Treść opublikowana przez gregory
-
[B5 AEB] Mój projekt - AEB dmuchane przez GT2X
Witam! Po jakimś czasie. Silnik spotkała przykra niespodzianka. Poluzowała się zębatka na wale napędzająca rozrząd itd.. . Zrobiłem tak ileś km bo się od razu nie zorientowałem. Zębatka ta powinna być mocno dociągnięta i wkręcona na kleju. Za czasów jak auto było jeszcze serią mechanik do którego odstawiałem auto prawdopodobnie tego nie dopilnował i teraz dało to o sobie znać. Zębatka po poluźnieniu stukała prawdopodobnie i ukruszyła wał. Wał nie nadaje się do dalszego użytkowania, podlega wymianie. Zębatka też trochę sklepana:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To chyba najrozsądniejsze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja cię drażnię ? ;( ;( ;( ;( :embarrassed: Nie, nie ty Adamie. Grzegorzu 3-maj się do zaś
-
Spoty Katowice i okolice
Czego ty tam na tym allegro szukasz
-
Spoty Katowice i okolice
tak musisz chodzić przy tym w samych stringach i w dodatku na rękach i co jakiś czas podskoczyć i zaklaskać inaczej nie da rady :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja cię drażnię ? ;( ;( ;( ;( :embarrassed: Nie, nie ty Adamie.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
gregor nie przejmuj sie jakos to bedzie cza z ta tragedia zyc dalej Dimek ja się wcale nie przejmuję, tylko po prostu czasem mnie coś drażni
-
Spoty Katowice i okolice
na redtube skwitował Za kogo wy go macie, Kędzior pewnie ogląda " List w butelce"
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale wy jesteście k*rwa nieczuli
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Krolu- :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
-CIE Nie chce mi się w taką dyskusję mieszać, nie ma sensu tutaj. "Tylko głupcy nie zmieniają zdania"
-
Spoty Katowice i okolice
pewnie żeś w piątek z klatą na wierzchu biegal, a nawet nie pamiętasz niebiegałem to może w tym kebabie :> Łowca mu uciekła i musiał ją gonić :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
no nawet ja ją objeżdżam - a to już chyba wstyd jest :naughty: To już byłby powód żeby się zakopać pod ziemię z 5 metrów :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Qri, ja w dwa tygodnie zrobiłem kapitalny remont silnika własnymi rękami. Dlaczego to tak długo trwa u ciebie :gwizdanie: kolektor u tokarza... patryk nie w dyspozycji meksyk i tyle BTW jakis problem do micry ?? No to nie zazdroszczę Wystawiony jesteś na cierpliwość :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Qri, ja w dwa tygodnie zrobiłem kapitalny remont silnika własnymi rękami. Dlaczego to tak długo trwa u ciebie :gwizdanie: "rezacz" Jakoś te słowo nie przypadło mi do gustu. Nie wiem wogóle kto to wymyślił, na pewno nie Ślonzok :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Qri, ja w dwa tygodnie zrobiłem kapitalny remont silnika własnymi rękami. Dlaczego to tak długo trwa u ciebie :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Keżor daje na prosto Zostawcie biednego Keżora bo się chłopak zawstydzi Mnie chodziło tylko o to, że Keżor daje na prosto bo jeździ ośką :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Dobrze, że przypomniałeś, idę do garażu po browara, ZW- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no daj mi szanse odpowiedzieć: nie chodzi mi o polityków... chodzi mi o polaków jeszcze przed wczoraj kaczory 1,5m wzrostu irasiad i te sprawy... dziś wielki opozycjonista i wielki człowieka... no o co chodzi - moim zdanie Polacy są jak chorągiewka ... skąd zawieje wiatr... Bo to jest właśnie to Polskie napinanie się i krytyka, a dziś to nie ma już znaczenia. To jest to o czym pisałem już wcześniej. Dziś tego napinania nie ma. Eeeehhh....., to młode pokolenie......, nic nie rozumie......., znów się to potwierdza.- Spoty Katowice i okolice
Keżor daje na prosto- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tak......, tak pogadajmy o d*pach lepiej bo co niektórzy i tak tego nie zrozumieją, trudno im się nawet w obliczu tej tragedii oderwać od ponurych polskich stereotypów :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 19:18_________________________________________________ a no to teraz mylisz pojęcia... bo tyle to z historii wiem... chodzi mi o hipokryzję polaków... A jeśli chodzi o ruskich- to jestem pełen podziwu zachowania Putina - choć uważałem go za wielkiego ... Krolu to chyba twoim zdaniem Polska jest krajem aktorów i wszyscy płaczą do kamery, śmiać mi się chce teraz na prawdę :> To jest właśnie ta znieczulica Koniec dyskusji.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ja jestem zrozpaczony... Szkoda ludzi no.........., na pewno jest to strata. ale nie jestem aż takim hipokrytą, żeby płakać i się ciąć.. Krolu mało wiesz o Historii A co ma hipokryzja do wiedzy nt historii? Ludzie najpierw gadali jacy Kaczyńscy są straszni, wyśmiewali się itd, a teraz ci sami ludzi wielce płaczą i lamentują. ... [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 19:05_________________________________________________Chyba, że chodzi Ci o coś innego. Tu nie chodzi o lubienie go i nie lubienie, czy o popieranie jego polityki, albo nie. Tu chodzi o Katyń sprzed 70 lat + wczorajsza tragedia i jeszcze parę innych szczegółów. Lepiej nie gadajmy o tym bo wiem, że to i tak nie ma sensu.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ja jestem zrozpaczony... Szkoda ludzi no.........., na pewno jest to strata. ale nie jestem aż takim hipokrytą, żeby płakać i się ciąć.. Krolu mało wiesz o Historii- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ja jestem zrozpaczony... Szkoda ludzi no.........., na pewno jest to strata. - Spoty Katowice i okolice