Treść opublikowana przez gregory
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Znowu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chyba raczej dobry wieczór To z przyzwyczajenia, ja mam wieczór koło pierwszej... To też rano masz chyba po 10-tej :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chyba raczej dobry wieczór
-
Spoty Katowice i okolice
A Pudziana oglądaliście? :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Giełda odbyła się normalnie dziś. Ja nie mam. Ja się chyba wybiorę tam jutro jednak, zaryzykuje. Też spadam Dobrej nocy. Ps. Dzwonił Krolu i Baśka do mnie, jednak idą w miasto A mieli nie iść. Jakbym wiedział, że będą aż tak imprezować to bym pojechał do Miszki no bylismy w awangardzie :gwizdanie: No i jak, było awangardowo? Ja pamiętam małego zgona w Bukowinie To był jeden z moich zgonów w którym zachowałem mega klasę i było mega za***iście W przeciwieństwie do zgona na trzaskaniu szkła u sąsiadki po którym była mega la masakra Po tym trzaskaniu miałem wstręt do wódki na grillu u Mega masa Keżorka Rozumiem, że za tydzień w piątek spot, a po spocie Spiż a w niedzielę Kamień Krolu, nie wiem czy pamiętasz, ale wczoraj przez telefon mówiłeś mi że się nawalimy w przyszły weekend
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
daruj sobie... :gwizdanie: jak na normalnych drogach jest wody w ciul to na tej extra giełdzie będzie jedno wielkie jezioro :gwizdanie: Byłem na giełdzie i giełda odbywała się normalnie, tyle że budują tam estakadę i połowa dotychczasowego parkingu nie ma po prostu. Witaj Damianie w naszym pięknym słonecznym kraju :> Cieszę się, że już wróciłeś cały zdrowy i jednym kawałku
-
Spoty Katowice i okolice
Ja nie mam. Ja się chyba wybiorę tam jutro jednak, zaryzykuje. Też spadam Dobrej nocy. Ps. Dzwonił Krolu i Baśka do mnie, jednak idą w miasto A mieli nie iść. Jakbym wiedział, że będą aż tak imprezować to bym pojechał do Miszki
-
Spoty Katowice i okolice
Pany macie jakieś info o giełdzie gliwickiej, czy jutro będzie? Bo mam zamiar się tam wybrać po parę tajli, a Mario mówił że ponoś zalana
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ma ktoś pewne info. o giełdzie, czy jutro będzie i czy będą hadlować czy zalana?
-
Spoty Katowice i okolice
to sie przyjrzyj fotce No dobra, foto szop zrobi wszystko Dopiero dziś to zauważyłem, wczoraj nie widziałem tego znaczka.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wybiera się ktoś jutro na Giełdę do Gliwic ? Zastanawiam się czy jechać, czy się opłaca, bo ostatnio jak byłem do się zraziłem bo ceny były kosmiczne. Mam tam kilka tajli do kupienia.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Krolu teraz ogląda mecz w towarzystwie klubowiczów i panny D. :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Nie ma czegoś takiego jak Audi Crafter Ja pier**le, co wy bierzecie że macie taką wyobraźnie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wiem jak wyglądał Krolu jak dopadł moją fure , normalnie jakby usiadł na rakiecie to już widze jak wsiada do Skapola A3ki Obstawiam dzwona Bezpieczniej byłoby mu od razu doradzić wspawać klatkę bezpieczeństwa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Najwyżej weźmiemy jakiś namiot ogrodowy walniemy na nim logo A4-klubu i będziemy kibicować pod przykryciem A ty będziesz łoił wszystkie mocne ośki A Krolu od jakiegoś czasu ma chrapkę na coś mocniejszego przecież
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Może Krolu zaatakuje :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Maj 2010, 21:52_________________________________________________ Mirek im będzie gorsza pogoda tym masz więcej szans
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Za tydzień Kamień
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Co tam na spcie ostatnim Mirek? Ja miałem do wyboru, jechać do SG, albo skończyć robotę którą zacząłem, no i z racji że padało i bardzo dużo ludzi się wykruszyło to zostałem przy robocie :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
z czego sie smiejesz To nie jest Audi Crafter tylko VW-Crafter :doh1: Chyba dwa Recaro :gwizdanie: Keżor nie pamiętasz...? Ale Ja też bym pocycował @Miszka- woli wyjaśnienia, bo miałem dać jeszcze znać. Nie miałem dziś neta przez 3/4 dnia tak jak mówiłem przez tel. i nie byłem w stanie doczytać co kto planuje, kto jak jedzie, kto gdzie zostaje i jak długo :gwizdanie: Dopiero teraz doczytałem. Ja mam do ciebie 70km. Nie jestem żadnym wielkim fanem piłki nożnej, że tak powiem :gwizdanie: Do Tokarni bym poszedł miałem nawet dużą ochotę i to mnie motywowało, żeby jechać 140km Ale nikt z was nie wiedział czy wogóle pójdziecie :gwizdanie: No nic nie udało się spotkać, ale może następnym razem. Yo! Ziom!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja miałem jedną leżącą ori, ale Pucek przyjechał i ją zabrał. Rezocz jedyn
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
To ja jutro też dam znać do południa co i jak A teraz też spadam, jutro też jest dzień- Spoty Katowice i okolice
Miszka mnie chodziło o spanie w sensie, czy będzie się można gdzieś kimnąć, bo przy meczyku czy w knajpie wiadomo wypije się jakiegoś browarka i wtedy samochodem już nie wrócę do chaty :gwizdanie: a (BEZPIECZNE) to był żart :>- Spoty Katowice i okolice
Pucek, już to powtórzyłeś 5 raz. Każdy słyszał że nigdzie nie jedziesz aaa i tak będziecie wydzwaniać :gwizdanie: żebyś Ty w desperacji w środku nocy nie wydzwaniał, jak do Miszki dojechać W nocy przynajmniej nie zaśpi jak wtedy rano :> dobra dobra :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Pucek, już to powtórzyłeś 5 raz. Każdy słyszał że nigdzie nie jedziesz aaa i tak będziecie wydzwaniać :gwizdanie: żebyś Ty w desperacji w środku nocy nie wydzwaniał, jak do Miszki dojechać W nocy przynajmniej nie zaśpi jak wtedy rano :> - Spoty Katowice i okolice