Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gregory

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gregory

  1. Ile mają lat? Zresztą nie ważne :polew: no nie ważne, bo na takiego starego dziada nie polecą takie panny szukają młodych z jędrnym ciałem Tak se to tłumacz
  2. Ile mają lat? Zresztą nie ważne :polew: czy to ważne.... jakby coś to znowu ściemnisz :gwizdanie: :gwizdanie:
  3. Pucek, już to powtórzyłeś 5 raz. Każdy słyszał że nigdzie nie jedziesz
  4. Ile mają lat? Zresztą nie ważne :polew: razem więcej niż Ty To ile ich będzie? Jak dwie to jeszcze przeżyję
  5. kiedy się w tym upewniłeś ? Pewnie wtedy kiedy się do niego przystawiał jeden chłopczyk na disco, a on nic nie poczuł <gregory> Co?? gregory, ja się nie przystawiać do facetów, ja byc 100% samcem homofobem
  6. Ile mają lat? Zresztą nie ważne :polew:
  7. kiedy się w tym upewniłeś ? Pewnie wtedy kiedy się do niego przystawiał jeden chłopczyk na disco, a on nic nie poczuł
  8. Noo, tokarnia jest ponoś
  9. :kox: :gwizdanie: wpadacie ? i reszta ? no ja nie wiem, bo Pucek coś wspominał o stadzie samców i geju, więc nic tam po mnie :gwizdanie: Co racja to racja
  10. :kox: :gwizdanie: wpadacie ? i reszta ? A jest u ciebie spanie? (BEZPIECZNE)
  11. :kox: :gwizdanie: ale to robimy jakies konkret deklaracje?? bo znów gdybamy.. Hola hola...., nie jesteśmy na uczelni, nikt tu nie będzie żadnych deklaracji składać
  12. Mecz u Miszki to znaczy mega bania a można tańczyć na dywanie albo macie jakieś dyski w poblizu ? po meczu można iść na miasto, w sumie ja tu nie melanżuje w Tychach ale coś się wymyśli, knajpy i balety są Ja pier**le :doh1: Miszka nic mów już nic więcej, bo jeszcze się skuszę i zaś kasa wyleci z portfela
  13. Mecz u Miszki to znaczy mega bania
  14. Co tam jak tam? Kto się jutro na disco wybiera?
  15. Ja się trochę znam, bo co
  16. Witam! A ja się zastanawiałem czy dziś wpaść na spota, ale jak przeczytałem ostatnie 3 strony to chyba jeszcze zaniżę frekwencję :gwizdanie: Do tego ta niepewna pogoda, nie można być pewnym czy ci po łbie nie będzie lało i czy nie będzie się trzeba zbierać pod Forum. Dziś to tam chyba tylko Guregoru i Miron będą Smacznego hamburgiera wam życzę :> @Pucek ja wczoraj tankowałem PB 98 u mnie na stacji S i płaciłem 4,62 za litr :gwizdanie: Zdjęcia rachunku nie będę ci wklejał bo chyba mi wierzysz. Poza tym to zmień tą sieć komórkową, bo k*rwa nie idzie Noo ten Civic niezły, ale w sumie to jest subaru z kawałkiem blachy z Hondy. Gość ma praktycznie Subaraka. Tyle dobrze, że to dwa Japońce, bo jakby tak spód subaraka dać do jakiegoś Audi to już byłaby profanacja. Koleś w tej Suondzie w końcu może poczuć moc.
  17. No nic spadam nyny Do juterka.
  18. Dziś dzwoniłem do gto i powiedział, że auta czekają jakieś u niego na strojenie, a nie może stroić bo trasę [1] mu zalało, rzeka płynie przez drogę krajową. http://www.se.pl/wydarzenia/kronika-kryminalna/mandat-za-budzenie-zony_139791.html :polew:
  19. http://www.se.pl/wydarzenia/kronika-kryminalna/mandat-za-budzenie-zony_139791.html :polew:
  20. A nie najgorzej, choć mogłoby być lepiej Zależy do czego. Jak do jazdy na co dzień to APU i AEB będą się podobnie spisywać. Ale i tak ja wybrałbym AWT, AVJ bo mają pełną elektronikę. Zdrowiej dla ciebie. Najlepiej to mieć podłączone kablem. Ja nie potrzebuje jeszcze w domu fali. I tak już pełno ich w powietrzu Apropo imprez. Nie prędko będzie można znów w Zielonej impreze zorganizować ;( http://www.mmsilesia.pl/10428/2010/5/18/powodz-w-kaletach-zalane-domy-ewakuowani-mieszkancy-zdjecia--wideo?category=news
  21. Bry! A ja znów nie dotarłem na spocik. Rano był plan dotrzeć :gwizdanie: Miszka wybacz. Zrobimy ten gaz w piątek, jak wpadniesz do Gliwic, albo w następny wtorek.
  22. Ten to ma wyobraźnię :gwizdanie: ej jak wszystkie używki to wszystkie :naughty: Jassne, jasne. Pożartować można. Ale ty u kurewki nie byłeś nigdy no nie... po pierwsze żal kasy... a po drugie to jakoś tak dziwnie... nie wiedział bym jak się do tego zabrać... co mam jej powiedzieć - ściągaj gacie ? ja jestem romantyczny itp mnie nawet osiedlowe puszczalskie nie kręcą... To ona by ci pierwsza gacie ściągnęła bez gadania [br]Dopisany: 18 Maj 2010, 00:06_________________________________________________Spadam. Dobrej nocy
  23. Ten to ma wyobraźnię :gwizdanie: ej jak wszystkie używki to wszystkie :naughty: Jassne, jasne. Pożartować można. Ale ty u kurewki nie byłeś nigdy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.