Treść opublikowana przez gregory
-
[B5 AEB] Dwa ECU w jednym aucie. czy to możliwe?
Pomysł bez sensu. Rozumiem, auta co są używane do sportu i mają po XXX KM i XXX Nm, mają hardcorowe mapy które nie nadają się do jazy na codzień, bo trudno się kontrolować i mieć cały czas napięte mięśnie karku Ale w 1.8T na K03 to jedziesz robisz normalny soft i jak nie chcesz męczyć silnika to wciskasz połowę gazu, a auto i tak jedzie lepiej niż seria na połowie gazu. Chcesz poszleć to wciskasz cały gaz. Przełącznik masz naturalny w swojej stopie
-
[B5 AEB] Mój projekt na modyfikacje
Przepraszam, ale to forum jest stereotypowe, pełno tu tematów: "po wizycie u mistrza W..... wykres z hamowni" itp.. @rozjemca ile pokazywała ori przepływka z AEB po modyfikacjach? Ile mierzy teraz przepływka z większą obudową?, a jak tam zapłony? Logowałeś kanał 13 kiedyś?
-
Spoty Katowice i okolice
No i po rowerku, wkońcu pogoda się poprawiła. Dobrze mi zrobiło pomachanie nogami trochę Patrzysz jedzie Aston, napalasz się na niego On podjeżdża bliżej, patrzysz do środka, a tam coś nie pasuje a tam taka Bida wewnątrz i gumowa kiera
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
qr**!! u mnie od wczoraj leje, a chciałem iść chociaż na rower
-
Spoty Katowice i okolice
Witajcie!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale pustki, czyżby fajna pogoda była że każdy nad wodą? :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak mi powiesz gdzie kupić i jak sie nazywają kable zapłonowe w dieslu to będe dzwoniłem do foty i abaku i nie mają :/ a ku***a jednak jakieś kable przychodzą na te zasrane świece , a jeden kabel ma j**nięty łeb i mi auto chodzi na 3 gary Keżor diesel nie ma kabli zapłonowych. To są po prostu kable co napięcie doprowadzają do świec żarowych :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Co dziś proboszczu na kazanie?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
BRY! Mnie też nie będzie :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Jak tam Kędzisan? Doś tak żeś rwoł te d*py w sobote na plaży
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema imprezowicz i co tam balujemy pod namiotami za tydzien Jeśli tam nie będę sam to oczywiście sam nie bedziesz juz ja o to zadbam Teraz trza tylko pogodę zamówić i będzie w pipę oki to musi juz byc na twojej glowie Ok! to może pod te namioty do Chorwacji się kopniemy To mogę wam zamówić słonko, no problem Ja mam do Kroatii bliżej
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema imprezowicz i co tam balujemy pod namiotami za tydzien Jeśli tam nie będę sam to oczywiście sam nie bedziesz juz ja o to zadbam Teraz trza tylko pogodę zamówić i będzie w pipę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema imprezowicz i co tam balujemy pod namiotami za tydzien Jeśli tam nie będę sam to oczywiście
-
Spoty Katowice i okolice
BRY!! [br]Dopisany: 04 Sierpień 2010, 19:27_________________________________________________ Byłem ciekawe co się stanie. Nie przypuszczałem, że koleś klocka wrzuci :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Yo!!
-
Zbieram zamówienia na t-shirt DOPE
Jeśli mam być na coś chętny to raczej dobrze byłoby wiedzieć na co wogóle, nie sądzisz A-rek? Jak będzie dobry wzór to i chętni się znajdą na pewno.
-
[ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
Za niedługo będę w stanie wkleić logi 1.8T po programie z FMIC.
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
pewno, nie idź, co będziesz stał kilka godzin na jakimś parkingu :gwizdanie: ehhhh, faktycznie się starzejesz To taka demonstracja, co staje się dla dorastającego mężczyzny naprawdę ważne. Najwyraźniej czuł się wcześniej uzależniony od spotów, więc teraz jak ma okazje chce przekornie pokazać, że jest na odwrót [br]Dopisany: 03 Sierpień 2010, 19:11_________________________________________________ dodam wiecej: zabrac mu moda!!! To akurat chyba było szczere- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemka! Zaś machacie tymi kapelami. Tylko zmieniajcie ręce przy tym czasem, bo jak będziecie jedną to was mogą posądzić wiadomo o co- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to też pomacham Trza coś naspamować- Spoty Katowice i okolice
Coś pusto tu dzisiaj Ja idę odpocząć trochę, bo wczoraj nie powiem żebym odpoczął. Dimana nie ma jeszcze, pewnie jeszcze w robocie, albo nie ma neta :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Arek jego celem w tym sezonie jest 10-tka, jak sie nie uda to Golf idzie na zyletki PS: w Rybniku juz jest kolejny projekt z 2.0 TFSi :gwizdanie: Fajny jest ten jego golf :gwizdanie: 2.0TFSI rozwojowa jednostka- Spoty Katowice i okolice
Eeejjj, WTF Ktoś usunął wszystkie fotki z projektu :gwizdanie: Pewnie, żeby nie było poznać że to to auto :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Witajcie! No więc Ziomy i Ziomalki dzięki za imprezkę. Przydało mi się to wyluzowanie i odreagowanie Zabawa z piłką na plaży Co do RS4 to poznaje, jest to to auto: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=92897.0 @Pucek, to ta nuta ci wpadła w ucho: - Spoty Katowice i okolice