Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gregory

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gregory

  1. Ja bym chciał trafić taki tyłeczek piłką, to bym go przepraszał i całował z godzinę(co najmniej) YouTube - Broadcast Yourself.
  2. haaaaaaaaaa a u nas nie leje ale jest chłodno także też nici z pogori byście chcieli co tydzień leżeć i d*py oglądąć :gwizdanie: BINGO!
  3. BRY!! Ziomy Ale pogoda Nastawiałem się na wylegiwanie na piasku a tu leje od wczoraj
  4. zapraszamy Gdzie mnie zapraszasz, na flaszeczkę. Wezmę kilka moich koleżanek i wpadnę. Aż same się proszą
  5. qr**, ale nudy
  6. Powiedz, że jeszcze w słonku To pewnie w dwóch jeden klucz kręciliście [br]Dopisany: 23 Lipiec 2010, 14:42_________________________________________________ Stan, co ty co chwila narzekasz na robotę? Każda robota jest męcząca :gwizdanie: No chyba, że ma się taką robotę jak Pan Adam od kabli
  7. Jak tam nasze koszulki mr. A-rek? Przyznaj się kto dostanie bonus za pierwsze trzy przelewy? jutro maja byc wszystkie gotowe masz ochote na bonus :?: nr konta masz Ahhhh, ręka rękę myje :>
  8. Jak tam nasze koszulki mr. A-rek? Przyznaj się kto dostanie bonus za pierwsze trzy przelewy?
  9. Do roboty byście się wzięli, a nie na forum siedzieć Piątek to normalny dzień roboczy :gwizdanie:
  10. Mistrzowie Drugiego planu 1:28 Dziadek Diman w roli mistrza drugiego planu
  11. siemano ciezko pogoda mnie wykancza dzisiaj bylem za lublincem na takim malym daszku gdzie byly duze attyki jakies 1.40m wiec w srodku tego daszku nie dalo sie dychac a i slonce ochlody nie dawalo wiec wyjebany jestem jak cholera ale jeszcze jutro i impra Wierze ci stary Lekko to mają się jedynie ci z klimatyzowanych biurach
  12. Cze Dimek jak żyjesz?
  13. wychodzi na to, że gliwickie to tylko Miron :polew: :polew: :polew: Człowieku, jest lato rozumiesz..... Gliwickie oszołomy mają co innego do roboty niż siedzenie na forum :beer1: :polew:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2010, 19:40_________________________________________________ A ja mam już dziś weekend
  14. Poziek, jak tak szybko udało ci się policzyć, że akurat 9-13 koszulek byłoby prawdziwe DOPE?? Ale pewnie wziąłeś pod uwagę liczbę zalogowanych na forum, odjąłeś od tego liczbę klubowiczów i podzieliłeś przez średnią przyrostu naturalnego ludności Polski i wyszło 9-13 :polew:
  15. BRY!! Ty też poczułeś miętę do starszej motoryzacji
  16. Cześć pracy! [br]Dopisany: 21 Lipiec 2010, 18:39_________________________________________________Tak przypuszczałem, że macie coś wspólnego z koksem "Jastrzębska Spółka Węglowa jest największym producentem węgla koksowego w Europie"
  17. U nas każdy przeca tak ma. Do tego szyby przyciemnione na zielono i różowe felgi
  18. Witamy na nowym serwerze Serio? nie poczułem
  19. ]pogoda dojebaanaaa w końcu można odetchnąć i normalnie pracować Krolowi to nie pasuje, bo on cały dzień nic nie robi, a lubi jak za oknem świeci słonko :> A tym co muszą pracować to pasuje Dowalone
  20. Wczoraj było dość aktywnie nad jeziorkiem
  21. BRY!! Ale dzisiaj rano obudziłem się wypoczęty Fakt pogody nie ma dzisiaj nad wodę i raczej nie będzie bo ma się kisić cały dzień tak. Wczoraj nie narzekaliśmy na pogodę
  22. Z rana! Właśnie wybiera się gdzieś ktoś dziś nad jakieś jeziorko, ja bym podjechał i się popluskał Jakby co to mój kom. ma Keżor to piszcie do mnie, to podjadę. Bo chyba mnie na forum nie będzie już dziś
  23. Kto tu jest niby Gliwicki? [br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 20:04_________________________________________________Aha.... Krolu i Pucek, już czaje
  24. No to wypad :ranting1: :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.