak to niech zgłosi spam: http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/hugo-u2.html;sa,showPosts;start,15 No idź Guregoru idź, bo widzę że się wyrywasz Ja pier**le, nie możliwe przewidziałem to
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
myślisz, że jakaś zorganizowana akcja na kropka ?? :naughty: Hhmmm......., a jest tu jakiś cwaniak? jak ktoś jest cfaniak to niech zgłosi spam: http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/hugo-u2.html;sa,showPosts;start,15 No idź Guregoru idź, bo widzę że się wyrywasz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
myślisz, że jakaś zorganizowana akcja na kropka ?? :naughty: Hhmmm......., a jest tu jakiś cwaniak?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witka! Pucek szukam ci tego towaru, jak coś będzie to na pewno dam znać Jeśli chodzi o chatę Polaka 22.01 to nie dam rady niestety . W ten weekend mnie nie będzie na miejscu, to bawcie się dobrze ;( Będzie dobrze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to się zmywam jak mnie wyganiasz , nocne marki. Pozdrawiam , papa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No właśnie, cicho, nikt nic nie pisze, Mirek się zmył jakiś czas temu. A jak ja pójdę spać to rozgorzeje zaś dyskusja
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron proszę nie pisać dużymi literami (było już kilka razy mówione) - Czester :polew: A ty co sie smiejesz ? Guregoru wychodzi z założenia "ty się nic nie przejmuj, kup se halba i obserwuj"
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Co tam Mirek słychować? Pisałeś, że wtryski masz dobre, co więc nie funguje?