Treść opublikowana przez gregory
-
Spoty Katowice i okolice
i ta tabliczka na ścianie :> kędzior coś Ty z ta koszulą zrobił że taka mokra ? Pod dystrybutorem stanął dostał z kałuży Szczęście w nieszczęściu, że dałeś z kałuży jak już szliśmy z powrotem. Bo jakbyśmy szli tam to raczej byśmy nie weszli do środka :>
-
Spoty Katowice i okolice
Ja się ewakułuję z tąd, lecę do wyrka Panie i Panowie Wyśpijcie się po tym hardcorowym weekendzie
-
Spoty Katowice i okolice
i ta tabliczka na ścianie :> kędzior coś Ty z ta koszulą zrobił że taka mokra ? Pod dystrybutorem stanął
-
Spoty Katowice i okolice
Przyznał się sam
-
Spoty Katowice i okolice
Stabilizator napięcia 7812: http://www.swistak.pl/a4215978,STABILIZATOR-NAPIECIA-7812-MA7812-LM7812-12V.html#
-
Spoty Katowice i okolice
to akurat jest prawda :kox: ejj Pucek jak mi jebłe* to mnie bolą plechy do tej pory.. A Miszka jak zapodał z kałuży to do tej pory spodnie mam mokre
-
Spoty Katowice i okolice
Jak będę koło sklepu elektronicznego w T.G. to ci to kupię.
-
[B6 AVJ] Bardzo proszę o analizę logów
Temp. trzyma bo jest 90st. Wsadź ori wtryski i zrób nastawy podstawowe sterownikowi to zobaczysz jak auto pojedzie. Przypuszczam, że lepiej.
-
Spoty Katowice i okolice
Na TVN leci Cobra, chciałbym mieć taki drążek zmiany biegów
-
Spoty Katowice i okolice
Ale zapewne wczoraj słyszeli gdzie była impreza :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Maj 2010, 21:50_________________________________________________ o curwa ja już sie mogę wyprowadzać ... Powtórzę się , kolejna miejscówka spalona. :polew: ;( Baśka nie smuć się to taki głupi żarcik. Na pewno nie będzie źle. Nie chce nic mówić, ale to chyba Kędzior jest najgłośniejszą osobą na imprezach, u Keżora też się darł. Trza by mu następnym razem jakiś tłumik do ust włożyć
-
Spoty Katowice i okolice
o curwa ja już sie mogę wyprowadzać ... Powtórzę się , kolejna miejscówka spalona. :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
A mi się ostatnio coraz bardziej wkręca ten klip, niezły jest:
-
Spoty Katowice i okolice
Very very HOT la dupencja
-
Spoty Katowice i okolice
A ja zostawiłem 4-ro pak żywca u Krola w aucie ;( Pewnie mi go nie podwiezie mimo, że ma Diesla :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
no i kolejna miejscówka spalona Rozwaliło mnie hasło wypowiedziane z pełną powagą przez Miszkę, " Spiża się raczej nie da spalić" A ja myślę, że jednak się da. Jak przy wejściu będą wisiały nasze zdjęcia z podpisem "tych typów nie wpuszczamy" to będzie znaczyło to, że dokonaliśmy niemożliwego [br]Dopisany: 09 Maj 2010, 19:37_________________________________________________ To Monika w niego pierdyknęła znowu :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
dojebana fota , ale z nas Za tydzień kolejna..... Rozhuśtamy tą budę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Parówki Chyba cię jeszcze trzyma
-
Spoty Katowice i okolice
Krolu Keżorowi, Miszka Krolowi, na końcu łańcuszka Kędzior wszystkich dyma, a między nimi wszystkimi La Parówka :polew:
-
[B6 AVJ] Bardzo proszę o analizę logów
Masa powietrza się zgadza, turbo ładuje wzorowo. Tylko zapłony mi się nie podobają, kiedy świece wymieniałeś? A co do tego w pierwszym pości, że nie czuć mocy i duże spalanie to kiedy się to zaczęło. Bo jeśli po wymianie wtrysków to nie ma się co dziwić, silnik jest zalany paliwem i nie pojedzie tak jak powinien, a co za tym idzie będzie palic więcej.
-
Spoty Katowice i okolice
Mam weź się przyznaj jej ile masz lat staruchu [br]Dopisany: 09 Maj 2010, 17:55_________________________________________________ Mam ma 601 i reszta mu się rozmazała Wcale nie bo 505
-
Spoty Katowice i okolice
Ta scena mnie rozpierdziela na maxa :polew: Tarzam się po ziemi Miszka ty jesteś mega gość
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
Dziękuję, odbiorę to jako komplement :> Choć wiem, że to nie o mnie chodzi, a o innych giejków, z Krolem na czele
-
Spoty Katowice i okolice
Ja mówiłem o mojej mieścinie, nie o twojej Coś mi głupiego wpadło do głowy żeby "dynamicznie" podjechać pod zamknięte barierki przejazdu kolejowego. Nie liczyłem się jednak, że tam jest piach na asfalcie. Powiedzmy, że pedał zaterkotał i wyrobiłem się na cm
-
Spoty Katowice i okolice
Noo miałeś głupawkę nie powiem Dzięki wariaci, oby tak dalej [br]Dopisany: 09 Maj 2010, 17:05_________________________________________________ Tu się nie ma co śmiać, po drodze do domu miałbym la kraksa... i to w mojej mieścinie już