Treść opublikowana przez gregory
-
2.0 TFSI AXX by DynoSoft Wrocław 441KM i 510Nm
Paliwo może się skończyć od obrotów też nie koniecznie od mocy, zależy jak wysoko będzie się kręcić ta jednostka. :gwizdanie:
-
[ALL B5] Ciśnienie sprężania
Artur, skorzystaj z tej stronki do wklejenia logów i daj później linki, bo oczopląsów można dostać: http://rtnet.pl/vaglog/
-
[ALL B5] Problem z immobilizerem
Szogun0 ma oczywiście rację. Kolego bartek1605 jak ci się wydaje, tak na zdrową logikę, gdyby usunięcie IMO polegało na odłączeniu jednej kostki, to czy nie byłoby to zbyt proste dla włamywaczy samochodowych?? Ja rozumiem, że to forum w po części też laików, ale pisanie takich rzeczy jest niezgodne z jakąkolwiek logiką :> Kolego @lien coś jest nie tak z kluczykiem, stacyjką, instalacją lub samym sterownikiem. Do sprawdzenia instalacja IMO. Mogłeś zapisać ten błąd, bo numer tego błędu może być kluczowy.
-
[B6 BFB] Zmiana silnika z 1.8 T(2002) na 2.0 T(2006)
Prawdziwe sportowe samochody mają silnik umieszczony wzdłużnie i Basta!
-
[B6 ALT] Padł silnik wymiana na nowy
Ale tu bałagan, dosłownie śmietnik . Grono fachowców co naprawiają auta przy biurku się już wypowiedziało. Ręce opadają. Ta dyskusja wasza jest bez sensu bo nie tak się sprawdza silnik w jakim jest stanie. Najlepiej wogóle się w to nie mieszać.
-
[B5 AEB] Sprzęgło wiskozy - pytanie ....
Kolego wiatrak huczy może przez to, że wiskoza jest teraz nowa i bardziej się spina, a co za tym idzie bardziej/efektywniej napędza wiatrak, a huczy powietrze. Stara wiskoza ma to do siebie, że nawet na gorącym silniku ślizga i słabiej napędza wiatrak więc nie słychać tego pędu powietrza które powoduje wiatrak w miarę wzrostu obrotów. A po co jest ta stalowa blaszka na aluminiowym korpusie... nie wiem, ale wątpię żeby miała tam jakieś kluczowe znaczenie dla działania wiskozy.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Fakt zdjęcia w tym miesiącu są bardzo ładne i trudno się na pewno przebić. Nie to co w zeszłym roku, niektóre fotki wyglądały jak jakieś zwykłe. To cud wogóle, że moje foto się dostało bo nie grzeszy ono jakością, ale za to miejsce w którym było zrobione było świetne. Poza tym to jest teraz na pewno trudniej jak nie ma podziału na modele, bo już samo dopieszczone B7 na fotce wygląda bardziej kozacko od takiego B5 i niektórzy ludzie się na pewno kierują tym jakie auto jest na zdjęciu :gwizdanie:
-
[B6 AVJ] Wykres po wizycie na zabiorowym w Gliwicach - chip by Compsport - 200KM, 272Nm
Jeśli auto było hamowane na IV biegu to jest to jeden z lepszych wykresów jakie widziałem dla seryjnego 1.8T
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam! Panowie przyznać się kto głosował na moje zdjęcie w konkursie foto ? Bo coś słabo :gwizdanie: Myślałem, że będzie lepiej z tym zdjęciem :gwizdanie:
-
[ALL B5] Zniszczone łożysko, przegub wewnętrzny FOTO
Myślę, że przegub był już nadwyrężony, bo podczas jazdy autostradowej na prostych kołach z większymi prędkościami, gdzie nie ma aż tak dużych przeciążeń tym bardziej w automacie na jeden raz nie może się taki przegub rozlecieć. Nie dawać buta po prostu na skręconych kołach, ja się od tego strzeże.
-
[B5 AEB] Nie odpala zalewa się paliwem.
