Treść opublikowana przez gregory
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: Ten ołówek jest cool Do dziś takie robią, ale bardziej sztuczne bo plastikowe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no kultowy model bedzie ci dlugo sluzyl Kultowy fon i kultowy samochód Audi C....
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Myślałem raczej o takim: http://www.wrocek.pl/foto/pokaz/2072/1 Pasowałby do namiotu oldschool-owego
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zgubiłem wczoraj :wallbash: Jutro jadę wyrabiać duplikat karty SIM i muszę se jakiś inny telefon spatrzeć
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zamiast nam do d*py nakopać, to możesz jutro na strefie w polu kartofli nakopać, to będą jeszcze pieczone kartofle do kiełbaski Wyżyjesz się i będzie co jeść, przyjemne z pożytecznym
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wpadaj nie wyglupiaj sie nastepny co na spotu nie jezdzi tez laske poznales LPG zdrożało o 4 grosze [br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 23:30_________________________________________________ kiedy to było :gwizdanie: ale teraz tył mam niżej A co poszliście z Baśką na kompromis i założyłeś tylko tył
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wpadnij, pogadamy, pościgamy się, objadę cię. Fajnie będzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Why?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć! ujki [br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 22:30_________________________________________________Jak tam frekwencja, kto się pisze jutro na spota. Może by jakiś grill, ponoś ma być ciepło Albo może Summer House Music? http://www.hotparty.pl/summer-house-music-2010-impreza-w-plenerze-26-06-2010-impreza-7380.html Ktoś się wybierze, bo ja chętnie, ale jak będzie ekipa. Może prosto ze spota?
-
[B6 AVJ] 1.8T sam gaśnie i dopiero po kilku sekundach można odpalić - 3 błędy
Nie rozumiem jednego. Wymieniał ci mechanik rozrząd to praktycznie ściągnął pasek i założył nowy, więc ustawienie jakby co tyczy się jedynie zależności wał-wałek wydechowy, bo rozumiem że wałki nie były wyciągane z głowicy w jakimś tam celu?
-
[B6 AVJ] 1.8T sam gaśnie i dopiero po kilku sekundach można odpalić - 3 błędy
Trza sprawdzić ustawienie rozrządu, czujnik halla i czujnik obrotów na wale, ten co jest pod filtrem oleju. No i porządne Vag-owanie.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Co słychać w wielkim mieście?
-
Spoty Katowice i okolice
:blink: 3:47
-
Spoty Katowice i okolice
A w MAcu tyją
-
[B5 AEB] Dwa ECU w jednym aucie. czy to możliwe?
Niewiedzę rozwiałaby jedna osoba jakby się tu wypowiedziała :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Dwa ECU w jednym aucie. czy to możliwe?
Szczerze wątpię, żeby w sterowniku było zapisane kilka pełnych wersji softu sterującego silnikiem. Być może kodowaniem pod różne modele czy skrzynie biegów przełącza jakieś poszczególne części softu. Jakby tak było że przełączało by się między pełnymi wersjami softu to np. w Audi A6 z silnikiem 2.7T wystarczyłoby tylko przekodować sterownik na Audi S4 i już miało by się 264KM zamiast 230. Ale tak nie jest
-
Spoty Katowice i okolice
Myśl pozytywnie
-
Spoty Katowice i okolice
dojebane :kox: tez sobie takie zrobię :kox: :kox: Na prawym przednim błotniku, będzie pasowało postaram się nie zapomnieć zabrać Twojej kurtki na spota no raczej .... chyba chciałaś napisać bardzo proszę nie drażnij się ze mną Ty lepiej uważaj bo Miszka cię jeszcze potraktuje z patyka :bicz3: jak te laski na plaży w Toksie Joke owcourse [br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 20:23_________________________________________________ Oby to było tylko jakieś nieporozumienie elektroniki. Skrzynia szarpała wcześniej coś, czy płynnie jechała? Swego czasu mój Tiptronic powiedział papa i ewakuował się z tego świata.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pozdrów Łatka :>
-
[B5 AEB] Dwa ECU w jednym aucie. czy to możliwe?
Na pewno nie. Piggy back działa zupełnie inaczej To o czym piszecie to po prostu zmiana kodowania sterownika silnika. Inne kodowanie np. ma silnik V6, inne R4 itd..
-
Spoty Katowice i okolice
Jeśli świecą się wszystkie biegi na wyświetlaczu to skrzynia weszła w tryb awaryjny. Trza kompa podłączyć i sprawdzić co jej nie pasi.
-
[B5 AEB] Mój projekt na modyfikacje
Na seryjnej po chipie i wydechu 157,6 g/s, po zmianie obudowy i wtrysków na większe 116.7 g/s, po zmianie turbiny 133,2 g/s. Nie logowałem kanalu 13, co tam jest? Chętnie zloguję żeby się dowiedzieć czegoś [br]Dopisany: 08 Sierpień 2010, 22:59_________________________________________________ Z moich obliczeń wynika, że jeśli masz poprawny AFR to przy tej masie powietrza zasysanego powinieneś mieć 208KM. Jeśli zostawiłbyś seryjną obudowę przepływki to przepływka pracowałaby na pograniczu zamknięcia się, bo moja ori przepływka AEB zamknęła się przy 178g/s , a twoja mierzyłaby 174g/s. Zloguj kanał 14 i 15 razem, pod pełnym obciążeniem. Wiesz jak się robi logi @ Poziek No tak, wydaje się że każdy projekt chyba na tym forum ma swoje jakieś mroczne tajemnice :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Dwa ECU w jednym aucie. czy to możliwe?
Tylko jaki to ma sens w dupowozie :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
No, trudno by mi było uwierzyć, że ty tam po trzeźwemu [br]Dopisany: 08 Sierpień 2010, 20:13_________________________________________________ Zapłać mi rachunek za neta