Treść opublikowana przez gregory
-
Spoty Katowice i okolice
BRY!! Co w tym śmiesznego :gwizdanie: Cena? Ciekawe jakbym mojego sprzedawał ile musiałbym se za niego policzyć :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale się mocno trzymają tych szelek http://picasaweb.google.pl/skokispadochronowe.org/Czerwiec2010#5482977988518933538 http://picasaweb.google.pl/skokispadochronowe.org/Czerwiec2010#5482978944931749410 Nie no ogólnie miazga dla mnie te skoki Trza by kiedyś spróbować. Ile wogóle kosztuje taki sport, taniej niż tuning? Całe szczęście masz eLPiGi
-
[ALL B6] Jaki FMIC pod 2.7BiT + zderzak S-line?
I to jest to o czym pisałem Nikt nie wie co będzie w przyszłości wchodząc w 2.7T Ja pier**le, toż to genialny pomysł :> Mało skomplikowany i Stock-owy
-
Spoty Katowice i okolice
I bez rejestracji :> A co na to Policja :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Yes-tem, ale aktywny dzień Nie ma to jak być zmęczonym, zadowolonym i robić wieczorne Pssssyyyt!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
białego prześcieradła? myślisz że ja chodzę z aparatem? takie widoki zostawiam tylko dla siebie Dokładnie, jak nagrywasz lub robisz fotki to połowa wrażeń które mogłeś sam mieć ci umyka [br]Dopisany: 27 Czerwiec 2010, 11:04_________________________________________________Dobra ja spierdalam na rower, bo fajna pogoda Seeya!
-
Spoty Katowice i okolice
Grisza, to na eksa ją 0 5 litra jednym duszkiem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ehhhh..., poczciwe 1.8T Najmocniejsza seryjnie wersja 1.8T , 4x4, auto dla faceta aby cieszyło, dla przyjemności
-
Spoty Katowice i okolice
bo reszta pękała Ze śmiechu? Bo nie wiem jak pękała no jasne że ze śmiechu jak niemogłeś dogonic 1.6 No wiesz trudno dogonić kogoś, kto jedzie w wyścigu poprzedzającym mój własny wyścig :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
bo reszta pękała Ze śmiechu? Bo nie wiem jak pękała
-
Spoty Katowice i okolice
cały odcinek z gazem w podłodze
-
Spoty Katowice i okolice
No co, tak jak na gokartach. Przez to ci tak fajnie szło, bo czułeś się jak w swoim
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 19:00_________________________________________________dobra zwijam sie na impreeee (bez alkocholowa) Nie opij się tam
-
Spoty Katowice i okolice
no ja też tak robie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: A co nie masz na paliwo Czy 2km przed celem musisz już zacząć hamować, bo inaczej byś nie wyhamował? [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 19:03_________________________________________________ no ja też tak robie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: ale nie myl pojęć - ty rozluźniasz nogę bo masz ciągle pedał gazu wbity w podłogę żeby to twoje power 1,6 coś jechało - a jak wiadomo od tego noga cierpnie :decayed: No co ty, on 2km przed celem sięga już w dół żeby tą cegłę z pedału gazu ściągnąć :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wszyscy do kościoła na wieczorną mszę poszli na 19:00
-
Spoty Katowice i okolice
Z tym studzeniem to nie ma katastrofy. Ja się również nauczyłem, że ostatnie 2km jadę bardzo spokojnie, potem z 15...20 sekund wolne obroty i można wyłączać.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Coś ty na parafie przyszedł?
-
Spoty Katowice i okolice
silnik :thumbdown: co już chcesz zmieniać?? Lapszym silnikiem od 3.0 jest 3.2 to taki jak w R32. Ale jeśli auto ma służyć jedynie żonie to, to 3.0 jedynie zagazować, bo będzie wpierdzielało dużo paliwa, szczególnie w mieście. Do kobiety to ja bym polecał się zatrzymać na 2.0TDI i ewentualnie potem zchipować go jakbyś chciał sam se kiedyś nim pojeździć, to te 170 dieslowskich kucy będzie.
-
Spoty Katowice i okolice
A to o czym mamy gadać, że masz fajne kołpaki? Nie wiedziałem że masz wstręt do jajecznicy...
-
Spoty Katowice i okolice
niedała nam tego od czuć w Zatorze :gwizdanie: :polew: ale ładne ma włosy :> No nie no. A jajecznicy nie jadłeś?? nie no jajka w sumie dobrze "ubiła" :gwizdanie: Noo, aż się piana zrobiła
-
Spoty Katowice i okolice
niedała nam tego od czuć w Zatorze :gwizdanie: :polew: ale ładne ma włosy :> No nie no. A jajecznicy nie jadłeś??
-
Spoty Katowice i okolice
To jakaś budżetowa wersja czy w Sosnowcu to normalne? to najnowszy mod jesli chodzi o goląbki :gwizdanie: dokładnie można powiedzieć że są porezane Krolu no to jak to Ania ci jeszcze nie zrobiła obiadu?? Anka umie zająć się jajkami, niech ci jajecznicę zrobi noo ciekawe stwierdzenie Co masz na myśli?
-
Spoty Katowice i okolice
To jakaś budżetowa wersja czy w Sosnowcu to normalne? to najnowszy mod jesli chodzi o goląbki :gwizdanie: dokładnie można powiedzieć że są porezane Krolu no to jak to Ania ci jeszcze nie zrobiła obiadu?? Anka umie zająć się jajkami, niech ci jajecznicę zrobi
-
Spoty Katowice i okolice
To jakaś budżetowa wersja czy w Sosnowcu to normalne? to najnowszy mod jesli chodzi o goląbki :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
To jakaś budżetowa wersja czy w Sosnowcu to normalne?