Treść opublikowana przez gregory
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie Do mnie sama przychodzi na konto, nie muszę po nią nigdzie jechać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No wyobraź sobie, że ja dziś rano miałem podobnie odsłaniam okno a tam kurna biało, myślę o w mordę zaś. Nawet auta nie odśnieżyłem(dobrze że nie przymarzło na szybach ) no i do roboty się trochę spóźniłem przez to białe gówno. A co do Pucka to wątpię aby to z powodu śniegu, jeszcze jakiś czas temu miał opisy na gg "Znów biało- Quattro time!! " :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No i to jest stary pucek Stary pucek do nas wrócił
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Sam wybrałeś Ja stałem z boku i patrzyłem zobaczę w środę :gwizdanie: aaa i pisze oficjalnie, jeżeli nie wpadnie po 2xx kucy to pier***e całe rezanie sprzedam to padło i kupię eSs :gwizdanie: A w eSie na hamowni wypluje 220KM :> Pucek jak tak dalej będziesz narzekał i się użalał to pomyślę, że motopasja nie jest wcale dla ciebie :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 19:40_________________________________________________ no poważnie, ostatnio tak dziwnie dupiato się czuję że szok :gwizdanie: albo to ta pogoda, albo jestem chory Albo zakochany :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Sam wybrałeś Ja stałem z boku i patrzyłem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witka! Kamil jak odgłos upuszczanego powietrza osłabł to są dwie opcje: albo turbo słabiej ładuje, albo masz gdzieś nieszczelność i powietrze gdzie indziej sp***dala
-
[ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
W 1.8T był stosowany albo 3Bar albo 4Bar. W AEB był 4Bar więc proszę nie wrzucać byle czego na forum co się gdzieś tam przeczytało na necie co ktoś pisał!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No amerykańce to już mieli fantazję budując coś takiego, bo komu jest potrzebny pick up którym nie można niczego przewieźć, ma dwa miejsca i 500KM :>[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 20:42_________________________________________________
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Całe auto jest w rzeczywistości ogromne. Widziałem na ulicach Kassel... różowego... Dokładnie to Lambo jest ogromne, szerokie jak półtora mojego A4. Ale powiem wam, że jak się tak człowiek nasiedzi w tych wszystkich nowych wybajeżonych furach i wsiada się potem do swojego poczciwego A4 to kontrast jest ogromny. Ale po krótkim czasie jazdy wraca się do normalności i znów docenia się walory swojego: mocny silnik i jakaś tam wygoda..
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak dla mnie to lambo nr.1 jest Mulcierago: Byłem raz na targach motoryzacyjnych w Austrii i stały wszystkie Lambo koło siebie i te mi najbardziej podobało. Ten wlot na wysokości progu jest na prawdę ogromny, może na zdjęciu tak nie wygląda, ale w rzeczywistości..., no i ten tył
-
[ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
Albo wymieniasz regulator na 5Bar, albo wtryski. Inaczej nie idzie. Na wymienionym regulatorze to trochę bardziej pompa paliwa jest obciążona i zależy w jakiej jest kondycji to może prędzej nie domagać żeby większy ciśnienie wytworzyć.
-
Spoty Katowice i okolice
Sprzedam Ci moje żarcik. Pioneer, Alpine, Kenwood, JVC inne to pupa ej kierwa , ja mam sony i gro A czy Sony to nie przypadkiem imię męskie
-
Spoty Katowice i okolice
Ja jak kupowałem radio, a było to już chyba z 2 lata albo nawet więcej temu to : -żeby grał w miarę czysto i miał jakąś nieco bardziej rozbudowaną regulację basu/wysokich tonów -żeby miał podświetlenie psujące do reszty -czytał mp3 lub SD karty -miał jedną długą lub najlepiej dwie linijki na wyświetlanie autora utworu/tytuł piosenki/ i wszystkie inne informacje. Bo takie radia co mają jedną krótką linijkę na wyświetlanie to są o dupe.... bo nic nie widzisz.
-
Spoty Katowice i okolice
Sprzedam Ci moje żarcik. Pioneer, Alpine, Kenwood, JVC inne to pupa nom tak ale znajść który najlepsiejszy ehehe Nie ma czegoś takiego jak najlepsze. To zależy na czym tobie zależy. Bo są radia co są ok ale np. nie mają żądanego podświetlenia. Albo jak już grają i mają to nie odtwarzają mp3 jeśli ci na mp3 zależy.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To co może zakłócić te marzenia to to, że podali cenę 156tyś EUR Koleś w tym teście jeździł nim po alpach francuskich na serpentynach chodził bokiem. Ale dźwięk tego silnika V10 Z tyłu jest szybka którą można se opuścić aby lepiej było słychać dźwięk silnika
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Właśnie pokazywali na niemieckiej stacji RTL2 program "Grip" i nowe R8 V10 Spyder Cabrio Nie ma go jeszcze nawet w auto salonach :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Nie wiem czy ktoś zauważył, ale koleś w aukcji nie napisał ile calowe są te fele. Wystawić aukcję i nie napisać najważniejszego, to tak jakbyś sprzedawał auto i nie napisał jaki silnik jest pod maską
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to, to już jest bułka z masłem i do tego ice tea
-
Spoty Katowice i okolice
No, ale pierwszej młodości to ona już nie jest :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Nie martw się Arek, mi też nic nie posłał
-
Spoty Katowice i okolice
na ktorym kanale jada Polsat a oprocz polsatu bo nie mam ;( Jak trawisz niemiecki to RTL
-
Spoty Katowice i okolice
na ktorym kanale jada Pewnie na Polsacie u was Keżor z takimi linkami to mogą być problemy. Dawaj każdemu na PW
-
Spoty Katowice i okolice
No i pojechali, ale Kubicy coś nie poszło na starcie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dokładnie. Wczoraj gadaliśmy o pasku wielorowkowym, a mi dziś tak strasznie zaczął mój piszczeć :wallbash:Wymiana paska albo napinacza mnie czeka Bułka z masłem.
-
Spoty Katowice i okolice
W twoim wypadku to może i onaniści, a w naszym to raczej smakosze