Treść opublikowana przez gregory
-
Spoty Katowice i okolice
:blink: ktoś tu jest w złym humorku nie dam robić z siebie idioty nie po to jest ta funkcja Ja też bym się wkurzył jakby ktoś mojego posta zmienił, a potem by się ze mnie lachali :gwizdanie: najgorsze jest to że Królu sam miał pretensje do Guregoru jak zmieniał treść postów, a teraz sam tak robi Czyli z ofiary stał się katem
-
Spoty Katowice i okolice
:blink: ktoś tu jest w złym humorku nie dam robić z siebie idioty nie po to jest ta funkcja Ja też bym się wkurzył jakby ktoś mojego posta zmienił, a potem by się ze mnie lachali :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Krolu, to jest nadużywanie moderacji do własnych pod śmiewnych celów :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Zhamuj go przed wymianą rozrządu i po wymianie
-
Spoty Katowice i okolice
Ty go prezesem nie strasz, tylko mu porządnie suta na spocie wykręć My go będziemy trzymać jak się kapnie
-
Spoty Katowice i okolice
ja wole te co pasują idealnie do dłoni Dobre, ja pier**le :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Chyba nie jesteś w temacie Pane My tu rzikamy o kategoriach wojskowych :gwizdanie: Tak wogóle to byś się przywitał, kolego z Rybnika Wchodzisz tu jak do męskiej łaźni
-
Spoty Katowice i okolice
aha, rozumiem..............ok! HyHy
-
Spoty Katowice i okolice
To do Double D trza by chyba mieć rękę Pudziana co najmniej :gwizdanie: Double D wyglądają fajnie jak się na nie patrzy, a przy bliższym kontakcie stwierdza się, że to Double, albo nawet to D nie jest potrzebne :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
żubra wygrzebałem z lodówki A ja się dzisiaj zastanawiałem stojąc w sklepie przy kasie z 6 bułkami, czy jeszcze coś miałem kupić q***wa! Niestety jest jedynie zimna woda mineralna dziś :gwizdanie: :zemdlal: Jutro wracam na weekend do domu przecież to se odbije [br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 18:59_________________________________________________ To ty w Będzinie mieszkasz, to mam do ciebie rzut beretem, na imprezę też bym miał blisko(przynajmniej raz) jeśli bym tam był
-
Spoty Katowice i okolice
żubra wygrzebałem z lodówki A ja się dzisiaj zastanawiałem stojąc w sklepie przy kasie z 6 bułkami, czy jeszcze coś miałem kupić qr**! Niestety jest jedynie zimna woda mineralna dziś :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Tak jakby Miszki zdanie w sprawach damsko męskich było dla WAS obiektywne Poza tym skądś ty takie coś wygrzebał
-
Spoty Katowice i okolice
Poza tym to kto powiedział, że ja nie lubię Double D :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
wy wolicie 20V my Double D Zajedź kiedyś na spota z taką Double D to udowodnisz, że nie bujasz w obłokach chłopcze
-
Spoty Katowice i okolice
2.2T Jakie 2.2T? bo były 3 wersje Ale pewnie to ta wersja 10 zaworowa, bo stare B2 takie miały :gwizdanie: ponoć silnik z S2ki , ale ile zaworów to nie wiem , 220KM w serii No to 20V, to respect. To fajnie pewnie jeździ. [br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 18:31_________________________________________________Jak silnik z Esioka 2 to kod silnika ( 3B ) a wy już niemacie o czym gadać?? na technicznym o głupotach sobie popiszcie My gadamy przynajmniej o tym co dla nas osiągalne jest
-
Spoty Katowice i okolice
2.2T Jakie 2.2T? bo były 3 wersje Ale pewnie to ta wersja 10 zaworowa, bo stare B2 takie miały :gwizdanie: ponoć silnik z S2ki , ale ile zaworów to nie wiem , 220KM w serii No to 20V, to respect. To fajnie pewnie jeździ. [br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 18:31_________________________________________________Jak silnik z Esioka 2 to kod silnika ( 3B )
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
BRY!!
-
Spoty Katowice i okolice
No i co udało ci się zostać ratowanym? Czy ktoś cię prześcignął
-
Spoty Katowice i okolice
BRY!! Fajny filmik, fajne ujęcia. Napracowałaś się pewnie nieco. Trochę chyba na "Blair Witch Project" stylizowane Czemu akurat w te klimaty? Przecież, było tam tylko kilka zgonów, jedna złamana noga, potłuczoną ręka, o czymś zapomniałem to już nie daj się więcej, bo nie będzie można się z Tobą dogadać Jeszcze dwa zęby i będzie miał dziury w pamięci, taki zawias -40 :> 2.2T Jakie 2.2T? bo były 3 wersje Ale pewnie to ta wersja 10 zaworowa, bo stare B2 takie miały :gwizdanie: A więc jednak to przez wentylator? :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Łaaaaaapcccccccc http://picasaweb.google.pl/117064727673485190313/GokartyImprezaSescy#5493124722750988514 :polew: I Pucek poległ, ten to ma siłe
-
Spoty Katowice i okolice
Na następną imprezę która będzie Albo nad wodę Opuściłem jedną imprezę, więc styknie tego złego [br]Dopisany: 13 Lipiec 2010, 18:29_________________________________________________ Na następną imprezę która będzie Albo nad wodę to dziś :blink: Hmmmmmm
-
Spoty Katowice i okolice
Na następną imprezę która będzie Albo nad wodę
-
Spoty Katowice i okolice
Jak zwykle, bezlitosne idzie swoim ciągłym rytmem :gwizdanie: Ale nie ma źle, trza myśleć pozytywnie [br]Dopisany: 13 Lipiec 2010, 18:22_________________________________________________A odnośnie monologu to doczytuje i jak coś tam chce komuś odpowiedzieć to pisze
-
Spoty Katowice i okolice
Pucek przerażasz mnie Czyżby uczeń przerósł mistrza http://moto.onet.pl/182549,7143778,2,zdjecie.html?node=27#id7143786 Może to i spełnia swoją funkcję bardzo dobrze, ale wygląda na pierwszy rzut oka jak zdjęcie z " wiejski tuning.pl " :>[br]Dopisany: 13 Lipiec 2010, 17:43_________________________________________________ [br]Dopisany: 13 Lipiec 2010, 17:46_________________________________________________ Co tam dama, ale za to z jakim wdziękiem to robi Dziś Dama ma inne znaczenie
-
Zbieram zamówienia na t-shirt DOPE
Nie marudź, dla ciebie ekstra, Arek może zrobić taką co będzie Dope, a pod spodem mniejszymi Poziek Zachowasz swoją wyjątkowość w ten sposób