Treść opublikowana przez gregory
-
Spoty Katowice i okolice
ewentualnie czika bom :polew: Wuja Dan
-
Spoty Katowice i okolice
Koks Gliwicki Koks mega mas Katowicki Mateusz-APeUsz-eLPeGejusz-Kilofeusz Hardcore Fighter Gejosław Guru Gulik Kto tam jeszcze?
-
Spoty Katowice i okolice
No to jest nas już trzech, aaaaaaaaaaaaaaa nie sorry nie policzyłem jeszcze Kędziora, on na pewno też nie dotykał
-
Spoty Katowice i okolice
Tutaj też ciepło, ale teraz coś zaczęło se kropić
-
Spoty Katowice i okolice
Znaczy, że jak chciałeś mnie teraz obrazić? lekko zdenerwować wujka takim płytkim tesktem nie wku... nie zdenerwujesz :gwizdanie: eLPeGejusz chyba sam nie wie co to znaczy, bo na to słowo nawet Wikipedia nie ma wytłumaczenia
-
Spoty Katowice i okolice
Prawy człowieku Q-rwa chciałem iść na rower, a tu zaczęło kropić z nieba No to psssssyt...
-
Spoty Katowice i okolice
Znaczy, że jak chciałeś mnie teraz obrazić?
-
Spoty Katowice i okolice
No i wrócił napinacz :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
że ma duże piersi to od razu silikon.... :gwizdanie: Hehehehe, Powiedz jeszcze, że to naturalne To chyba ktoś wziął "luft plompe" i je napompował ja tam na wygląd nie patrze, liczy się wnętrze i charakter :gwizdanie: Tak to najważniejsze
-
Spoty Katowice i okolice
że ma duże piersi to od razu silikon.... :gwizdanie: Hehehehe, Powiedz jeszcze, że to naturalne To chyba ktoś wziął "luft plompe" i je napompował [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 13:38_________________________________________________ ja bym tam nie pogardził :decayed: Znaczy no wiesz, no z braku laku..... bueheheh Silikon nie silikon ale jaka radocha i ile zabawy .... :gwizdanie: nom i to się rozumie ziommm że silikon beee ? a jakby taka przed Puckiem stanęła to by się posikał z wrażenia Czemu przed Puckiem, jego tu nie ma :gwizdanie: to przed wujkiem gregorym Co ty Pucek przecież działa na kobiety jak tabletka ekstazy, kobiety przy Pucku miękną, sam mi opowiadał A może ściemniał, kto to wie :>
-
Spoty Katowice i okolice
ja bym tam nie pogardził :decayed: Znaczy no wiesz, no z braku laku..... bueheheh Silikon nie silikon ale jaka radocha i ile zabawy .... :gwizdanie: nom i to się rozumie ziommm że silikon beee ? a jakby taka przed Puckiem stanęła to by się posikał z wrażenia Czemu przed Puckiem, jego tu nie ma :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
ja bym tam nie pogardził :decayed: Znaczy no wiesz, no z braku laku..... bueheheh
-
Spoty Katowice i okolice
Sensation White jest teraz 3 lipca Szkoda, że jest jak jest i nie mogę pojechać.[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 13:21_________________________________________________ Wujek ale za to mega fajne :kox: Żaden silikon nie jest fajny, to sztuczny cyc!
-
Spoty Katowice i okolice
Mega silikony [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 13:16_________________________________________________ Kawałek też fajny, niczego sobie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
prosto on coś pisze ja coś piszę i znów on po czym ja zmieniam zdanie i kasuję swój :gwizdanie: Myslalem, ze gej guru cos podzialal :gwizdanie: :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja się też piszę za tydzień Ps. To jednak żeście nie pojechali do Spiża, ale Pipki :laghing2:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
co Ty gadasz ona było o 3 klasy wyżej widziałęm to w jej oczach i pewnie gdyby nie to że już jestem zajęty to bym się z nią umówił na 100% tak wypukał byś ją w najbliższej bramie - taka porządna była :naughty: i tu się mylisz kolego, już Ci to powiedziałęm, że oceniasz ludzi po wyglądzie a Ona była porządna Miszka się zna, Miszka wie, Miszka umie patrzeć, no przynajmniej jak jest trzeźwy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:good: :good: Pardonne-młaaaaaaaaaa Noooo... Trzymaj poziom trzymaj poziom bo takich hamów tu jest milion... :polew: Ten jest dobry raz sie przejechal za kółkiem Audi i juz tu rzadzi Tak , ale mi to super jazda z pijanym kaleką na pokładzie... :polew: :polew: ale ja pilem tylko na jedna noge To o jedną za dużo... :polew: jedną noge i dwa kije.... Mario masz szczęście, że tu Pucka nie ma Bo Pucek by się cię na pewno czepiał
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
http://motonews.pl/forum/?op=fvt&t=167688&c=132&f=25
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pisze się "znali"
-
Spoty Katowice i okolice
Lepiej regulamin poczytajcie, żeby nie było tak jak w Zatorze, że koleś się nieźle wku**ił
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć starszyzno! Co to taki zarobiony jesteś?
-
[B5 AEB] Moje home made rezane 1.8T LPG
Cóż miało powiedzieć moje 1.8T -260 konne jeżdżące na lpg do odcinki. Dziś takie moce to nie aż taki wielki problem, bo podzespoły gazowe są coraz to wydajniejsze i dopracowane Wykres fajny, ale trza było z hamować jeszcze na PB to byłoby porównanie, bo tak to nie ma z czym porównywać. Ja wam załatwię za 800zł sztuka i to z logami, sprawdzeniem AFR po, a jak grupowo to pewnie jeszcze taniej. Tylko musicie przyjechać na Śląsk do porządnego tunera
-
[ALL B6] Jaki FMIC pod 2.7BiT + zderzak S-line?
Dokładnie, dwa boczne nie zastąpią centralnego, a jak już cokolwiek robić to moim zdaniem coś co ma sens i do porządku. Bo mogę się założyć, że po jakimś czasie, jak już się najeździsz B6 2.7T widząc jaki potencjał ma ten motor zapragniesz modów, a mając FMIC jedna rzecz będzie już z głowy, gdzie w tym wypadku tych DSMIC z RS4 już by brakło, albo chodziły by na granicy wydajności Było już o tym nie raz. Te coolery się gotują przez to, że nie dostatecznie je powietrze przedmuc**je, nawet z nadkolami z RS4.
-
[ALL B5] KOLEKTOR WYDECHOWY Z NIERDZEWKI ZA 385 PLN
Siemka! No więc kolektor z aukcji to po prostu prawdopodobnie chińczyk, żaden rodzynek, bo wyprodukowano go pewnie w ilości miliona sztuk i poszli na ilość. Wątpliwości budzi nie tyle nierówna odległość kanałów, bo ori żeliwniak też ma kanały nierównej długości, ale zejście się kanałów. Strumień spalin nie jest skierowany prosto do turba, a spaliny obijają się o siebie częściowo wytracając energię która mogłaby napędzić wirnik turbosprężarki, a dopiero potem wpadają do turba. Reasumując zakładając taki kolektor celem jest poprawa warunków pracy silnika. W tym wypadku niewiele się ona poprawi. Pogorszyć się może i jakoś nawet nie pogorszy, choć kto to wie, jak taki kolektor zacznie pękać... . Ja mam swój kolektor na sprzedaż którego wyspawałem i jeździłem na nim na GT2X. Średnica 42mm, nad zejściem się spalin pracowałem dość długo, do tego jest już przetestowany, nie pęka, nic się z nim nie dzieje Kolektor jest p&p.