Treść opublikowana przez gregory
-
Spoty Katowice i okolice
Miała w Bukowinie(w tym sensie) A ty co wszystkich po łbach tłuczesz faceta trzeba do pionu ustawić, inaczej wymyka sie spod kontroli :kox: Taaak, tak jak Monika w Bukowinie nawet mi nie przypominaj :doh1: bo normalnie stracilam w oczach Pucka .... :decayed: Konkurencja co
-
Spoty Katowice i okolice
Jeszcze cię pogonią jak sms-a :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Miała w Bukowinie(w tym sensie) A ty co wszystkich po łbach tłuczesz faceta trzeba do pionu ustawić, inaczej wymyka sie spod kontroli :kox: Taaak, tak jak Monika w Bukowinie
-
Spoty Katowice i okolice
Chodziło o krok choć tamto też
-
Spoty Katowice i okolice
Miała w Bukowinie(w tym sensie) A ty co wszystkich po łbach tłuczesz
-
Spoty Katowice i okolice
No i Pucek dostał w łeb [br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 01:46_________________________________________________ dobrze zes sie poprawil No poprawiłem, zostało zaadresowane ale Baska jest spostrzegawcza i to dostrzegla :gwizdanie: Baśka miała skoczny krok........... :> bracie chyba Baśka miala fajny biust Baśka wie o co chodzi, chyba że nie pamięta :>
-
Spoty Katowice i okolice
dobrze zes sie poprawil No poprawiłem, zostało zaadresowane ale Baska jest spostrzegawcza i to dostrzegla :gwizdanie: Baśka miała skoczny krok........... :>
-
Spoty Katowice i okolice
chciałbyś :tongue4: Cokolwiek to znaczy brzmi kusząco
-
Spoty Katowice i okolice
dobrze zes sie poprawil No poprawiłem, zostało zaadresowane
-
Spoty Katowice i okolice
Dobrej nocy
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
Pogadajcie se...................., wcale o tym nie myślałem, tylko źle zinterpretowaliście żart A to że mi czegoś brakuje nie potwierdzam nie zaprzeczam
-
Spoty Katowice i okolice
jak tylko mogę- to z Tobą zawsze Nowe ciepłe braciszki
-
Spoty Katowice i okolice
niewazne gdzie wazne zebym mial gdzie potem spac najebany :gwizdanie: to może tym razem Miron będzie prowadził ? Ps. NA MNIE NIE LICZCIE :polew: :polew: :polew: a ja nawet jakbym chciał to nie dostanę :evil: :evil: Czego, wódki ci polejemy
-
Spoty Katowice i okolice
Jak dobrze, że jutro można pospać Bo wczoraj siedziałem do 2, a o 8:00 obudzono mnie brutalnie na rodzinne śniadanie wielkanocne
-
Spoty Katowice i okolice
a ja już sie boję tak czy siak redsów nie będzie ... :polew: ale Ty po wódce w garażu słabo wyglądałaś :gwizdanie: - bo ja głównie o Ciebie się boję Impreza garażowa to jest to
-
Spoty Katowice i okolice
a ja już sie boję Dobrze, że już po pisankach
-
Spoty Katowice i okolice
lepiej żebyś był .... bo mam pewien pomysł No to będę :naughty:
-
Spoty Katowice i okolice
Koks da znać na pewno w piątek po spocie jak już w domu będzie
-
Spoty Katowice i okolice
Ja jestem za tym piątkiem, bo następny może mnie nie być
-
Spoty Katowice i okolice
w piątek, w piątek Potwierdzam
-
Spoty Katowice i okolice
No to jeszcze kiedyś musisz do Onyx-u wpaść
-
Spoty Katowice i okolice
a mi już królu nie musi nic udowadniać ma u mnie RESPEKT :gwizdanie: czyli ze co??? wypil pięć redsów zamiast trzech ? :polew: I do tego wymiotował :>
-
Spoty Katowice i okolice
No niestety Krolu tak się utarło. Musisz nam więc udowodnić następnym razem że masz jaja, czyli nas przepić
-
Spoty Katowice i okolice
pucol ja tez mam jutro gosci dasz rade sie wyspac do popoludnia Dimek ty to jak na swój wiek masz czasem szalone pomysły, nie wyszalałeś się za młodu wystarczająco :gwizdanie: