Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gregory

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gregory

  1. Cosworth?? Raczej Kosiarz
  2. A teraz coś z innej beczki. Gra "Znajdź różnice" Polecam oglądać ze dźwiękiem zgłośnionym, to pozwala nie zasnąć wieczorem jak chce się spać http://gamesvillage.nl/full-1210-Find-the-differences.html
  3. "Znajdź różnice" Polecam oglądać ze zgłośnionym dźwiękiem to pomaga nie zasnąć wieczorem jak chce się spać http://gamesvillage.nl/full-1210-Find-the-differences.html
  4. Siemka! Prze***any koleś Nawet dużo gorszy odemnie dzieki to pochwale sie tez wczesniejszymi samochodami, ciekawe czy tez mi wyszly moj pierwszy http://images44.fotosik.pl/259/b5a5a1015cd5bef3med.jpg moj drugi http://images41.fotosik.pl/255/cfc0f89cd975dd95med.jpg a potem byla Corsa i teraz A4 :>[br]Dopisany: 11 Luty 2010, 10:52_________________________________________________chyba znow wszystkich wystraszylem...... dobra spadam juz Jak już jesteśmy przy ex furach, to była kiedyś moja fura http://img153.imageshack.us/img153/6353/resizeof1.jpg
  5. Somes no to ukręciłeś przegub, gratuluję Mam półosie do automata w garażu lezą, prawą jak i lewą. Ori Audi o ile dobrze pamiętam i w stanie dobrym bo jeździły zaledwie na seryjnym 1.8T do końca i był z nimi spokój. Kiedyś przeca miałem Tiptronica Mam jeszcze więcej części do automatu. Trza tylko sprawdzić czy to są takie same półosie, bo ja miałem 5 bieg automat Tiptronic. Jakby co to priv.
  6. Pomysł iście Robinson-owski :> Prościej wziąć kawałek papieru ściernego ~800-1000 i wyczyścić lub też ściereczkę ścierną, ale można i zapałkami Jak kto woli/lubi.
  7. Ja niestety muszę spadać 3-m cie się, do jutra paaaaaaa pa
  8. Będę w sobotę od południa Jakby co priv.
  9. Nigdy nie mówiłeś że byłeś na delegacji w Rosji, no i jak widać imprezy są tam mocno zakrapiane
  10. Pucek nie mówiłeś że w Rosji też byłeś:
  11. A nic, stara bida dropsie
  12. Pucek wyleczymy Cie :gwizdanie: % są dobre na wszystko nawet na latanie po piwnicy :gwizdanie: od latania to jest Miron :> A ja myślałem, że Sky :gwizdanie:
  13. Takie damy radę: Albo takie damy radę:
  14. To max 230, a moment hmmm....
  15. Sprawdzimy a ja za nie zaplace :gwizdanie: A ja załatwię jakiś lejek A z lejkiem to spokojnie 3 wypiję Ok! czyli wynik który podałeś na samym początku mnożymy przez 3
  16. Sprawdzimy a ja za nie zaplace :gwizdanie: A ja załatwię jakiś lejek
  17. Już wypiłem Sprawdzimy w najbliższym czasie czy tak szybko browary pijesz Mój post napisany 18:46, twój 18:47
  18. Tu się nie ma co śmiać Na bank były ofiary śmiertelne w tym wypadku, pierwsze auto w które uderzył autobus. Widać jaką energię niesie ze sobą tak ciężki autobus. Brawa dla jednego kierowcy który zachował się niesamowicie trzeźwo i uciekła na prawą stronę. no wiem właśnie... szukałem kilka godzin na neci po różnych serwisach aukcyjnych i nic. Wątpię, aby w Cabrio był fotel materiałowy. Jak już Cabrio to chyba skóra :gwizdanie: Poza tym to ciężko ci będzie kupić bo kto sprzedaje 1 fotel, po co? Jak już to się sprzedaje kompletami :gwizdanie: Co do tematu kabelka to Krolu daj znać na priv po ile się składamy na próbą wysyłkę. wporzowy stryszek W sam raz na imprezę
  19. Witka! Zaczynam nadrabianie wczorajszego spamu Będę zanim Guru zdąży piwo wypić
  20. Nie wiem co wyjdzie po zmianach. K04, moc na 220~230KM. Przy Q seria padnie, kwestia czasu. Auto do narmalnej codziennej jazdy Napisz jeszcze które K04? :gwizdanie:
  21. Auto będzie strojone z przepływką czy bez? Bo jeśli bez to ja bym nie robił takiej redukcji.
  22. Oczywiście masz rację z czyszczeniem, jednak jest tam co popsuć jak się będzie miało palce Goliata :gwizdanie: Są tam delikatne styki przy czyszczeniu których trzeba uważać i robić to ostrożnie. Również polecam takie czyszczenie
  23. Ja też się zmywam bo jutro trza o 5:00 zaś wstać :gwizdanie: Narka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.