Treść opublikowana przez gregory
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Krolu po co chcesz go wklejać na jutube, ja tam nie chcę być Zastanów się bo jeszcze popełnię samobójstwo zaopiekujemy się Twoim "bolidem 1.8T" :polew: :polew: Jego można tylko odpalić za pośrednictwem mojego odcisku kciuka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Krolu po co chcesz go wklejać na jutube, ja tam nie chcę być Zastanów się bo jeszcze popełnię samobójstwo
-
[B5 AEB] Nie odpala zalewa się paliwem.
Sprawdź czy do cewek dochodzi nie tylko napięcie, ale i impuls z modułu zapłonowego. Czujnik temp. powietrza zasysanego znajduje się koło przepustnicy dwu pin-owa wtyczka. Co do rozrządu to nawet jakby przeskoczył o jeden ząbek to silnik by odpalił, tylko że mógłby pracować kulawo nieco. Jeśli świece są mokre to trza szukać iskry gdzie się zapodziała.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no co miałem zrobić 2 h na mrozie jeszcze za frejer :kwasny: Takie zawsze są początki Krolu. Ja też z początku przyjmowałem auta za byle jaką flaszkę,............ teraz to już naprawiam za minimum Wyborową Nic tam nie ma takiego kompromitującego na tym filmiku, widelec mi spadł pod stół i musiałem się schylić :gwizdanie: Ps. Diman zaglądałeś już do tej szafy po stronie gdzie Pucek spał?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Potem to tylko złapała nas długotrwała śmiechawka i był niezły ubaw
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemano! To Krolu mi zapłacił symboliczną zaliczkę za to, że mógł koło mnie spać (bo więcej nie miał przy sobie, wszystko rozpuścił burżuj ale musiała mi gdzieś wylecieć z kieszeni. A za to, że się tak rozwalał to kropek mu się należy No i oczywiście wielkie WOW w stronę Dimana, za za***iście zorganizowaną imprezę, a Kasi za cierpliwość, że znosiła takie stado zdziczałych samców
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A co ja zaś narobiłem?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no tak, tak Gregor, Krolu wyrywa panienki od samego rana wiec nie ma co sie dziwic Nie chodzi o to, ale o to że jestem jakieś 100 stron do tyłu Miron właśnie przelałem, Krolu, Miron dzięki za przypomnienie Kto dzisiaj wpada na spota oprócz mnie??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam! O Curwa
-
2.0 TFSI AXX by DynoSoft Wrocław 441KM i 510Nm
Faajnie.....fajnie, ale po co ta zwężka na dolocie? Jaka jest średnica wej. turbo?
-
[B5 AEB] Falowanie obrotów podczas jazdy na jałowym
Kolego Jeq zaadoptuj przepustnice
-
[B5 AEB] Ciśnienie oleju
Katujesz auto na zimnym? :gwizdanie: Poza tym jak klekoczą popychacze to nie musi być wcale pompa winna, a mogą same popychacze się kończyć, tak było u mnie. Po wymianie na nowe nie usłyszałem nawet klekotnięcia, pompa nie była wogóle ruszana. Jak klekoczą popychacze to podstawa zmierzyć ciśnienie oleju i winny się ukaże U ciebie ewidentnie była to pompa, bo jak sam pisałeś to ciśnienie spadało nawet do 0,8 a na zimnym powoli rosło. Nic nie pisałeś o tym, żeby smok był zanieczyszczony więc domniemam, że nie był i że to nie on był winny.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
taki kolega a mnie jeszcze nie zaprosił trzymaj się Boję się , że jak cię zaproszę to się tak rozgościsz, że już tego garażu mi nie styknie i długo nie będzie wolny, rezaczu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja jestem tym szczęściarzem który ma garaż przy domowy, a ogrzewanie to nie problem Spadam do wyra bo muszę wczorajszą rozbrykaną noc odespać narka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
odpatyczkuj się od niego Jaka obrona a co na forum takim jak te cza byc kolegami a nie sie klucic i napinac kolega mój Wy to się chyba bardzo lubicie nutka zazdrosci co Nie Ja mam Pucka :polew: Ale Pucek cię nie chce Tzn że teraz jest z tobą Pucek teraz ma jakąś zgrabną 22 latkę [br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 20:55_________________________________________________ Ale co ma na sprzedaż? Ja zdecydowałem się ostatecznie na 225/45/17
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
odpatyczkuj się od niego Jaka obrona a co na forum takim jak te cza byc kolegami a nie sie klucic i napinac kolega mój Wy to się chyba bardzo lubicie nutka zazdrosci co Nie Ja mam Pucka :polew: Ale Pucek cię nie chce
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemka! A ja też wczoraj popiłem dosyć, łeb mnie dziś nie boli, ale jakoś zachwiany jestem jeszcze trochę :gwizdanie:
-
[ALL] Gotowe kości do CHIP TUNINGU
Składaj auto, pojedź na hamownie i będziemy wiedzieli co z tej układanki wyszło(albo i nie, bo jak wyjdzie kupa to może nie będziesz miał ochoty się pochwalić). Swoją drogą to jestem bardzo ciekawy czy ten PC16 jest chociaż wart zachodu żeby go aż ze stanów ściągać.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pod Rybnik ma się rozumieć :gwizdanie: Skubani
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja też spadam, skoro reszta jeszcze baluje Do jutra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
trzym sie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nom wejść to wejdą ale będą bulgotali w niezrozumianym języku hehe będą pisać szyfrem hehehe To się dobrze zrozumiemy....... [br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 23:56_________________________________________________ Czyli co Pucek cię nie objechał :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mogę się założyć, że jeszcze wejdą na forum :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Sky-lotnik Czekam i czekam na imprezowiczów a oni nie nadchodzą
-
Audi rs4 azr gt25 eliminator powered by Sportmile
Na obydwu tych wykresach jest wiele informacji. Jeden jest robiony przy 24st. celcjusza drugi przy 0,2st. Moc 521KM wynika tylko z tego, że auto pociągnęło do 7k Rpm, bo na wykresie na Eliminatorach jest większy moment praktycznie w całym zakresie obrotowym :gwizdanie: