Treść opublikowana przez gregory
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ten ma ciągle mało tych kiełbas
-
Spoty Katowice i okolice
To nie skóra... tylko błyszczący Latex... :sick3: co że teraz to niby się nie podoba przy ludziach a w domu to co innego biedny stan sso tyyy gadaszzzz ?!? my jesteśmy normalni Jasssne
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzień Dobry! Widzę, że szykuje się Grill Ja jestem nawet bardzo za
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobrej nocy! ja się też kładę [br]Dopisany: 30 Kwiecień 2010, 00:52_________________________________________________Na dobranoc: Lady Zgaga [szymon Majewski Show] Krolu coś dla ciebie, ty lubisz lady zgagę
-
Spoty Katowice i okolice
Dla ciebie się miejsce zawsze znajdzie [br]Dopisany: 30 Kwiecień 2010, 00:51_________________________________________________Zawijam się Narka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Diman w piątek jest spiż - wpadasz ? :naughty: nawet mi nie mow tylko smaka robisz ;( ale sobie odbije w sobote kumpel z dziewczyna z Manchesteru wpada na flaszeczke chyba nie jedna wiec nudy nie bedzie ja muszę korzystać bo się chyba ze niedługo wolność skończy a co otwierasz nie... pewna blondi pojawiła się na horyzoncie... praca mnie nie zatrzyma - dziś na 8:00 byłem pomoc kumplowi na robocie i dałem rady... :kox: Ta z którą robiłem wczoraj Dirty Dancing? Krolu ja na d*py chodzę sam bo jak ty idziesz to i tak nikomu się nie udaje żadnej wyrwać Jak tobie się uda jedną wyrwać to Krolu już będzie miał czwartą :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2010, 00:22_________________________________________________ Pucek powiem szczerze, że bez alko też się da pobawić. Przynajmniej nie jesteś śpiący tak szybko i masz więcej energii :gwizdanie:
-
FMIC vs. DSMIC - pomysły, projekty, dyskusje
OLO_GDA zabierasz się za to jak dziewica za ptaszka
-
FMIC vs. DSMIC - pomysły, projekty, dyskusje
3.0TDI, 1.8T , 2.5TDI , 2.7T , 3.0TFSI , 2.0TFSI jeden pieron Każde potrzebuje tak samo chłodzenia powietrza doładowanego.
-
Spoty Katowice i okolice
Czeczeczecze............ ść Ejjjj no wolnego chłopie wolnego Miał być tylko Kędzior + ewentualnie jakiś przybłęda. Zara się okaże, że będziemy spali piętrowo Oby facet-kobieta Kurde, a mogłem wczoraj jakieś zaprosić Keżor by się pewnie nie pogniewał
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czeczeczeczeczeczeczekolada :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: Tak poza tym to Dzień dobry!
-
FMIC vs. DSMIC - pomysły, projekty, dyskusje
Rzeczą jasną jest, że FMIC jest znacznie lepszy od DSMIC. A czemu zagraniczne projekty są przeważnie robione na DSMIC? Bo za granicami Polski przepisy oraz przeglądy samochodów są o wiele bardziej rygorystyczne i wiele aut z FMIC nie przeszłoby po prostu przeglądu. Wyobraźcie sobie minę pracownika TUV, który zobaczy zmodyfikowaną lub podciętą belkę zderzaka Wyrzuci auto wraz z właścicielem tego auta ze stacji kontroli i jeszcze opi***oli Sam ostatnio się trochę nasłuchałem od znajomego o przeglądach aut w Austrii. Wiedziałem, że są rygorystyczne, ale i tak zdziwiłem się mocno, to są fanatycy By the way, robi się duże OT, może by tak wydzielić osobny temat: "DSMIC kontra FMIC" ??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie [br]Dopisany: 28 Kwiecień 2010, 19:04_________________________________________________ dokładnie trzeba się bawić - pieniądze szczęścia nie dają Pieniądze szczęścia nie dają, ale to co można se za nie kupić
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Podjedź na spota w piątek na Arenę, posłuchamy. Słuchanie nic nie kosztuje. Poza tym zapytaj w dziale technicznym [br]Dopisany: 28 Kwiecień 2010, 18:50_________________________________________________ na podróz bedzie :gwizdanie: teraz jeszcze cza zarobic na jakis browar na urodziny w czerwcu Co za skromność Zawsze się tak odpowiada
-
Spoty Katowice i okolice
Gregor wynajmiesz mi kawałek podłogi w twoim namiocie? nom chyba że się Bulczas nademną zlituję i on mnie weźmie :gwizdanie: Mogę ci udostępnić jakieś miejsce noclegowe, ale nie wiem czy będziesz chciał bo namiot jest trochę jakby to powiedzieć obciachowy To taki stary jak kiedyś były z materiału i z rurkami, prawdziwy old school
- Spoty Katowice i okolice
-
[B7 ASB] A4 3,0 TDi 233ps Dpf by Patrox
Albo z Q7 6.0 tdi, tylko nie wiem czy się zmieszczą: http://allegro.pl/item987453332_intercooler_interculer_audi_q7_6_0_tdi_v12.html Noo, takie coolery to już powierzchnię mają nie najgorszą
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
szkoda, że do nas nie pasuja A myślisz, że spod kołpaka byłoby je widać? :naughty: Krolu, no chyba że zapodasz jakieś 19" wtedy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
szkoda, że do nas nie pasuja A myślisz, że spod kołpaka byłoby je widać?
-
Spoty Katowice i okolice
No i oczywiście mój znany pakiet włóczykij (śpiwór i jasiek) który i tak zawsze mam w aucie :>
-
Spoty Katowice i okolice
Ja się piszę na pierwszy termin na razie 01.05 . Jak dalej będzie to zobaczymy, może drugi też. Mam rozumieć, że zabieram ze sobą namiot, bo jak się napiję to trza gdzieś polec
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Fakt, zrobiłem na nim jakieś 80.000km [br]Dopisany: 28 Kwiecień 2010, 10:08_________________________________________________No, ale faktem jest też, że wydałem teraz trochę siana na odnowienie silnika, a teraz parownik i te dwa wydatki musiały się akurat spotkać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
K*rwa parownik gazowy mi się posypał Nowy 750zł
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzień Dobry!
-
Spoty Katowice i okolice
Dzień Dobry!
-
[B7 ASB] A4 3,0 TDi 233ps Dpf by Patrox
Jak już chcesz eksperymentować: http://www.re5pect.pl/index.php?products=product&prod_id=343 lub http://www.re5pect.pl/index.php?products=product&prod_id=344