Treść opublikowana przez gregory
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Co tam Ziomy, płaczecie dalej po stracie Prezydenta?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ano działo się działo, Pucek już mi opowiedział
-
Spoty Katowice i okolice
To jest moja muzyka, która porusza mną głęboko Dash Berlin - Man on the run W sumie na czasie nawet....... :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
bo sie wyspałam :> Wyspana Baśka to wesoła Baśka [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 15:39_________________________________________________ Janusz fajny link
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Skoro "imoreza" się wczoraj udała to musiało być gruboooo A co tam było rezane na tej imorezie Arek, ale popatrz na to z drugiej strony. Wszyscy ludzie ze świata władzy i polityki są dla siebie mili, życzliwi, nie ma żadnego napinania się jak to miało miejsce każdego poprzedniego dnia, jest jedność. Jakby tak zawsze było to Polska wyglądałaby trochę inaczej dziś. To samo tyczy się kontaktów zagranicznych :gwizdanie: To żałoba mija u ciebie w trybie jakimś przyśpieszonym chyba, bo wczoraj dopiero co zginęli Ale fakt mogliby tą środę jako jedyny dzień tygodnia wykluczyć z żałoby
-
Spoty Katowice i okolice
Co ci tak wesoło?
-
Spoty Katowice i okolice
Dzień Dobry!
-
Spoty Katowice i okolice
Ten Tomek to chyba Polak mieszkający w niemczech :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
WWO-Każdy Ponad Każdym[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 02:05_________________________________________________A mnie się dzisiaj nie chce spać jakoś, dopiero co otwarłem se browarka Pewnie mnie ta katastrofa przygnębiła i mam parcie na szkło [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 02:08_________________________________________________Czemu was nie było na spocie w SG w piątek??? Ja byłem :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
I wtedy właśnie powstał Arabian Drift
-
Spoty Katowice i okolice
Kędzior jak jesteśmy przy tamtych klimatach z tamtego czasu z .de Massive Töne - Cruisen
-
Spoty Katowice i okolice
I znów musiałbym wstać Zakłócę waszą sielankową raperską epopeje i wkleje coś co dla mnie było cool w tamtych czasach :
-
Spoty Katowice i okolice
To by pewnie fajnie pukało na mojej skrzyni basowej Bose
-
Spoty Katowice i okolice
Cascada to niezła suka A tu coś odemnie. Jak dla mnie to foczka z klipu jest mega fajna:
-
Spoty Katowice i okolice
ale to prędziutko prędziutko :polew: Na jednej nodze
-
Spoty Katowice i okolice
Ja myślałem, że o avatar Krola
-
Spoty Katowice i okolice
Miłego lotu i dobrej nocki
-
Spoty Katowice i okolice
A to o avatar Kędziora chodziło :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
ale jest za bardzo ubrany :gwizdanie: :gwizdanie: To rozbierz ją
-
Spoty Katowice i okolice
Dobry pomysł Tylko kto mi pójdzie po niego do lodówki jak się wstać nie chce
-
Spoty Katowice i okolice
Kędzior dla przypomnienia: Jak sie wyrywa lachony 1/2 Kabaret moralnego niepokoju Jak sie wyrywa lachony 2/2 Kabaret moralnego niepokoju
-
Spoty Katowice i okolice
no to jak ! ...ja Cie mam uczyć ? nie no teraz próbujemy tej metody co ostatnio żeśmy ustalali wiesz - ty wyrywasz laski i później im podsyłasz mnie :polew: :polew: Kędzior podchodzisz do laski i mówisz: "how do you dou?"
-
Spoty Katowice i okolice
No nie dziwie się po tym jak molestowałeś panią Ewę ze stacji BP co mogłeś zrobić :polew: weszła taka blondynunia i mi się załączyło "aj lov ju" noi wychyliłem się i wołam ją i puszczam oczko i podrywowy tekst " chono tu niunia" niestety w pewnym momencie podczas wychylenia odziwo straciłem trochę równowagę i o mało co niewyglebiłem ciągnąc za sobą stolik :gwizdanie: ale że jestem spryciula to udało się uniknąć gleby i z pełną gracją opanowałem ruchy opierając się o stolik niestety niewiem czemu ale na lasce to wrażenia niezrobiło No ja nie wiem, niezrozumiałe czemu tak cię olała Zachowała się jak gówniara no widocznie niebyła dla mnie przeznaczona i niebyła mnie godna skoro nie odnalazła we mnie hipermena Mili faceci przeważnie przegrywają :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
No nie dziwie się po tym jak molestowałeś panią Ewę ze stacji BP co mogłeś zrobić :polew: weszła taka blondynunia i mi się załączyło "aj lov ju" noi wychyliłem się i wołam ją i puszczam oczko i podrywowy tekst " chono tu niunia" niestety w pewnym momencie podczas wychylenia odziwo straciłem trochę równowagę i o mało co niewyglebiłem ciągnąc za sobą stolik :gwizdanie: ale że jestem spryciula to udało się uniknąć gleby i z pełną gracją opanowałem ruchy opierając się o stolik niestety niewiem czemu ale na lasce to wrażenia niezrobiło No ja nie wiem, niezrozumiałe czemu tak cię olała Zachowała się jak gówniara No to Gregor Cię pojechała :polew: Baśka nie mówiła chyba do mnie :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tyś to je gość