Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gregory

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gregory

  1. Pitek, a mówiłeś że robiłeś to już z 2 razy i se poradzisz :gwizdanie: Na spocie nic nie wspomniałeś :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 23:26_________________________________________________Ale tu pustka W TV nic, w Radiu nic, kina pozamykane, dyskoteki też, imprezy odwołane m.in. takie jak "A State Of Trance" Itd.. To myślałem, że chociaż tu ktoś będzie :gwizdanie: Co wy pijecie wszyscy w samotności i smutku
  2. mam już informacje że imprezy nie będzie :gwizdanie: no lipa... chyba się zchleje sam w domu ;( ;( ;( ;( ;( Tak też przypuszczałem To, może jakaś prywatka, zakrapiana??
  3. Jest to możliwe.
  4. Ja też spadam spać i jutro melduję się na spocie Papa
  5. To spodziewaj się go w różnych innych miejscach, to będzie niespodzianka U mnie była cała wew. strona felgi, zacisk hamulcowy i wahacze, obwalone smarem [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2010, 23:41_________________________________________________ No jeśli byłbyś taki dobry, może być nawet pół jeśli masz tylko jeden :gwizdanie: To pewnie na wtorek
  6. ja jutro wymieniam przegub Powodzenia :> , parszywa robota z tym przegubem Jakby co to dzwoń służę radą
  7. eeee nie panikuj, przecież dałem Ci pastę do mycia rąk więc w czym problem... :gwizdanie: aaa i mam nową jak chcesz Czytasz w moich myślach :) Wyobraź sobie, że dziś zużyłem ostatnią kapkę tej twojej pasty żeby się domyć i pomyślałem...... trza by złożyć znów zamówienie :gwizdanie: Tylko jakby tu zagadać Także poproszę dwa pudełka do pełna
  8. A tak poza tym to ja też mam dosyć dziś. Wyjechałem se swoją poskładaną furą u ucieszoną mordą dziś i pierwszy winkiel co zbierałem już słyszałem jak lewy zew. przegub terkocze- czego wcześniej nie było. Z powrotem do garażu i wymiana przegubu Myślałem, że pójdzie gładko bo to tylko głupi przegub, ale bawiłem się z tym do 20:30. To ja już wolę silniki rozbierać do gołego i składać od nowa :gwizdanie: jak dłubać przy usmarowanym zawieszeniu bo guma przegubu była rozerwana i wszystko smarem obrzuciło
  9. Siemka! To teraz już wiem po co ci był ten Chip :gwizdanie:
  10. Siema! No masakra ONE poszły do domu o 23 :confused4: zostawiły mnie same z 5 laskami i moja siostrą I coś ty Krolu zrobił w takiej sytuacji Już odpowiedziałeś na moje pytanie Na 3 cylindrach, zapomniał dodać
  11. Temp. spalin gazowych LPG jest taka sama jak temp. spalin benzynowych przy poprawnie wystrojonej instalacji, a więc i w komorze spalania panuje prawdopodobnie taka sama temp. Problem polega na tym, że niewiele ludzi potrafi sukcesywnie stroić mieszankę LPG, tak aby nie było za ubogo.
  12. Amorki przednie 1BE są czerwone firmy Boge.
  13. Dzień dobry! :> Żeby nie trza było robić "przywracania systemu"
  14. Tym czasem borem lasem Ja spadam do wyrka też
  15. Ja też spadam do wyrka, 3-m cie się
  16. Cudze chwalicie swego nie znacie panie :gwizdanie:
  17. no to masz problem :gwizdanie: ja sie zastanawiam czy uda mi sie zrobić mega kurwiarza z MK1 Ty się nie zastanawiaj tylko kompletuj tajle
  18. Idź na całość
  19. Ty to masz krzepę [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 22:57_________________________________________________Keżor, poza tym jeśli cię interesuje klimat VW to mam na dysku jakieś lekko ponad 1000 fotek z VW-Mania :gwizdanie:
  20. Keżor nie wiem czy znasz tego mk1, ale jest jest chyb na czasie dla ciebie i cię zainteresuje: http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=72769&hl=golf Jeśli na prawde myślisz poważnie o takim projekcie to ja bym na twoim miejscu robiąc taki projekt najpierw skupił się nad napędem i motorownią, aby to jeździło, a potem dopieszczał wygląd
  21. mi bardziej o fele chodziło Szczerze...., to nie pasują do tego auta. To auto wymaga jakiś mniej rzucających się w oczy brutalnych felg A nie takie świecidełka :gwizdanie:
  22. A Krolu nie :gwizdanie:
  23. Witejcie! Krolu dalej się zastanawia jaki ma silnik :> W takim tempie modyfikowania to ty nawet do 2020r. nic nie zrobisz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.