Czujnik temp. wody sprawdzić choć skoro Vag nic nie mówi to wszystko jest w porządku No bo jak inaczej napisać, "wszystko w porządku" błędów brak, a auto nie pali :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobry p.doktorze Dobry, a pan to z czym bo oprócz koszulki klubowej i tej papugi na ramieniu to wygląda pan na całkiem zdrowego :polew:
-
2.0 TFSI AXX by DynoSoft Wrocław 441KM i 510Nm
Ale potem juz opada wiec tyle mieli tylko w piku :> (zart) No właśnie chcieli smaka zrobić 400 będzie bo tyle wtryski pociągną :gwizdanie: Będzie więcej niż 400 a ile to zobaczymy :> :> :> :> :> 401 Żebyś się nie zdziwił :> Nie no będzie miło jak będzie więcej bo będzie to jedno z pierwszych 2.0TFSI w Polsce tak dłubnięte, zdradź jeszcze co to za turbo i jakie A/R aby ta gra była ciekawsza
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam! Pyk W Zielonej zapewne będzie wolne No i cena w Zielonej 1/4
-
2.0 TFSI AXX by DynoSoft Wrocław 441KM i 510Nm
Ale potem juz opada wiec tyle mieli tylko w piku :> (zart) No właśnie chcieli smaka zrobić 400 będzie bo tyle wtryski pociągną :gwizdanie: Będzie więcej niż 400 a ile to zobaczymy :> :> :> :> :> 401
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Guru, 100lat jeżdżenia Quattro i nie tylko Q Ja się już pożegnam bo pustelnie tu dziś
-
2.0 TFSI AXX by DynoSoft Wrocław 441KM i 510Nm
Ale potem juz opada wiec tyle mieli tylko w piku :> (zart) No właśnie chcieli smaka zrobić 400 będzie bo tyle wtryski pociągną :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witojcie!
-
[ALL B5] Zniszczone łożysko, przegub wewnętrzny FOTO
Somes jak widzisz mechanika nie jest taka prosta :gwizdanie: mimo, że ma się chęci i nieco wiedzy w którą stronę kręcić. Narzędzia to podstawa. A ta śruba od półośki to jak nie puszcza to faktycznie jedynie tylko pistolet udarowy, pod jego wpływem puszczają prawie wszystkie śruby/nakrętki. Sprawa ma się podobnie ze śrubami od dwumasa, zębatki na wale itp.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
widać pewnie niejeden wypadek miałeś i to bez kasku :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: :polew: :polew: Ja już dziś niestety spadam, 3m-cie się, do jutra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Apropo starych czasów to znalazłem jakiś czas temu w zakamarkach mojego kompa taką starą stronę zapisaną z forum. Teraz mi się przypomniało: Mirek już był Vip-em mimo, że miał niewiele postów :gwizdanie: Choć to pewnie od ilości postów nie zależy Zobaczcie jak kiedyś wyglądało nasze forum.....
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ten drążek to była porażka, jak w autobusie, ja pierwsze co zrobiłem to go obciąłem na krótszy No i jak widać synek też zaczynałeś od Forda, ja miałem przed Fordem jeszcze golfa MKII, ale to nie ważne.. . Pamiętasz naszą rozmowę na GG, ja miałem 1.8 16V 105KM i i tak bym cię wtedy objechał bo miałem większy moment Ale powód do satysfakcji
-
[ALL B5] Zniszczone łożysko, przegub wewnętrzny FOTO
a powiedz mi czy to wyczyn jakiś jest czy takiego potwora już mam? Czy ja wiem, pewnie na skręconych kołach dałeś buta.....
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cosworth?? Raczej Kosiarz ten spojler to dobry uchwyt do pchania auta Ten spojler służył wiele razy jako barek Browara można było spokojnie postawić jak i rożne inne rzeczy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
U mnie aktualnie zadyma śnieżna i trochę zaś tego spadło, ale mam nadzieję że jutro będzie już lepiej :gwizdanie: