Treść opublikowana przez gregory
-
Spoty Katowice i okolice
Ja bym chciał trafić taki tyłeczek piłką, to bym go przepraszał i całował z godzinę(co najmniej) YouTube - Broadcast Yourself.
-
Spoty Katowice i okolice
haaaaaaaaaa a u nas nie leje ale jest chłodno także też nici z pogori byście chcieli co tydzień leżeć i d*py oglądąć :gwizdanie: BINGO!
-
Spoty Katowice i okolice
BRY!! Ziomy Ale pogoda Nastawiałem się na wylegiwanie na piasku a tu leje od wczoraj
-
Spoty Katowice i okolice
zapraszamy Gdzie mnie zapraszasz, na flaszeczkę. Wezmę kilka moich koleżanek i wpadnę. Aż same się proszą
-
Spoty Katowice i okolice
qr**, ale nudy
-
Spoty Katowice i okolice
Powiedz, że jeszcze w słonku To pewnie w dwóch jeden klucz kręciliście [br]Dopisany: 23 Lipiec 2010, 14:42_________________________________________________ Stan, co ty co chwila narzekasz na robotę? Każda robota jest męcząca :gwizdanie: No chyba, że ma się taką robotę jak Pan Adam od kabli
-
Spoty Katowice i okolice
Jak tam nasze koszulki mr. A-rek? Przyznaj się kto dostanie bonus za pierwsze trzy przelewy? jutro maja byc wszystkie gotowe masz ochote na bonus :?: nr konta masz Ahhhh, ręka rękę myje :>
-
Spoty Katowice i okolice
Jak tam nasze koszulki mr. A-rek? Przyznaj się kto dostanie bonus za pierwsze trzy przelewy?
-
Spoty Katowice i okolice
Do roboty byście się wzięli, a nie na forum siedzieć Piątek to normalny dzień roboczy :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mistrzowie Drugiego planu 1:28 Dziadek Diman w roli mistrza drugiego planu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano ciezko pogoda mnie wykancza dzisiaj bylem za lublincem na takim malym daszku gdzie byly duze attyki jakies 1.40m wiec w srodku tego daszku nie dalo sie dychac a i slonce ochlody nie dawalo wiec wyjebany jestem jak cholera ale jeszcze jutro i impra Wierze ci stary Lekko to mają się jedynie ci z klimatyzowanych biurach
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cze Dimek jak żyjesz?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wychodzi na to, że gliwickie to tylko Miron :polew: :polew: :polew: Człowieku, jest lato rozumiesz..... Gliwickie oszołomy mają co innego do roboty niż siedzenie na forum :beer1: :polew:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2010, 19:40_________________________________________________ A ja mam już dziś weekend
-
Zbieram zamówienia na t-shirt DOPE
Poziek, jak tak szybko udało ci się policzyć, że akurat 9-13 koszulek byłoby prawdziwe DOPE?? Ale pewnie wziąłeś pod uwagę liczbę zalogowanych na forum, odjąłeś od tego liczbę klubowiczów i podzieliłeś przez średnią przyrostu naturalnego ludności Polski i wyszło 9-13 :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
BRY!! Ty też poczułeś miętę do starszej motoryzacji
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć pracy! [br]Dopisany: 21 Lipiec 2010, 18:39_________________________________________________Tak przypuszczałem, że macie coś wspólnego z koksem "Jastrzębska Spółka Węglowa jest największym producentem węgla koksowego w Europie"
-
Spoty Katowice i okolice
U nas każdy przeca tak ma. Do tego szyby przyciemnione na zielono i różowe felgi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witamy na nowym serwerze Serio? nie poczułem
-
Spoty Katowice i okolice
]pogoda dojebaanaaa w końcu można odetchnąć i normalnie pracować Krolowi to nie pasuje, bo on cały dzień nic nie robi, a lubi jak za oknem świeci słonko :> A tym co muszą pracować to pasuje Dowalone
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Melduję się
-
Spoty Katowice i okolice
Wczoraj było dość aktywnie nad jeziorkiem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
BRY!! Ale dzisiaj rano obudziłem się wypoczęty Fakt pogody nie ma dzisiaj nad wodę i raczej nie będzie bo ma się kisić cały dzień tak. Wczoraj nie narzekaliśmy na pogodę
-
Spoty Katowice i okolice
Z rana! Właśnie wybiera się gdzieś ktoś dziś nad jakieś jeziorko, ja bym podjechał i się popluskał Jakby co to mój kom. ma Keżor to piszcie do mnie, to podjadę. Bo chyba mnie na forum nie będzie już dziś
-
Spoty Katowice i okolice
Kto tu jest niby Gliwicki? [br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 20:04_________________________________________________Aha.... Krolu i Pucek, już czaje
-
Spoty Katowice i okolice
No to wypad :ranting1: :polew: