Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gregory

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gregory

  1. Chyba raczej dobry wieczór To z przyzwyczajenia, ja mam wieczór koło pierwszej... To też rano masz chyba po 10-tej :gwizdanie:
  2. Chyba raczej dobry wieczór
  3. A Pudziana oglądaliście? :gwizdanie:
  4. Giełda odbyła się normalnie dziś. Ja nie mam. Ja się chyba wybiorę tam jutro jednak, zaryzykuje. Też spadam Dobrej nocy. Ps. Dzwonił Krolu i Baśka do mnie, jednak idą w miasto A mieli nie iść. Jakbym wiedział, że będą aż tak imprezować to bym pojechał do Miszki no bylismy w awangardzie :gwizdanie: No i jak, było awangardowo? Ja pamiętam małego zgona w Bukowinie To był jeden z moich zgonów w którym zachowałem mega klasę i było mega za***iście W przeciwieństwie do zgona na trzaskaniu szkła u sąsiadki po którym była mega la masakra Po tym trzaskaniu miałem wstręt do wódki na grillu u Mega masa Keżorka Rozumiem, że za tydzień w piątek spot, a po spocie Spiż a w niedzielę Kamień Krolu, nie wiem czy pamiętasz, ale wczoraj przez telefon mówiłeś mi że się nawalimy w przyszły weekend
  5. daruj sobie... :gwizdanie: jak na normalnych drogach jest wody w ciul to na tej extra giełdzie będzie jedno wielkie jezioro :gwizdanie: Byłem na giełdzie i giełda odbywała się normalnie, tyle że budują tam estakadę i połowa dotychczasowego parkingu nie ma po prostu. Witaj Damianie w naszym pięknym słonecznym kraju :> Cieszę się, że już wróciłeś cały zdrowy i jednym kawałku
  6. Ja nie mam. Ja się chyba wybiorę tam jutro jednak, zaryzykuje. Też spadam Dobrej nocy. Ps. Dzwonił Krolu i Baśka do mnie, jednak idą w miasto A mieli nie iść. Jakbym wiedział, że będą aż tak imprezować to bym pojechał do Miszki
  7. Pany macie jakieś info o giełdzie gliwickiej, czy jutro będzie? Bo mam zamiar się tam wybrać po parę tajli, a Mario mówił że ponoś zalana
  8. Ma ktoś pewne info. o giełdzie, czy jutro będzie i czy będą hadlować czy zalana?
  9. to sie przyjrzyj fotce No dobra, foto szop zrobi wszystko Dopiero dziś to zauważyłem, wczoraj nie widziałem tego znaczka.
  10. Wybiera się ktoś jutro na Giełdę do Gliwic ? Zastanawiam się czy jechać, czy się opłaca, bo ostatnio jak byłem do się zraziłem bo ceny były kosmiczne. Mam tam kilka tajli do kupienia.
  11. Krolu teraz ogląda mecz w towarzystwie klubowiczów i panny D. :gwizdanie:
  12. Nie ma czegoś takiego jak Audi Crafter Ja pier**le, co wy bierzecie że macie taką wyobraźnie
  13. wiem jak wyglądał Krolu jak dopadł moją fure , normalnie jakby usiadł na rakiecie to już widze jak wsiada do Skapola A3ki Obstawiam dzwona Bezpieczniej byłoby mu od razu doradzić wspawać klatkę bezpieczeństwa
  14. Najwyżej weźmiemy jakiś namiot ogrodowy walniemy na nim logo A4-klubu i będziemy kibicować pod przykryciem A ty będziesz łoił wszystkie mocne ośki A Krolu od jakiegoś czasu ma chrapkę na coś mocniejszego przecież
  15. Może Krolu zaatakuje :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Maj 2010, 21:52_________________________________________________ Mirek im będzie gorsza pogoda tym masz więcej szans
  16. Co tam na spcie ostatnim Mirek? Ja miałem do wyboru, jechać do SG, albo skończyć robotę którą zacząłem, no i z racji że padało i bardzo dużo ludzi się wykruszyło to zostałem przy robocie :gwizdanie:
  17. z czego sie smiejesz To nie jest Audi Crafter tylko VW-Crafter :doh1: Chyba dwa Recaro :gwizdanie: Keżor nie pamiętasz...? Ale Ja też bym pocycował @Miszka- woli wyjaśnienia, bo miałem dać jeszcze znać. Nie miałem dziś neta przez 3/4 dnia tak jak mówiłem przez tel. i nie byłem w stanie doczytać co kto planuje, kto jak jedzie, kto gdzie zostaje i jak długo :gwizdanie: Dopiero teraz doczytałem. Ja mam do ciebie 70km. Nie jestem żadnym wielkim fanem piłki nożnej, że tak powiem :gwizdanie: Do Tokarni bym poszedł miałem nawet dużą ochotę i to mnie motywowało, żeby jechać 140km Ale nikt z was nie wiedział czy wogóle pójdziecie :gwizdanie: No nic nie udało się spotkać, ale może następnym razem. Yo! Ziom!
  18. Ja miałem jedną leżącą ori, ale Pucek przyjechał i ją zabrał. Rezocz jedyn
  19. To ja jutro też dam znać do południa co i jak A teraz też spadam, jutro też jest dzień
  20. Miszka mnie chodziło o spanie w sensie, czy będzie się można gdzieś kimnąć, bo przy meczyku czy w knajpie wiadomo wypije się jakiegoś browarka i wtedy samochodem już nie wrócę do chaty :gwizdanie: a (BEZPIECZNE) to był żart :>
  21. Pucek, już to powtórzyłeś 5 raz. Każdy słyszał że nigdzie nie jedziesz aaa i tak będziecie wydzwaniać :gwizdanie: żebyś Ty w desperacji w środku nocy nie wydzwaniał, jak do Miszki dojechać W nocy przynajmniej nie zaśpi jak wtedy rano :> dobra dobra :gwizdanie:
  22. Pucek, już to powtórzyłeś 5 raz. Każdy słyszał że nigdzie nie jedziesz aaa i tak będziecie wydzwaniać :gwizdanie: żebyś Ty w desperacji w środku nocy nie wydzwaniał, jak do Miszki dojechać W nocy przynajmniej nie zaśpi jak wtedy rano :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.