Treść opublikowana przez gregory
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek by the way, moje auto wypluło 230PS jak niedomagało, a twoje 190 tam ileś w szczytowej formie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Powiem ci Mirek, że ja się też chętnie sprawdzę bo mogło się od tego czasu co nieco zmienić Teraz to będzie jak nowy silnik :gwizdanie: JAK nowy nie no, będzie to zapitalać, żeby tylko teraz to wypluło więcej jak 230 kuca Jeszcze się zdziwicie :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Powiem ci Mirek, że ja się też chętnie sprawdzę bo mogło się od tego czasu co nieco zmienić Teraz to będzie jak nowy silnik :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
I belkę w zderzaku
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Poza tym Krolu to już mierzyliśmy czasy do 100 na tym GPS-Performance: http://img519.imageshack.us/img519/53/gpsperformance.jpg
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dlatego jak Pucek napisał, że waży 1550kg to ja mu napisałem że o 100kg mniej Co do mierzenia czasów 1/4 mili to musi być do tego odpowiedni odcinek drogi jakoś z 600m z dobrą nawierzchnią [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 21:58_________________________________________________ Twoje auto na pewno nie waży 1550kg jak napisałeś bo tyle to waży B6, a jest większe i cięższe.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek proszę bardzo: http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=lhxcxanw1jfk 1.8TQ kombi na wypasie 1390kg Na autoscoucie zawsze podawana jest waga auta i jest ona wiarygodna raczej.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Również Witamy!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To nie ma problemu, jedziemy kiedyś do spiża i wyrwę taką dla ciebie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek ty nie chrzań, że twoje auto waży 1550kg tylko jedź się zważ. Bo tyle nie waży, a o 100kg mniej. a jak waży więcej jak 1500 kg to co? To masz beton w oponach
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemka! Pucek ty nie chrzań, że twoje auto waży 1550kg tylko jedź się zważ. Bo tyle nie waży, a o 100kg mniej.
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Ja bym w sumie się wybrał do Spiża, ale musiałby ktoś po mnie wpaść i gdzieś przenocować :> Poza tym to wypiłem dziś już coś tam :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
tej co Miszka pokazal nie wiem i pierwszy raz ja widze ale ladna jest i oby tam bylo 2.2 T :gwizdanie: Najważniejsze, żeby miała Q- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wszyscy się zmywają, to i ja powoli się zmywam- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dimanie już nieobecny- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
gregor Ty jestes na głodzie :polew: No nie powiem coś bym ciachnął :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no i wyrwales cos na te twoje avusy :gwizdanie: dwie otwarte studzienki kanalizacyjne Najpierw przeczytałem studentki dopiero potem się kapłem :>[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 22:52_________________________________________________ :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Witajcie! Co tam słychać w wielkim świecie?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nara koksie Prześladujecie go tym koksem jak Hitler żydów:decayed:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Narazie [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 22:15_________________________________________________ Do zaś- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Po 1. KROLU ew. WASZA WYSOKOŚĆ po 2.jak byś jeździł na spoty to już byś miał :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: AEB NAPINACZU Ok, wracam do swojego szeregu, przepraszam Krolu- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witka! No i doczytałem co od wczoraj przybyło: Chudy ty sie nie chwal tym nowym Vag-iem tylko gadaj gdzie nasze kabelki! Ja pierd*le :shocked: :shocked: :shocked: :slina: :blink: :shocked: :shocked: W S5 Audi wzięło motor 4.2 V8 i poddało go tuningowi, do tego lekkie nadwozie i auto już jeździ. Piękne jest to S5 Wygląda to super jak dla mnie, ale znajomy znajomego miał czarny mat w dodatkowym aucie do okazyjnej jazdy i przy tym lakierze to wystarczy palcem dotknąć i już widać tłuste plamy. Utrzymanie auta w stanie bez tłustych plam jest prawie niemożliwe. Powiedział, że już nigdy w życiu czarny mat. Kiedyś to taki wynik był zarezerwowany dla Formuły 1, a teraz to już miejskie auta tak przyspieszają :gwizdanie: wsadzilem w koszulki Supermarketowiec [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 21:49_________________________________________________ Co ty gadasz "Legalna blondynka II" leci w tv- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To ciekawe jak by przy tej panamerze wyglądała Bi-piuntka jak gokart, albo meleks [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 23:19_________________________________________________Spadam spać. Jutro wielki dzień :gwizdanie: Dobrej nocy- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bez dwoch tlokow Nie wiem co za plotki krążą, ale rozwieje je już niedługo - Spoty Katowice i okolice