Treść opublikowana przez gregory
-
[ALL] Gotowe kości do CHIP TUNINGU
Kolego z tego co wiem to PC16 to soft pod pełne K04, a nie K04-15 bo to jest też różnica. K04-15 nie ma takiego wydatku jak pełne K04 jeśli wiesz o czym mowa Kolego kolejny raz nie do końca prawda. W PL możesz wzmocnić sobie docisk który wytrzyma i będzie kleił więcej niż uzyskasz nawet na tej K04-15. Koła zamachowego nie opłaca się odchudzać w aucie które będzie jeździć na codzień, chyba że szykujesz auto tylko do wyścigów, ale to byś nie zakładał K04-15 :gwizdanie: A soft pisze się na końcu jak już graty siedzą w aucie, a nie dopasowuje się gratów pod soft, bo to tak jakbyś chciał sobie Audi kupić, ale pójdziesz poboczem i najpierw kupisz felgi i będziesz snuł domysły jak będą te felgi wyglądały na tym Audi i jest zawsze duże prawdopodobieństwo, że ten wzór nie będzie pasował.
-
Audi rs4 azr gt25 eliminator powered by Sportmile
No i co nie opada? Pytanie retoryczne
-
Audi rs4 azr gt25 eliminator powered by Sportmile
Pokaż mi wykres który wogóle nie opada i aż do samego końca pnie się ku górze. Mowa oczywiście o pełnym wykresie, a nie uciętym w momencie w którym jest moc max :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobra ja się zbieram już. Jutro weekend to można będzie dłużej posiedzieć ale was nie będzie, bo będziecie na korycie ;( Jakoś to przeboleje... Papa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Sky to chyba wymyślił Glutek i się powoli przyjmuje W "Zemsta Frajerów" też był taki koleś co go glut nazywali. Był mistrzem charkania :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Glutek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
http://patrz.pl/zdjecia/tutaj-nawet-kryzys-sie-nie-udal :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 20:39_________________________________________________Co tutaj dzisiaj wszystkich wywiało?? Albo komputery zastrajkowały
-
Spoty Katowice i okolice
Noo muszę, kiedyś nawet na spoty wpadałem do Kato to były czasy.. . Teraz to praca.....praca i mało czasu, do tego mnie często nie ma w domu. Ale myślę, że już niedługo uda mi się wpaść
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak zwał tak zwał ale Dimek jest potrzebny w kraju którego nie dotknął kryzys Też słyszałem, że w Polsce to się nawet kryzys nie udał
-
Spoty Katowice i okolice
Witam! Dawno mnie tu nie było, znaczy nie zaglądałem, w sumie to nie wiem czemu Widzę, że też trochę stron przybyło
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wiem, że byście tęsknili tak więc tekstem powyżej mam nadzieję że go wystarczająco zniechęciłem Tak poza tym to nie Helmutownia tylko Cesarownia
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A to pracujesz na zewnątrz? z tego co pamietam to na jakim magazynie czy cos takiego [br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 20:11_________________________________________________ale mi sie z takimi temperaturami zapowiada jeszcze przerwa gregor szykuj mi tam u ciebie jakies miejsce :gwizdanie: Rozumiem, że znasz się na instalacjach elektrycznych i umiesz co nieco po Helmudzku :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Zacięte cięgno WG
Grubsor tak jak już wyżej pisałem nie polecam dorabiać, bo oryginalnie trzonek grzybka jest zaklepany na gorąco tak aby klapka miał mały luz żeby mogła pracować. Jeśli będzie miała zbyt mały luz to na wskutek rozszerzalności cieplnej może znów się upalić i znów będziesz musiał to rozbierać i na nowo się w to bawić. Najlepiej szukać tego ramienia z grzybkiem z jakiegoś padłego turba już i przełożyć w całości. Ja mam jedno padłe K03, ale ramie jest ale bez klapki bo też jak pisałem uleciała.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A to pracujesz na zewnątrz?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Yo!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Co tam Dimek, robota jest?
-
[B5 AEB] Zacięte cięgno WG
Z poprzecznego jest raczej inna... większa, ale ręki se nie dam uciąć Popytaj w firmach zajmujących się turbami, czy nie mają przypadkiem takiej klapki.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemka! strzał! Niezłą banię musiały mieć te d*py........... Eeeeee....., chwila czy ja tam Poźka nie widziałem :polew: Ten to się wszędzie wciśnie
-
[B5 AEB] Zacięte cięgno WG
Obawiam się, że tego nie dorobisz. Może ten który właśnie miałeś był dorabiany i nie wytrzymał temperatury. Ja się kiedyś pytałem w Turbo-Tec i mi powiedzieli, że nie mają takiej możliwości i że mam szukać z jakiejś starej używanej turbiny która już jest kaput. Jak tobie się uda znaleźć kogoś kto dorobi to daj znać.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
U mnie w tej chwili -1. Ja się zmywam Panowie i Panie bo rano zaś trza wczas wstać Do juterka, futerka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A wy tam w pL macie mróz tera, bo ja mam koło zera coś :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
E to był mój pomysł to połowa idzie na wachę do AEB Mojego oczywiście
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Synku Co tam się dzieje że masz problemy?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jaki fajny kapelusz Fajny bo mój [br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 19:45_________________________________________________ ale dziś mam za***isty humir i nikt mi go nie zj**ie :gwizdanie: :> Ja też nie narzekam dziś na humir
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jaki fajny kapelusz Fajny bo mój