Treść opublikowana przez gregory
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Taak, poszukać tego koksa i spuścić mu w****dol Tym razem Diman zaczyna, Kaśka kończy, bo inaczej zaś trza będzie uciekać [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 18:58_________________________________________________ Czy ja o czymś nie wiem :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
w ogóle jakiś taki szeroki na tej fotce jestem :kox: Siłownia ci dała...
-
Spoty Katowice i okolice
Witka Kato! Ta fota z BT jest dowalona, dalej mam z niej polew [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 18:00_________________________________________________Nikt nie pisał, że graliście w bambingtona: http://picasaweb.google.pl/100998428604636548236/A4KlubKatowickiGrill8062010#5480521540891599458 Ania ta niegrzeczna dziewczynka coś tam męczy :> http://picasaweb.google.pl/100998428604636548236/A4KlubKatowickiGrill8062010#5480522360737317954 Miszka robi to co najbardziej lubi: http://picasaweb.google.pl/100998428604636548236/A4KlubKatowickiGrill8062010#5480523544885708530 Anka masz jeszcze włosy http://picasaweb.google.pl/100998428604636548236/A4KlubKatowickiGrill8062010#5480524030294226674 Krolu pisał, że nie ma bąbli http://picasaweb.google.pl/100998428604636548236/A4KlubKatowickiGrill8062010#5480527037544864178 Nie mogło mnie być na wczorajszym grillu, to przynajmniej trochę po-komentuję i się ponabijam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
bo jeszcze mojej machiny nie widzieli i dlatego :polew: Zapewne A ja nawet nie wiem czym się teraz wozisz, bo jakieś szwingle z Dimanem robicie :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jeśli chodzi o Kamień, to na mnie wrażenie zrobił ten Lotus Elise- "Hondata" i Porsche Turbo. Nie sądziłem, że seryjne porsche jest w stanie tak ruszać z miejsca i tak łoić. No ale konstruktorzy nowego Porsche turbo o to powoli zaczynają dbać, aby auto za tyle pieniędzy mające tyle koni sprawdzało się też na ćwiartce, a nie było gnębione przez jakieś wydumki. To nowe porsche ma opcję "kontrola ciągu" i "launch control"- procedurę startową, aby z jak największym impetem i jak najsprawniej ruszyć i się odpychać. Powoli takie opcje jakie były dostępne jedynie w wyczynowych komputerach silnikowych aut tuningowanych będą seryjnie wprowadzane do seryjnych luksusowych mocnych aut Potem fajnie jechał "The Truck", nie jestem pewny, ale gość bodajże z Białorusi, jeszcze to Eclipse, Golf II VR6T Sajmona.[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 17:20_________________________________________________ Ale jak na rodzinnego avanta to i tak daje rade No trza pamiętać, że to auto waży 2200kg i ma napęd na 4 koła, tak więc 700KM to nie wszystko. Ale jeśli kogoś na to stać to jest to super szybkie auto do jazdy na codzień, a na autostradzie pewnie trudno mu znaleźć przeciwnika równego sobie Z tego co słyszałem, to Niemcy nazywają nowe RS6 autostradowym killerem. A na torze zaś się wogóle nie sprawdza, bo jest mocno podsterowne.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Szału nie robi :gwizdanie: Za ciężkie bydlę.[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 17:03_________________________________________________ ...zimno zle ,ciepło zle :doh1: To samo se dzisiaj pomyślałem w połowie dnia jak mi słonko nap***ało po plecach a trza było pracować 32st. w cieniu ponoś w radiu mówili :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Słyszałem właśnie, że w PL nalęgło się kupę tych padalców, że nawet nie idzie na dworze posiedzieć
-
Spoty Katowice i okolice
Wszyscy na spocie i grillu ;(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jasne - chciałbym [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 12:45_________________________________________________S6 B7 diesel A może koleś kręcący ten filmik zobaczył jakoś znaczek S na zaciskach hamulcowych, z tyłu ledy. Dodał 2+2 i wyszło = S6 Bystrzacha nie ma co :> A więc Mirek te blaszki jednak coś dały wybierasz sie moze dzisiaj do kato i tak będzie tyle ludzi,ze :gwizdanie: (padam po robocie) walne bronka na rozluznienie Mówisz do rzeczy!