Treść opublikowana przez gregory
-
[B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER
Jak to nie baran?? Chodzi o wydechowy masz rurowy, a to potocznie baran, i wcale nie musi mieć kształtu rogów barana
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Coś tak mocno skręcił
-
[B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER
I daje możliwość jeżdżenia na 2 mapach doładowania To jednak wiąże się z błędem w kompie o nieosiągniętym ciśnieniu doładowania. Co do możliwości szybszego wstawania turba to myślę, że raczej nie da się nic więcej zrobić. Masz sztywny dolot, przelotowy wydech, kolektor baran, głowicę AEB, no i dual scroll. Tak więc w której części swojego silnika chcesz walczyć o szybsze wstawanie?? :gwizdanie: No chyba, że masz gdzieś nieszczelność, ale to raczej mało prawdopodobne. Co do twojego sterownika to prawda jest to prehistoria, najprostszy sterownik jaki był w 1.8T . Kontroli doładowania nie ma nawet szans ogarnąć. Co do AFR to jest bezpieczne. Nie robi się raczej wyższego jak 12 w silnikach turbo, przynajmniej takich do jazdy na codzień. U mnie kiedyś było w fazie testów 9:1 to można powiedzieć było bogato, bo na pełnym bucie auto puszczało lekki czarny dymek jak diesel U ciebie 11.3 jest chyba w sam raz.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witajcie! Weeeeeekend!! A gadałem żeby założyć wzmocnione bo to Q, to się nie zdecydowałeś na takie :gwizdanie: No cóż będziesz drugi raz skrzynie wyciągał, ale muły masz to dasz radę ...ale że Gregor to bym sie nie spodziewał Diman-Pucek To oni mnie na złą drogę sprowadzili Udanej zabawy i jak doczytasz to pozdrów ziomków tam. Powiedz Moskalowi, że suty będzie miał wykręcone na zimowym dopiero, musi poczekać
-
[B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER
Najmocniejsza A4 1.8T w PL miała bodajże 450KM. Ja bym nie męczył tej sprężary na 1.9Bar bo zbliżysz się do Surgeline pewnie, co jest niezdrowe dla niej, a doładowanie to pewnie będzie tylko z dołu, bo u góry więcej nie utrzyma chyba. Awięc będzie większa góra momentu i mniej płaski wykres. Dla mocy ważne jest doładowanie u góry. To co możesz zrobić to upewnić się czy oby na pewno WG jest 100% zamknięty u góry, czyli czy nie popuszcza spalin. Poza tym tak jak piszesz, moc jest może jeszcze ukryta w AFR, bo jeśli ma u góry bezpiecznie czyli dość bogato to można by powalczyć o wyższe AFR, ale wtedy EGT podskoczy i może się okazać że przy jeździe pod V-max znów będzie za wysokie. Wszystko zależy jakie masz teraz AFR. Najlepsze jest wiadomo 12:1 Ale sam się dziwię, że już masz takie myśli. Jeździsz dopiero ze dwa miesiące, czy ile tam i już brakuje??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Co za dzień, q***wa. Jechałem godzine 11km z roboty bo stałem w korku, potem mi się komp wyłączył i okazało się że coś mu się pod deklem powaliło bo mój profil na gg po prostu zniknął. Ponad godzinę ogarniałem to, żeby przywrócić kontakty. Teraz forum coś się powaliło bo nie do kńca działa. No i jeszcze nie mam jutro na rano na śniadanie bułeczek bo zapomniałem kupić no w sumie zona byla na nocce, a ja po spocie pojechalem do domu :gwizdanie: No widzisz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zadnych strat po imprezie nie odnotowales :?: Straty są, co prawda nie jakieś mega duże, ale Pucek zdeklarował się mi stawiać na następnych 3 imprezach wódę więc jakoś to przełknę, zatuszuje się jakoś . Arek mogłeś w sumie wpaść, ale pewnie byś czasu nie znalazł :gwizdanie:
-
[B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER
Dajcie już spokój z tymi dieslami i automatami w tym temacie bo Jak można porównywać diesla, już obojętnie jakiego i o jakiej pojemności z czymś co ma 400Nm przy 6200Rpm. Projekt ciekawy, bo na twardym turbo z dual scrol-em, powinno dłużej posłużyć. Niewielkiej awaryjności życzę Czekamy na czasy z ćwiartki, ale bez sprzęgła to pewnie ich nie będzie :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 19:10_________________________________________________ Po tych modach raczej się masa nie zmieniła Waży pewnie jak zwykła B5 quattro w sedanie.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siema! Melduję się Weekend był bardzo udany
-
Spoty Katowice i okolice
łoooooo hoooola hooop :polew: :polew: [br]Dopisany: 29 Sierpień 2010, 00:47_________________________________________________felgi Miszki dają radę Jak na koloniach
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ehe, rozumiem Czyli plany otwarte jak na razie.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mój stary numer już aktywny Orange
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spoko, dzięki. To nie ja jadę, a moi staruszkowie [br]Dopisany: 27 Sierpień 2010, 21:21_________________________________________________ Też rozważałem taką opcję, żeby przez niemcy ich puścić, ale jakby nie było to przez DE jest 130km dalej niż przez Legnicę.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
e luz my przeciez jestesmy ostrozni :gwizdanie: No tobie wierze, bo dziecko masz w sumie późno
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Musiałbym do tego jakoś chatę przygotować Bo szczerze jest tu zbyt dużo przedmiotów tłukących się itp.. Ale nie wykluczam takiej opcji żeby nasiadówkę zrobić :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemka! Jakiś czas mnie tu nie było, tylko 28 stron zaległości, ale nadrobione Kto tam się dziś na spota wybiera, bo deszczowo coś. Rozbawił mnie ten filmik, przy kilku scenach pierdzielnąłem No i pytanie do tych co lecieli nad morze. Jaką drogą najlepiej jechać, jaką polecacie żeby do Dziwnowa śmignąć? Bulik, Majki, ktoś jeszcze był nad morzem?[br]Dopisany: 27 Sierpień 2010, 10:08_________________________________________________Ale pustki A ja mam wolną chatę od jutra rana
-
Audi Coupe 1990 7A
Przód B4 imituje S2, a każdy wie że S2 już nawet za***rdala. A B3 jest bardziej cichociemne i jeśli coś podłubiesz na moc to jest fajne skromne autko
-
Audi Coupe 1990 7A
Soczewki w Coupe to tylko dla lansu, ich cena powala. No i pytanie czy warto przerabiać przód na B4, B3 też ma swój urok, wygląda jeszcze bardziej klasycznie
-
Audi Coupe 1990 7A
Fajna sztuka, widać że uszanowana. Wszystko ma na miejscu, tam gdzie powinno być. Coupeta jest klasa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
...i teraz żeś se przesrał Artur mi pisał na pw że już dzisiaj tu nie wejdziesz no to se przesrałem Pucek się bawi w Mirona Mówi, że nie jedzie a i tak jedzie ale jeszcze o tym nie wie :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2010, 00:12_________________________________________________Dobra, ja spadam do wyrka. Do jutra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale urwał, a mógł chłop jeździć :gwizdanie: nie no, odpadam z tą sobotą Dorzucę ci te 4gr. za litra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To co powiększyć pakiet włóczykij o specjal namiot?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czyli proste, kto jutro będzie na spocie może załapie się na grilla, albo sponton
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dimek, a co w końcu jutro z Chechłem?? pisał że odpada Nie płosz mi tu zwierzyny
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dimek, a co w końcu jutro z Chechłem??