Treść opublikowana przez gregory
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ano jestem. Zimowy czas nastaje powoli to i ludzie na forum zaczynają siedzieć. Choć na brak roboty i zajęć nie narzekam :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
LOL
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kurde eSe sam kiedys szukalem, ale w koncu jakos sie poddalem Pucek powiedz mi lepiej co tak ostatnio polubiles ikonke co oczami przewraca Zostało mu od obserwowania sztygara czy się zbliża, wtedy trzeba robić
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jestem w drodze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gregory [br]Dopisany: 14 Październik 2010, 21:28_________________________________________________ bo pracuję na dwie zmiany no wlasnie pierwsze slysze cos mi sie nic nie chwaliles rozumiem ze niebawem fure zmieniasz Seves Ja nie zmieniam, A4 zostaje Przynajmniej na razie [br]Dopisany: 14 Październik 2010, 21:49_________________________________________________Teraz nie wiem kogo się tyczyło to zmienianie fury :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobry Wieczór po pracy
-
[B6 AVJ] Czarna mamba Q @ GT28RS
Łykasz?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chcesz nam przez to powiedzieć, że prowadzisz podwójne życie :gwizdanie: Cześć Gure, jak tam heble przypalone zaś ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek zbrojarz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
luz blus jak po szychcie....szychcie ? :gwizdanie: eee w normalnej robocie dosyć spoko, przeżyłem dziś zderzenie pociągów :> nigdy do czegoś takiego nie doszło, ale wszyscy cali Mam nadzieję, że nie jechaliście w 18-tu :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
luz blus jak po szychcie....szychcie ? :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć hujku co leszczu :gwizdanie: Jajco
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Lepsze jest 2.5TDI R5 ze starego A6, robiły po 500 tyś Ale wiadomo nikt nie będzie przeca swapa robił [br]Dopisany: 13 Październik 2010, 20:32_________________________________________________ Cześć hujku
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No ja też już po robocie dłubany AFF :rolleyes: :rolleyes: [br]Dopisany: 11 Październik 2010, 20:31_________________________________________________p.s który to już węgierski projekt wklejany tutaj... co w tym kraju się dzieje :slina: Mandziary działają, ale robią to z dużym zaangażowaniem i radością, no i bawią siętym, a to najważniejsze moze i bym postawil ale nie wiem kiedy sie zobaczymy bo sie nie chce skonczyc ta delegacja zakichana :gwizdanie: no i oczywiscie sie przywitam z wieczorka po robocie To gdzie to walczysz, na jakim froncie Dimek? Mnie się podoba Launch Control Widzę, że Sajmon dopracowuje swoje Vr6, wydech przeniósł do tyłu znów czy to jakiś starszy filmik? Ten też jest fajny
-
[B6 AVJ] Czarna mamba Q @ GT28RS
dlatego trzeba trzymać do końca , zapłacić AC i czekać az ktoś ci w dópe za***ie lub w bok Jeśli auto w które ładujesz ~20k zł lub ~30 jest drugim autem do zabawy, to warto to bardzo dobrze przemyśleć co włożyć i jak zmodzić aby miało zapas i nigdy auta nie sprzedawać, jeździć na zloty, bawić się nim itd.., chyba że ktoś się zakocha na jakimś zlocie itp. i odpowiednio zapłaci Ja myślę, że jak się wybiera auto do modzenia w którym się samemu zakochało to nie ma się potrzeby go szybko sprzedawać Bo nawet stara miłość nie rdzewieje
-
[B6 AVJ] Czarna mamba Q @ GT28RS
Dokładnie w tym jest cały sęk. Jeśli ktoś chciał już na początku coś odzyskać z modyfikacji i posprzedawał wszystkie seryjne graty to faktycznie mija się z celem kupowanie zaś na nowo seryjnych gratów i robienie serii, ale jak te graty leżą na półce w garażu jak u mnie to ma sens
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A co ty tam robisz, zostałeś Euro Deputowanym? A nie czasem poranek kojota @ Bulik nic się nie chwalisz na forum BuliJoe - DRAG PROMO 2009. - XPROVID Films. A tu taki projekt :>
-
[B6 AVJ] Czarna mamba Q @ GT28RS
Tylko kto chciałby dać za Golfa prawie 130 kafli :> Wątpię, że to sprzedają. Dlatego napisałem jak wyżej. Ktoś kto miał dobrze modzone auto i wpakował w nie 15k+ zł, a potem chciał się go pozbyć itp. wie o co kaman.
-
[B6 AVJ] Czarna mamba Q @ GT28RS
Za darmo to nie, ale za cenę prawie serii Takie życie Realia są takie, że jak będziesz sprzedawał to radzę wszystko wyciągnąć, zrobić z auta golasa i sprzedać go po cenie normalnego B6. A po-rozsprzedawać tajle kanałami racing-owymi czy tuningowymi, ale na to trzeba mieć czas, cierpliwość i chęci, wtedy można więcej nieco odzyskać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
O której to tam jest?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja nie wiem, będę tam w sumie przejeżdżał, ale nie wiem o której godzinie. Jak się tak trafi, że akurat około 18-tej to podjadę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam! Dawno mnie tu nie było w sumie :gwizdanie: Tak, więc nie mogę powiedzieć żebym był na bieżąco ze Śląskimi
-
[B6 AVJ] Czarna mamba Q @ GT28RS
Jaka sensowna prowokacja z Twojej strony nie no w sumie cos tam mi Qri na spocie wspominal ale wlasnie nic konkretnego nie padlo.. ja bym wolal zeby domodzil Mambe chociaz zdaje sobie sprawe ze koszt nie bedzie adekwatny do przyrostu ;( będzie jednak jeździł szybkim i porządnym autem,a tak tylko Golfem :gwizdanie: Po co z czegoś rezygnować. Najlepiej mieć dwa auta. Jedno do jazdy na co dzień, a drugiego za-pierdalacza
-
[B6 AVJ] Czarna mamba Q @ GT28RS
Nikolas ma GT28rs, a to nie to samo co GT2871r.
-
[B6 AVJ] Czarna mamba Q @ GT28RS
to włoże to co polecisz :naughty: :naughty: Jak chcesz być do przodu to 2x GT2871r ile wypluje ??? EOT Może z szejset kunia wypluje EOT.