Treść opublikowana przez gregory
-
[B6 AVJ] Bardzo proszę o analizę logów
Seria ma 0,6Bar w Peaku, a normalnie ładuje 0,5 opadające tak do 0,3-0,35Bar.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zapomniałeś dodać: "po soczystej jajecznicy" :> na teflonie :polew: No właśnie: Teflon to nie wszystko, ale jajecznica bez teflonu to h*j
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zapomniałeś dodać: "po soczystej jajecznicy" :>
-
Spoty Katowice i okolice
Ja jestem przyjezdny, więc co ja tam mogę, najwyżej przyjechać :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Ostatnia scena tego filmiku, pod kołderką. Prawie jak Kędzior i Stan :polew: Jarek po trupach do celu - Wojewódzki rapuje
-
Spoty Katowice i okolice
Mi też wszystko jedno gdzie, najważniejsze żeby wogóle się coś odbyło. Wy jesteście miejscowi to dogadajcie się jakoś, co za miejscówka bo znacie teren . Ja przyjadę Problemem jest jedynie spanie po zakrapianym grillu :gwizdanie: Chyba, że bezalko..
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
eeeeeeeee tam - żadna walka - zaczekajcie aż dostanie normalnego przeciwnika Mirek Pudzian się dopiero uczy, to jest nowicjusz, więc nie wiem czego by od niego wymagać, żeby wyszedł na ring i rozwalił kogoś dwoma strzałami? :gwizdanie: Moim zdaniem to i tak dobrze, że mimo że jest to najsilniejszy człowiek na ziemi to wytrzymał tą walkę i wygrał bo walczył z kimś kto ma wiele walk za sobą i doświadczenie na ringu :gwizdanie: Piwko na balkonie i w słoneczku :drool:
-
Spoty Katowice i okolice
Jakbyście ostatnio byli ciszej to może by i grill był :gwizdanie: A pogoda jest. Ty już wiesz jak się to robi gejku, nie?? Szczerze, na pewno nie będzie zmiany planów :gwizdanie: Miejscówka spalona.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
BRY! Pudzian dał mimo wszystko radę :gwizdanie:
-
[B6 AVJ] Bardzo proszę o analizę logów
Maniusiek, bez sensu jest logowanie seryjnego auta na większych wtryskach, bo na logach wychodzą głupoty. Czas wtrysku skrócony, korekcje lambdy duże.... itd. Wsadź seryjne wtryski, zrób nastawy podstawowe sterownikowi silnika i wtedy zrób logi.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć! robolu, takim robolem to można być
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czy ja wiem czy to mniejsze zło. Nie chcę zamartwiać cię, ale warto się zastanowić gdzie jest ta upalona cześć elektrody :gwizdanie: Jeśli została w komorze spalania to jeszcze wszystko możliwe, jeśli wyleciała w wydech to znów wirnik turbo byłby narażony. Tak jak pisałem nie chcę martwić, może po prostu elektroda się upaliła wyleciała z komory spalania przez zawór, przeleciała jakoś przez wirnik turbiny i poleciała w tłumiki.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Moje auto na pewno nie wystartuje w Kamieniu Śląskim niestety Tuning silnika jest jak lokata z wysokim ryzykiem. Przypuszczam, że będę znów tylko jako widz. Co do grilla to fajnie by było jakby się odbył, przydał by się reset!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja spadam spać, jutro też jest dzień i trza rano wstać
-
Spoty Katowice i okolice
Witka! Chciał Poldkiem zakręt zebrać na pełnej pipce
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dalej mam z tego polew :polew: jesteś THE BEST [br]Dopisany: 03 Maj 2010, 23:24_________________________________________________teraz już poważnie spadam spać bo wiem że czeka mnie jutro przesrany dzień w robocie... odwiedziny Wyższego Urzędu Górniczego i PIPu aaa potem nie na spota do SK tylko na fuchę cały tydzień do bani ehhhh No toś se dzień wybrał na krótkie spanie Jutro kontrole :gwizdanie: Ale ja też się nie mam lepiej, kiedyś od tego mojego auta chyba osiwieje Szkoda gadać. Nic się nie pytajcie nic nie mówcie eeehhhhhhh......... Narka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
I wida teraz różnice poziomów... między Kamieniem a Bemowem... W sumie to na Bemowie tego 25.04 nie było jakoś czegoś mega nadzwyczajnego. Na finale Gecko Cup tak owszem były super zmodyfikowane fury z tego linku co Mirek wkleił. Ale jak będzie SSS w Kamieniu to poziom też będzie dobry [br]Dopisany: 03 Maj 2010, 23:20_________________________________________________A ty Pucek co tu jeszcze robisz? Jutro będziesz miał oczy na zapałkach :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no caly 1000 zł tak, z jednym zerem więcej Taaaaaaak, chybaś ocipiał- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Apropo. W tym samym dniu w którym było 1/4 Mili w Kamieniu Śląskim odbywały się zawody Gecko Cup na Bemowie. Tutaj parę fotek z Bemowa 25.04 od znajomego: http://picasaweb.google.com/113499513562651150519/GECKOCUPBEMOWO2010?feat=content_notification#- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to nie dlatego, nikt nie moze za kolkiem usiasc :gwizdanie: A to takie z was pijaki tak A tak!- Spoty Katowice i okolice
Pucek [br]Dopisany: 03 Maj 2010, 13:34_________________________________________________ Od strony Skoczowa raczej- Spoty Katowice i okolice
Nie, nie. Gwoździe to tylko wysypuję na specjalne okazje, normalnie jest czysto :polew:- Spoty Katowice i okolice
Tam gdzie nie leje to śmierdzi gnojem i ten smród odgania nawet deszcz już dawno nic nie śmierdzi poczekaj jak Cie odwiedzę, jak akurat będą nawozić pola :> Tylko wyczyść se opony jak będziesz wyjeżdżać z Rybnika i nie nawieź mi tego gnoju do mnie- Spoty Katowice i okolice
Tam gdzie nie leje to śmierdzi gnojem i ten smród odgania nawet deszcz - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE