Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gregory

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gregory

  1. Pucek by the way, moje auto wypluło 230PS jak niedomagało, a twoje 190 tam ileś w szczytowej formie
  2. Powiem ci Mirek, że ja się też chętnie sprawdzę bo mogło się od tego czasu co nieco zmienić Teraz to będzie jak nowy silnik :gwizdanie: JAK nowy nie no, będzie to zapitalać, żeby tylko teraz to wypluło więcej jak 230 kuca Jeszcze się zdziwicie :gwizdanie:
  3. Powiem ci Mirek, że ja się też chętnie sprawdzę bo mogło się od tego czasu co nieco zmienić Teraz to będzie jak nowy silnik :gwizdanie:
  4. Poza tym Krolu to już mierzyliśmy czasy do 100 na tym GPS-Performance: http://img519.imageshack.us/img519/53/gpsperformance.jpg
  5. Dlatego jak Pucek napisał, że waży 1550kg to ja mu napisałem że o 100kg mniej Co do mierzenia czasów 1/4 mili to musi być do tego odpowiedni odcinek drogi jakoś z 600m z dobrą nawierzchnią [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 21:58_________________________________________________ Twoje auto na pewno nie waży 1550kg jak napisałeś bo tyle to waży B6, a jest większe i cięższe.
  6. Pucek proszę bardzo: http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=lhxcxanw1jfk 1.8TQ kombi na wypasie 1390kg Na autoscoucie zawsze podawana jest waga auta i jest ona wiarygodna raczej.
  7. To nie ma problemu, jedziemy kiedyś do spiża i wyrwę taką dla ciebie
  8. Pucek ty nie chrzań, że twoje auto waży 1550kg tylko jedź się zważ. Bo tyle nie waży, a o 100kg mniej. a jak waży więcej jak 1500 kg to co? To masz beton w oponach
  9. Siemka! Pucek ty nie chrzań, że twoje auto waży 1550kg tylko jedź się zważ. Bo tyle nie waży, a o 100kg mniej.
  10. Ja bym w sumie się wybrał do Spiża, ale musiałby ktoś po mnie wpaść i gdzieś przenocować :> Poza tym to wypiłem dziś już coś tam :gwizdanie:
  11. tej co Miszka pokazal nie wiem i pierwszy raz ja widze ale ladna jest i oby tam bylo 2.2 T :gwizdanie: Najważniejsze, żeby miała Q
  12. Wszyscy się zmywają, to i ja powoli się zmywam
  13. Dimanie już nieobecny
  14. gregor Ty jestes na głodzie :polew: No nie powiem coś bym ciachnął :gwizdanie:
  15. no i wyrwales cos na te twoje avusy :gwizdanie: dwie otwarte studzienki kanalizacyjne Najpierw przeczytałem studentki dopiero potem się kapłem :>[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 22:52_________________________________________________ :gwizdanie:
  16. Witajcie! Co tam słychać w wielkim świecie?
  17. nara koksie Prześladujecie go tym koksem jak Hitler żydów:decayed:
  18. Narazie [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 22:15_________________________________________________ Do zaś
  19. Po 1. KROLU ew. WASZA WYSOKOŚĆ po 2.jak byś jeździł na spoty to już byś miał :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: AEB NAPINACZU Ok, wracam do swojego szeregu, przepraszam Krolu
  20. Witka! No i doczytałem co od wczoraj przybyło: Chudy ty sie nie chwal tym nowym Vag-iem tylko gadaj gdzie nasze kabelki! Ja pierd*le :shocked: :shocked: :shocked: :slina: :blink: :shocked: :shocked: W S5 Audi wzięło motor 4.2 V8 i poddało go tuningowi, do tego lekkie nadwozie i auto już jeździ. Piękne jest to S5 Wygląda to super jak dla mnie, ale znajomy znajomego miał czarny mat w dodatkowym aucie do okazyjnej jazdy i przy tym lakierze to wystarczy palcem dotknąć i już widać tłuste plamy. Utrzymanie auta w stanie bez tłustych plam jest prawie niemożliwe. Powiedział, że już nigdy w życiu czarny mat. Kiedyś to taki wynik był zarezerwowany dla Formuły 1, a teraz to już miejskie auta tak przyspieszają :gwizdanie: wsadzilem w koszulki Supermarketowiec [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 21:49_________________________________________________ Co ty gadasz "Legalna blondynka II" leci w tv
  21. To ciekawe jak by przy tej panamerze wyglądała Bi-piuntka jak gokart, albo meleks [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 23:19_________________________________________________Spadam spać. Jutro wielki dzień :gwizdanie: Dobrej nocy
  22. Bez dwoch tlokow Nie wiem co za plotki krążą, ale rozwieje je już niedługo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.