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Sprawdź czy nie wypadła pojedyńcza wtyczka kompresora co idzie do pasa przedniego. siema jak tam w pracy nie mecza cie za mocno Hejka! Po pierwszym dniu za wiele nie można wywnioskować, ale z mojego przeczucia wynika, że aż tak źle w samej robocie nie będzie. Po prostu trza robić, nie można się opierdzielać... Jedyne co to hotel mam niby fajny bo nowo wybudowany, ale warunki do wypoczywania "idź pan w h*j" Zobaczymy jak długo będzie mi się tu chciało zostać. Trza się coś odkuć za brak roboty w ostatnim czasie i kryzys :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 19:51_________________________________________________Mirek, zadałem sobie trud aby znaleźć tego Lotusa co tak wymiatał w Kamieniu. Nie łatwo było go znaleźć, bo projekt nie jest jako tako opisany. Lotus ma moc na dzień dzisiejszy 500KM i wagę ~800kg. Silnik Hondy(czyli wysoko kręcący się) o pojemności 2.4L + T (Garrett GT35r). Kiedyś Lotus był wolnossakiem z mocą 240KM i już robił czasy 12,1 ET i czas na torze Poznań 1,47s. Lotus ma napęd na tylnią oś. Jak widać RWD rullez, bo i przy mocy 500KM i napędzie na jedną oś wymiata i robi 11,081. Ja słyszałem nawet o 10-tce Lotusa. Tutaj kilka fotek lotusa: http://maciekevo.carbonmade.com/projects/2143457#6 Filmik: Nie ma więc dziwne, że przejechał koło ciebie jakbyś stał w miejscu.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam, Servus Sprawdź czy nie wypadła pojedyńcza wtyczka kompresora co idzie do pasa przedniego.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bry! To Spiż dziś nie wypali rozumiem..... :gwizdanie: Czyli tylko spot.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja też mykam do wyra bo jutro nowy dzień
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobra dobra, górniku Dalej mam w oczach tego jumbojeta stojącego przed Dimanem i wymac**jącego ręką Ale serio było już groźnie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mówisz jakbyś to już kiedyś zrobił :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No i nadrobiłem Co do dzisiejszego spamu to mega ubaw Ale wczoraj to nie było za wesoło. Dimek następnym razem proponuję założyć okulary nim się zdecydujesz do kogoś wyskoczyć Bo patrząc na tego koksa ze wczoraj to te szczawiki co do nas wyskakiwały w Mega klubie to były na serio szczawiki. Co impreza to szczebel wyżej :gwizdanie: Proponuje wyluzować, bo za niedługo na strefie to będziemy robić wyścigi, ale na wózkach inwalidzkich :polew:
-
[ALL B6] Jak oszukać checka sprawności żarówek po usunięciu halogenów
Nie wiem czy jesteś bardziej za pan brat z elektroniką, ale czy wiesz jakich rozmiarów byłby rezystor 55Wat-owy? Napisałem o wstawieniu rezystora w sensie tego jakby nie włączać halogenów. Bo najprostszym druciarskim sposobem mała moc rezystora wystarczy aby komputer nie wykrył przerwy. Jednak nie będzie to funkcjonować przy włączonych halogenach bo rzecz jasna rezystor się przepali.
-
[B6 BFB] Gwiżdze turbo od ok 4000obr/min.
moja nówka sztuka też miała poprzeczny luz- jest potrzebny do wytworzenia poduszki olejowej do smarowania Dokładnie, nawet nowe turba mają niewielki luz poprzeczny, a nie powinny mieć żadnego luzu wzdłużnego. Trzeba pamiętać o rozszerzalności cieplnej. Jakby ośka wirnika była całkiem na sztywno to by się zatarła jak się turbo rozgrzeje.
-
[B6 BFB] Gwiżdze turbo od ok 4000obr/min.
Szrot nie szrot, ale 1,5Bar dmuchała jeszcze w Peaku. Ale strach było jeździć z wirnikiem który miał aż takie luzy. Wracając do tematu to w turbach występuje luz zarówno wzdłużny jak i poprzeczny i nie jedynie w szrotach.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mozna spokojnie zostawic bo ja na takich jezdze, a jak auto na nich wyglada to mogles nie raz zobaczyc Gregor, a masz jakies seryjne sprezynki na warsztacie :?: Na warsztacie. hehe... Ja mam tylne seryjne sprężyny leżące, przednie w sumie też mam seryjne leżące, ale przednie wolałbym sobie zostawić w razie W, bo mam 1BE założone sprężyny do standardowych amorków i jakby coś było nie tak to zawsze będę miał opcję powrotu do standard. Tylne mogę oddać. Mam też amortyzatory 1BE, ale w kiepskim stanie i nadają się jedynie do regeneracji, a czy to ma sens i się opłaca....? To nie wiem.
-
[ALL B6] Jak oszukać checka sprawności żarówek po usunięciu halogenów
Może to być sprawa zmiany kodowania sterownika po prostu. Musiałbym sprawdzić czy zwiera się ta opcja w kodowaniu, jak będę miał chwilę.
-
[B6 BFB] Gwiżdze turbo od ok 4000obr/min.
Bzdura! Wirnik może mieć zarówno luz wzdłużny jak i poprzeczny.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobrej nocy panowie. Fotki zostawiam se na jutro do obejrzenia Wyglądają na profi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
-30 to tak już spoko i można by na upartego seryjne amory zostawić, ale ja se obiecałem że już nic nie wkładam do A-czwórki :gwizdanie: Ps. "Gulik" -
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No na to co on tam pod maską ma to wcale bym się nie zdziwił jakby trzasnął wysoką dychę