Treść opublikowana przez gregory
-
Spoty Katowice i okolice
Ja będę
-
Spoty Katowice i okolice
Fajne foteczki, tylko jakby to większe było :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
...bo trening czyni mistrza-a chemia czyni cuda :polew: Byliśmy u Keżora w siłowni i porzucaliśmy se trochę tą sztangą, a jak się Król położył to sztanga nawet nie drgnęła ze stojaka, jakby była przyklejona
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
On chociaż umie ją poderwać ze stojaka
-
Spoty Katowice i okolice
Że co niby? Bo cię zaraz tu wypejczuję Noo, Kędzior te laski by cię onieśmieliły w piciu
-
Spoty Katowice i okolice
kolega... następny kolega... ;( ;( ;( ;( To nie była moja impreza, ja byłem tylko gościem tam :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Gorillaz - Stylo (Full Version HD Music Video Clip) - Works in All Countries
-
Spoty Katowice i okolice
hmm czy ja o czymś niewiem Ty i tak byłeś chory :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
ja też :gwizdanie: to ta ukraińska przejebana vódka I pomyśleć, że to kobiety lały
-
Spoty Katowice i okolice
Co ty nie powiesz.... :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Siemka! ściemka
-
Spoty Katowice i okolice
To moja wina, to ja go sprowadziłem na tą drogę
-
Spoty Katowice i okolice
Z 4 cylindrów np. nie można uzyskać niczego innego jak buczenia, ale 6 cylindrów wydaje już piękny dźwięk. Zwróć uwagę na konstrukcję tego wydechu
-
Spoty Katowice i okolice
ale to już do codziennej jazdy to było by za głośno mi się wydaje hehe Wydaje ci się, bo to nie jest wogóle buczący dźwięk, a całkiem coś innego niż buczący czy dudniący.
-
Spoty Katowice i okolice
Kędzior nie koniecznie musi też być doładowanie. Bo R32 brzmi podobnie to S4, a jest to wolnossący motor. Nie zapomnę jednego R32 na VW-Mania, błękitnego. Ten dźwięk na zawsze chyba utkwi mi w pamięci Filmik nie oddaje tego dźwięku nawet w połowie, ale zawsze coś:
-
Spoty Katowice i okolice
Myślałem, że będzie coś ala S4 po zmianie wydechu. Ale S4 z wymienionym wydechem brzmi nieco inaczej. Ale to na pewno przez doładowanie.
-
Spoty Katowice i okolice
Ano Siemka! Siemka! zapomniałem się przywitać :gwizdanie: i jak tam to moje padło brzęczy jak odjeżdżałem spoko czy lipa? Powiem, że spodziewałem się nieco innego brzmienia, ale to brzmienie jest całkiem fajne i na pewno zwraca uwagę, bo to już nie jest seryjny dźwięk
-
Spoty Katowice i okolice
Ano Siemka! Siemka! zapomniałem się przywitać :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Napisałeś to jak już poszedłem spać i liczyłeś na to, że nie doczytam?- [B7 ASB] A4 3,0 TDi 233ps Dpf by Patrox
Może by tak zastosować sztywniejsze elementy zawieszenia skrzyni zamiast gumowych. Poliuretan?- Spoty Katowice i okolice
no nie mogłem, tego przeżyć dlatego mam klubowicza i kropka ci załatwiłem :decayed: przyznaj się ile zapłaciłeś Fugowi Dobry kamuflaż, nawet jak będziemy o nim gadać to nie będzie wiadomo o kim dla osób postronnych- Spoty Katowice i okolice
Czy miałeś na myśli Tarnowskie Góry- [B7 ASB] A4 3,0 TDi 233ps Dpf by Patrox
I see , cos mam ostatnio problemy ze zrozumieniem tego co czytam , myslalem ze chodzi o wal ale korbowy Nie przejmuj się, ja też cały czas myślałem, że chodzi im o wał korbowy i wydawało mi się to nierealne jakoś Teraz jasne, że chodzi o wał, ale napędowy.- Spoty Katowice i okolice
To wpadniesz brudnym, nie ma to takiego znaczenia Nie zlinczują cię za to na pewno. - Spoty Katowice i okolice