Treść opublikowana przez gregory
- Spoty Katowice i okolice
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
O jakiej dokładce mowa i do czego?
-
Spoty Katowice i okolice
Jestem za
-
Spoty Katowice i okolice
Spadam do wyra. Panowie
-
Spoty Katowice i okolice
Gregory, to ja pochytałem cały rząd lasek, które witały cyckami nie wiem czy dam rade je namówić raz jeszcze, Kędzior to 3 razy robił rundę jakby dopiero przyjechał No kurde szkoda, no. Za tydzień obiecasz każdej, że je przewiozę to może znów dają radę przewieziesz ale zaraz po mnie No niech będzie, bo jakbym ja je pierwszy przewiózł to już u ciebie by im się nie podobało
-
Spoty Katowice i okolice
Gregory, to ja pochytałem cały rząd lasek, które witały cyckami nie wiem czy dam rade je namówić raz jeszcze, Kędzior to 3 razy robił rundę jakby dopiero przyjechał No kurde szkoda, no. Za tydzień obiecasz każdej, że je przewiozę to może znów dają radę
-
Spoty Katowice i okolice
Z przyczyn technicznych. Miałem coś przy aucie do zrobienia i się nie wyrobiłem, a na godzinkę jechać to się już nie opłacało gonić bo mam około 40km do Kato. Za tydzień się postaram, żeby już nic na przeszkodzie nie stanęło
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witajcie! To miałeś szczęście, że szyba cała, bo ja miałem kiedyś podobną przygodę z tylko jeszcze że lusterko z impetem uderzyło w szybę i ją zbiło, a ja zostałem obsypany szkłem :gwizdanie: Jechałem wtedy koło 140km/h. Ja niestety nie dałem rady dotrzeć do Kato dziś Ale w piątek się melduję w SG
-
Spoty Katowice i okolice
Yes. Nie dałem rady dojechać na spota Sorry koledzy
-
Spoty Katowice i okolice
Ok, Ziomy ja spadam do łóżka, jutro wielki dzień. Odpalam monstera po raz pierwszy po przebudowie Dobrej nocki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kino muzo maniacy dinozaury opanowali forum to ja spadam spać. Do jutra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Musiałeś mieć swój udział w tym filmie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Do jutra live
-
Spoty Katowice i okolice
podziel się To jedynie ma PW, bo nie chce nikogo niszczyć, bo różne osoby czytają ta forum
-
Spoty Katowice i okolice
Ja znalazłem na necie jeszcze kiedyś jedną fotkę z Summer cars party, ale jest hardcorowa dość :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 23:20_________________________________________________ To Litwińskie B2Q, ja słyszałem że ma 700KM :gwizdanie: Z tego co pamiętam to laska przy czerwonym Ferrari na mnie zrobiła wrażenie jak bylem i sie pytalem kolesia to mial 800KM ale sie kłócił nie bede a ze litwinskie to masz racje To b2q jeździło w kamieniu Śląskim i koleś tylko czyścił opony z kamyczków które były na torze, poza tym robiło regularne czasy i się nie psuło co było sukcesem, bo wszystkie inne tego dnia coś się wysrały, nawet Jet Car dał jeden pokaz i się spi*rdolił :>
-
Spoty Katowice i okolice
To Litwińskie B2Q, ja słyszałem że ma 700KM :gwizdanie: Z tego co pamiętam to laska przy czerwonym Ferrari na mnie zrobiła wrażenie
-
Spoty Katowice i okolice
Summer cars party :gwizdanie: noooo i jak sie przyjrzysz to stoisz za tym paskiem i patrzesz tam gdzie wrony sraja W swoich "Klasycznych" okularkach Top Gun
-
Spoty Katowice i okolice
:oklaski:
-
Spoty Katowice i okolice
Zabiorę cię na tych felgach 19" na przejażdżkę po okolicy i potem zobaczę twoją minę, to będzie bezcenne
-
Spoty Katowice i okolice
I do nich mapa dróg po których można na nich przejechać wogólę jakoś :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Klasyk to "Młode wilki" albo z zagranicznych "Prześladowaca" czy "Konwój" a Kevin cóż ...kolejna komedia... zobacz mrocznego "Dagona" zobaczysz klasyke... Chcesz mnie uczyć co to klasyk, a co nie chłopcze?? :gwizdanie: kinomani się znaleźli :naughty: Bo co niektórzy tu to jak Młode Wilki leciały to jeszcze z mamą za rączkę chodzili
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja jestem od ciebie młodszy o 3 lata... A pojęcie klasyków mam trochę inne :gwizdanie: 3 lata w tak szybko zmieniającym się świecie jak dziś to już nawet... nawet.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Klasyk to "Młode wilki" albo z zagranicznych "Prześladowaca" czy "Konwój" a Kevin cóż ...kolejna komedia... zobacz mrocznego "Dagona" zobaczysz klasyke... Chcesz mnie uczyć co to klasyk, a co nie chłopcze?? :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kevin to jest klasyk
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
boże co ty za kupy oglądasz - kevinem też sie jarasz? :blink: :blink: Dobra dobra, nowoczesne dzieciaki 21-wieku